Şimdi Ara

İnternet explorer sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dünden beri hiç bişi ekleyip sikmedim halde internet sayfası açıp ikinci sekmeyi açtığımda tekrar kapadığımda osekme öle kalıo ve kapanmıyor ancak msntoolbarı kapatıp yaptığımda sorun çözülüo ama ben msntoolbarı kullanıp bu sorunu nasıl aşabilirim ??? açıldıysa aynı konu kusura bakmayın ama çok acil die yazma gereği duydum.... :( lütfen yarım

• tam anlamadım sorunu ama çözüm olarak 2 gün önceye geri yükleyebilirsni sistemi..
  • hocam yaptım gene olması sildim ieyi gene yükledim olmuo live toolbarı devredışı yapınca anca düzeliyor ama ben toolbar lazım oyüsdenn başka çözümünü biliyorsanız sevinirim
  • firefoxu kur aynı toolbarlarıda kullan ...
  • eyw hocam sağolasında kullanıom zaten ama hoşuma gitmio daha hoş ve kullanışlı die tercihim ve ısrarım bu yönde
  • firefox yada opera kur sorun çıkarmaz onlar
  • internet explorer 8 i kur son versiyon...
  • derdini anlatmışsın ama,tamam demeden önce yazılanı kontrol amaçlı bir gözden geçirmek isabetli olur (silmedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 14 Mart 2009; 11:25:44 >
  • eyw hocamlarım eğer gerginlik olduysa kusura bakmayın sinirimiz bozuyordu sildim son versyonunu yükledim toolbarın messenger yüzünden oluomuş onuda güncelleyince sorun kalmadı sağolun ilginiz için...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.