Şimdi Ara

Ingiltereden O2'dan iPhone alanlar muhakkak okusun. Unlock yapılıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar büyük bir mutluluk ile yazarmı ki artık iPhone'umun SimLock'u O2 tarafından açıldı.
    Forumdan buldugum bir link sayesinde bir web formu doldurdum ve 3 gün sonra mail attılar ingiltereden 1,5 yıl önce O2 hatlı aldığım (sözleşmesiz) iPhonu'mun simlockunu kaldırdılar iTunes'a baplandıgımda artık istediğim sim kart ile active edebiliyorum telefonumu artık kurtuldum unlock işlemlerinden veya aylarca iPhonu'u iPod gibi kullanmaktan.
    İşte link giriniz ve formu doldurunuz size mail atıyorlar unlock kaldırıldı diye yaklaşım 10Pound kul kontör olması gerekiyor galiba fakat bende varmıydı bilmiyorum hiç birşey istemeden kaldırdılar.
    https://www.o2.co.uk/apps/help/help?qid=1&q1=2&route=unlocking&case=Handset%20Unlocking%20Form
    Darısı herkezin başına.

Not: Güncelleme tam linki verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom34 -- 22 Haziran 2010; 22:54:53 >

• Yapanlar dualarını esirgemesin :)
  • keşke at&t içinde böyle bi durum olsada gözümüz kapalı alabilsek
  • Açabilen oldu mu?
  • aga bende telefonu ingiltereden aldım sim kilitli telefon formu nasıl dolduracağım yardım eder misin belki bu operatöründür telefon açılabilir.
  • 3G veya 3GS icin sanirsam iPhone 4 ?

Ayrica iPhone 4 kiltili olsada sozlesmesiz satilmiyor biliyorum...
  • at&t açıklama yapmış ve hiç bir zaman simlock açmayacağız demişler abancı bir forumda okumuştum.. :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.