Şimdi Ara

İntel Celeron G1610 ıvy bridge işlemci nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhabalar , yeni çıkan bir işlemci celeron g1610 nasıl bir işlemcidir . 22nm olması iyi geldi . Benchmark puanı 2500'lerde fiyatı 90tl sizce alınırmı bu işlemci ? . H61 anakartta alcam uyum sorunu olurmu?
    tşkler!

• Ucuz sistem kurmak için iyidir, core2 e8400'den faln biraz daha iyidir. Anakart konusunda daha güncel olması için b75 anakart tercih edebilirsin usb3 vs. gibi şeyleri de düşünürsen. Wibtek'in b75 100tl anakartı var. H61 anakartların biosunun güncel olması gerekiyor sorun çıkarmı çıkmazmı tam bilemem, ama b75 daha uygun olr bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubisco

Ucuz sistem kurmak için iyidir, core2 e8400'den faln biraz daha iyidir. Anakart konusunda daha güncel olması için b75 anakart tercih edebilirsin usb3 vs. gibi şeyleri de düşünürsen. Wibtek'in b75 100tl anakartı var. H61 anakartların biosunun güncel olması gerekiyor sorun çıkarmı çıkmazmı tam bilemem, ama b75 daha uygun olr bana göre.

peki wibtek markası nasıl sizce güvenilirmi ? sitesine baktım z77 anakartlarda üretmiş iyi bi marka gibi geldi güvenilirse alıcam ..
  • Alan kullanan var i3 ile de pentium ile de. Çizgi getirtiyor doğru biliyorsam, servisi sorunu faln çok sorun olmaz bi aksilik olursa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.