Şimdi Ara

Ink (2009

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Degişik bir film izlemek isteyen arkadaşlara tavsiyemdir,

Director: Jamin Winans
    Writer: Jamin Winans (writer)
    Genre: Action | Fantasy | Sci-Fi more

Konusu: Kült klasiklerden, Brazil, Donnie Darko, The Matrix, Dark City ve Pan's Labyrinth 'le kıyaslanabilecek düzeyde bir yapım.

As the light fades and the city goes to sleep, two forces emerge. They are invisible except for the power they exert over us in our sleep, battling for our souls through dreams. One force delivers hope and strength through good dreams; the other infuses the subconscious with desperation through nightmares. John (Chris Kelly) and Emma (Quinn Hunchar), Father and Daughter are wrenched into this fantastical dream world battle, forced to fight for John's soul and to save Emma from an eternal nightmare. Separate in their journey, they encounter unusual characters that exist only in their subconscious. Or do they? Ink is a high-concept visual thriller that weaves seamlessly between the conscious and the subconscious.

Cast:
    Chris Kelly ... John
    Jessica Duffy ... Liev
    Quinn Hunchar ... Emma
    Jeremy Make ... Jacob
    Jennifer Batter ... Allel
    Eme Ikwuakor ... Gabe
    Shelby Malone ... Sara
    Steve Sealy ... Ron
    Shannan Steele ... Shelly
    Steven Brown ... Glib
    Shauna Earp ... Sadie
    Marty Lindsey ... Accountant - Incubi

http://www.imdb.com/title/tt1071804/

http://www.sinemalar.com/film/56988/ink-i/

• Çok ilgimi çekti. Film görüntülerinden birinde bu kızı gördüm. Tam istediğim türden Bakalım...

Ink (2009
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sofistike Sinist

Çok ilgimi çekti. Film görüntülerinden birinde bu kızı gördüm. Tam istediğim türden Bakalım...

Ink (2009
    Yeni indirdim şöyle baktıgım kadarı ile iyiye benziyor.

• quote:

Çok ilgimi çekti. Film görüntülerinden birinde bu kızı gördüm. Tam istediğim türden Bakalım...

Ink (2009
    Torrentlerde var ama indirmedim ben filmi daha ..

• quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Torrentlerde var ama indirmedim ben filmi daha ..

Alıntıları Göster
    filmi izledim. ilk dakikaları bayagı iyiydi ama zor getirdim sonunu. oyunculuklar makyaj ve kostüm bana berbat geldi. kendi açımdan söylüyorum güzel hikaye ama bu film zaman kaybı.
    5/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: chawush

filmi izledim. ilk dakikaları bayagı iyiydi ama zor getirdim sonunu. oyunculuklar makyaj ve kostüm bana berbat geldi. kendi açımdan söylüyorum güzel hikaye ama bu film zaman kaybı.
    5/10

Alıntıları Göster
    Bende haftasonu izledim filmi,giriş sahnesi süperdi ama sonradan fena baydı film,açıkçası sonunda ne çıkacak diye merak ettimden zorla tamamladım.
  • quote:

Ink (2009
    ne tatlı şey bu ya hemen indiriyom

Ink (2009

• quote:

Orijinalden alıntı: @RİF_D

ne tatlı şey bu ya hemen indiriyom

Ink (2009

Alıntıları Göster
    Bu kız tatlı mı şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bigknife

Bu kız tatlı mı şimdi?

+3 Fazla şekerden ağda olmuş bu, acılaşmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Bu kız tatlı mı şimdi?

+3 Fazla şekerden ağda olmuş bu, acılaşmış.

Alıntıları Göster
    herşey filmin sonunda ortaya çıkan filmlerden. yani iki kere izlencek film. not = 6/10
  • quote:

Bu kız tatlı mı şimdi?

Ya da tatlı kızlar için mi film izlenir? Eğer öyleyse izlenen sektör değişmelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drumeki

quote:

Bu kız tatlı mı şimdi?

Ya da tatlı kızlar için mi film izlenir? Eğer öyleyse izlenen sektör değişmelidir.

heeeee! datlı gızlar için izlerin filmi ben, nie bi sıkıntı mı var?diabet-insülin nedir? bilmem.Tulumba tatlısına bayılırım ayrıcanda.katkısız yaşar, cayıda şekersiz içerim.bide baaa öle sektörü-mektörü değiştir! tavsiye-tesviye lafları edip ayağımı çelmeye kalkman, memlekette kriz var işi ciddiyetle ele alıp öyle karar vermek lazım, çok sesli düşünmek iyi değil, her düşündüğünüzü de söylemen cemaat ortamlarında yanlış anlaşılır arkidişler. hadi baa müsade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @RİF_D -- 19 Kasım 2009; 0:00:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: @RİF_D

quote:

Orijinalden alıntı: drumeki

quote:

Bu kız tatlı mı şimdi?

heeeee! datlı gızlar için izlerin filmi ben, nie bi sıkıntı mı var?diabet-insülin nedir? bilmem.Tulumba tatlısına bayılırım ayrıcanda.katkısız yaşar, cayıda şekersiz içerim.bide baaa öle sektörü-mektörü değiştir! tavsiye-tesviye lafları edip ayağımı çelmeye kalkman, memlekette kriz var işi ciddiyetle ele alıp öyle karar vermek lazım, çok sesli düşünmek iyi değil, her düşündüğünüzü de söylemen cemaat ortamlarında yanlış anlaşılır arkidişler. hadi baa müsade

Alıntıları Göster
    Ben filmin sonunu malesef getiremedim filmin hangi konuyu işlediğinide anlamadım puan bile veremeyeceğim bir film...

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauser

Ben filmin sonunu malesef getiremedim filmin hangi konuyu işlediğinide anlamadım puan bile veremeyeceğim bir film...

Alıntıları Göster
    Çok hoşuma gitti ya ona, two ,three four. Sırf bu kişi için bile izlenirdi film. Ayrıca pek sık karşılaşmıyoruz bu tür filmlerle. İzlenmesi gerek. Sin City tarzında orijinal unusrlar vardı. Kotasız ve torrentlerde üyeliğiniz varsa kesin izleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

Çok hoşuma gitti ya ona, two ,three four. Sırf bu kişi için bile izlenirdi film. Ayrıca pek sık karşılaşmıyoruz bu tür filmlerle. İzlenmesi gerek. Sin City tarzında orijinal unusrlar vardı. Kotasız ve torrentlerde üyeliğiniz varsa kesin izleyin.

Alıntıları Göster
    Konusu ne tam olarak , ayrıntılı bir şekilde biri özetleyebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eru ilúvatar -- 25 Kasım 2009; 17:20:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmaLLviLLe

hacı konusu anlatmayla olmaz desem yeridir yani. Ama illa ki anlat dersen pm at açıklamaya çalışırım çünkü hayli karışık ve şimdi burda anlatsam oldukça saçma gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

quote:

Orijinalden alıntı: SmaLLviLLe

hacı konusu anlatmayla olmaz desem yeridir yani. Ama illa ki anlat dersen pm at açıklamaya çalışırım çünkü hayli karışık ve şimdi burda anlatsam oldukça saçma gelecektir.

Film zaten saçma. Tabi güzel başlıyor o kısım ayrı. Filmin konusunu özetliyim.

Bir yavrucak şirinlerdeki Gargamel'e benzeyen bir varlık tarafından kaçırılır. Gargamel'in amacı yakaladığı yavrucağı karabasan tayfasına verip yakışıklılık istemesi. Rüya tayfasıda buna engel olmak istemektedir ve olaylar gelişir. Filmin sonunda karabasan tayfasından yakışıklılık isteyen Gargamel kızın babası çıkar. Sezerciğin dişi versiyonu yavrucak "baba" der. Film biter.

Filmin girişinde Gargamel'le rüya tayfası yavrucak için kavga ederler. Kavga esnasında kırılan masa, çekmece vs... hemen geri eski halini alması güzel bir efekt olmuş. Yavrucağın babasının eşi ile tanışması olayların gelişimi oldukça duygusaldı. Lakin dövüş sahnelerinde kamera sallanıp durduğu için kim kime vuruyor nasıl oluyor anlamak mümkün değil.

Bu arada karabasan tayfası neden kızı istemektedir ? Neden babasını kullanmaktadırlar ? Kızı alsalar ne olacaktı ? Masalcı denilen hatun neden Gargamel'e yardım ediyor ? gibi sorular film sonunda havada kalıyor.

• quote:

Bu kız tatlı mı şimdi?

Bence değil (Filmdeki tüm dişiler için geçerli).
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    mümkünse film hakkında yorum yapalım. yorumlar hakkında yoruma gerek yok. kimse "bunun yerine aksiyonlu bi film izleyin" dememiş. yol almak lazım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: chawush

mümkünse film hakkında yorum yapalım. yorumlar hakkında yoruma gerek yok. kimse "bunun yerine aksiyonlu bi film izleyin" dememiş. yol almak lazım!

Alıntıları Göster
    Filmi indireli çok oluyo ama henüz izleme fırsatı bulamadım.
    Buradaki yorumları okuyunca da, kafam iyice karıştı.
    İzlesem mi, izlemesem mi?
    Bilemiyorum..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.