Şimdi Ara

intel işlemci öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni işlmeci alıcam şaunda aklımca iki model var;

intel i7 4771
    inetl i7 4770k

tercihimi hangi işlemciden yana kullanmalıyım başka önerileriniz varsa i7 veya i5 sebebiyle birlikte yazarsanız sevinirim.

• 4771 modeli tr'de yok.ekran kartinda sorun yasayan arkadas degil misin ikinci el 2600k 2700k 3570k bak demistim.4770k ve duzgun anakartini alabiliyorsan tavsiyeye ihtiyacin yok.oyun icin 4770k'ya gerek yok 4670k yeter diyen olabilir bence gerek var cunku yeni konsol oyunlari x8 islemciye gore yapilacak.4770k da 4 cekirdek ama intel HT teknolojisi ile 8 cekirdek gibi calisiyor.
  • Hangi amaçla kullanılacak, oyun veya iş ? i5 serisi işlemciler oyun için yeterli, render gibi işlemler için kullanılacaksa, o zaman i7 serisi tercih edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 13 Ekim 2013; 14:18:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

4771 modeli tr'de yok.ekran kartinda sorun yasayan arkadas degil misin ikinci el 2600k 2700k 3570k bak demistim.4770k ve duzgun anakartini alabiliyorsan tavsiyeye ihtiyacin yok.oyun icin 4770k'ya gerek yok 4670k yeter diyen olabilir bence gerek var cunku yeni konsol oyunlari x8 islemciye gore yapilacak.4770k da 4 cekirdek ama intel HT teknolojisi ile 8 cekirdek gibi calisiyor.

Evet ekran kartı ile ilgili sorun yaşayan benim. Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim ikinci el almayı hiç düşünmüyorum. sizce benim belirlediğim modellerden birisinimi almalıyım yoksa başka işlemcileremi yönelmeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Hangi amaçla kullanılacak, oyun veya iş ? i5 serisi işlemciler oyun için yeterli, render gibi işlemler için kullanılacaksa, o zaman i7 serisi tercih edilebilir.

Pc evde kullanılacak kaliteli oyunlar oynayabilmek için. İş amaçlı kullanılmayacak.
  • Mert CaN... M kullanıcısına yanıt
    i5 3570k-i7 3770k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.