Şimdi Ara

internet destekli navigasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli üstadlar size bir şey sormak isterim internet destekmi (örneğin sim kart ile ) vee gerçek zamanlı Google maps kullanan bir cihaz piyasada var mı? Yada google maps destekli kullanılalicek bir navigasyon cihası var benim cihaz harika Iphone da ama böyle bir cihaz için imkanım olsa hiç düşünmeden (interne-t destekli vya google maps haritası kullanan) ya da google map haritası kullanan bir cihaz..
    Not: iphoneda google maps var ancak turn by turn dnilen sesli veya sessiz hareketli harita desteği yok.. telefon da olabilir sizce böle bir cihaz var mıdır? ben forumlara baktın göremedim bir de size sorayım dedim.. saygılar

• bunumu istiyorsun

internet destekli navigasyon
  • valla internet destekli ise veya; google maps haritası kullanıyorsa budur.. bu cihazı bilemedim ben ama dikkatimi çekti..
  • hocam google maps internette baktığımda çok yetersiz harita görüyorum şimdi bunu mobil bir cihazla araçta kullandığımızda avantajmı olur dezavantaj mı ?
  • Android cihazlarda kullanılan bir tür Google Maps anladığım kadarıyla bu. Bir eklenti ile navigasyon yönlendirmeleri ekleniyor diye biliyorum. Doğru mudur?

Sayın @alptuğ56
    Google kendi derlemelerini kendisi yapar; sadece datayı alıyor dışarıdan. Türkiye'de de Başarsoft datası kullanıyor. Harita yazılımı bazı yerlerde mükemmel detay içerirken, bazı bölgeler BS datasına rağmen neredeyse hiç detay yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Android cihazlarda kullanılan bir tür Google Maps anladığım kadarıyla bu. Bir eklenti ile navigasyon yönlendirmeleri ekleniyor diye biliyorum. Doğru mudur?

Sayın @alptuğ56
    Google kendi derlemelerini kendisi yapar; sadece datayı alıyor dışarıdan. Türkiye'de de Başarsoft datası kullanıyor. Harita yazılımı bazı yerlerde mükemmel detay içerirken, bazı bölgeler BS datasına rağmen neredeyse hiç detay yok.

bilgi için teşekkürler hocam

anladığım kadarıyla normal bir navigasyon cihazına göre yetersiz ve en azından bana uygun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptuğ56

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Android cihazlarda kullanılan bir tür Google Maps anladığım kadarıyla bu. Bir eklenti ile navigasyon yönlendirmeleri ekleniyor diye biliyorum. Doğru mudur?

Sayın @alptuğ56

bilgi için teşekkürler hocam

anladığım kadarıyla normal bir navigasyon cihazına göre yetersiz ve en azından bana uygun değil

Tatlı Kaşığıyla çorba içmeye çalışmak gibi bir şey; umduğunuz detayı ve sorgulama seçeneklerini alamayabiliyorsunuz. yani en azından şimdilik...

Google Maps aslında çok güzel bir platform ancak Türkiye'de nedense gelişmiyor yada geç gelişiyor. Bence bir-iki ucundan çekeleyenler var

• konu anlaşılmıştır; Igo my Way e devam desenize... :)))
  • yasaşın igo primo v2 +tts
    google maps ile navigasyon mukayese edilemez çünkü haritalar en azından belirli aralıklarla güncelleniyor
    birde bu görüntüyü sağlamak için image almanız gerekir dar alanda iyi olur istanbul'dan antalyaya giderken haritayı ayarlamanız problem olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.