Şimdi Ara

INTEL PENTIUM 935, 3.2 Ghz veya AMD Athlon 5200+ mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar AMD Athlon 5200+ almayı düşünüyordum. Bulunduğum ilçede kısa dönem askerlik yapan bilgisayar mühendisi bir arkadaş bunun yerine Intel Pentium 935, 3.2 Ghz, 4MB, 800Mhz almanın daha mantıklı olduğunu, kendisinin 40$ dolara kullanılmamış temin edebileceğini söyledi. Açıkçası aklım karıştı. Görüşü olan arkadaşların yardımını bekliyorum...

• 40$ ise tamamda aslında bnmde kafam karıştı ya 40$ değilse 50 yapsa bile alma derim 93$ e2160 var yok ona param yetmez dersen Amd derim arkadaşım
  • Ayrıca dual core ile core 2 duo arasında çok da fark olmadığını söyledi. Öncelik sonralık dışında ne gibi fark var bu iki nesil işlemci arasında?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DreaMT

40$ ise tamamda aslında bnmde kafam karıştı ya 40$ değilse 50 yapsa bile alma derim 93$ e2160 var yok ona param yetmez dersen Amd derim arkadaşım

Valla arkadaş yazmış işte o işlemcilerden birşey olmaz.Alacaksanda tabiki AMD'yi al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Werner Heisenberg -- 19 Şubat 2008; 18:37:13 >
  • ikisi arasında 5200+
  • quote:

Orjinalden alıntı: judge..

Ayrıca dual core ile core 2 duo arasında çok da fark olmadığını söyledi. Öncelik sonralık dışında ne gibi fark var bu iki nesil işlemci arasında?

öle dediyse halt etmiş bence c2d larla dual core lar arasında fark vardır mimari olarak c2d lar çok daha yeni ve hızlıdır.Hatta nette araştırırsan dual core lar intel için hayal kırıklıgıdır amd x2 ler daha ii diye biliyorum zamanında bende d915 almıştım x2 3800+ alamamının sebebi hem biraz intel yanlısı olmam daha ağır basan tarafsa fiyatıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendoze87 -- 19 Şubat 2008; 18:50:29 >

• amd işlemciyi kaça alacan peki onu yazmadın ,çok fark varsa ,935 çok farkla ucuza geliyorsa al derim, bide işini görürse tabi aralarındaki performans farkına gelince
    bu linkten grafiği incelemeni tavsiye ederim ondan sonra kararver

http://www.thgtr.com/cpu/20070815/islemci_listeleri_fsb_1333-13.html
  • AMD Athlon 5200+ 123+KDV olarak piyasada herhangi bir indirim yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.