Şimdi Ara

İNGİLİZCESİ İYİ OLAN BİRİ WAR MI (ACIL YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • accountum son aldıgım 1000 cash yuzunedn ban yedi arkin kredi kartina girdigimiz zaman beklemede olan odeme die karsimiza cikti ban yedikten sonra

limiti koydugmuzda bı gun sonra odendıgını gorduk knıghtda payment completed(odeme tamam) dir ticket attık fakat bana sureklı gelen sey su

Thank you for contacting Knight Online Customer Support. I regret to inform you that this account has been closed due to payment fraud. If you would like to regain access to this account, please contact the source of payment made on the account in question. After doing so, please request that the company contact K2Network in regards to your updated payment situation. Once we confirm that the missing payment has been properly made we will restore access to this account. I apologize for any inconvenience this may have caused and thank you for your understanding.

bunu cevirebilicek war mı yardım pls

• up yardım pls
  • tam ceviremem ama sunu demek istiyorlar:
    1000 cash parasini istiyorlar.eger 1000 cash parasi onlarin eline gecerse senin accountundan o zaman bani acarlar.oyle yaziyor
  • Biraderim bizim ark. ın 73 lv . magesine de oldu o anlatayım :..
    şimdi sen pre alırken Click & Buy da sorun çıkıor .
    ve knight seni hile maksadı gözetiyor m uamelesi ile banlıyor ama korkma o Ban 2-3 hafta en fazla 1 ay sürüyor . yardımcı olduysam Np
  • ikinizede tesekurler odemeyi cektiler beklicez artık
  • Click@Buy'la.konuş...Banını.açmaları.için.Click@Buy'ın.onlara.ödemeyi.bildirmesi.gerekiyormuş.
    Anladığım.kadarıyla.böyle.yazıyor...
  • k bunu 2 3 gun ıcınde denerım tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.