Şimdi Ara

internet ile ilgili fikirleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar netim uydunet 10mbit modem olarak netmasterın dandik modemini kullanıyorum.önceden 1mbit iken 0 delay ile oyun oynardım ve sabit 80 ping ile.10mbit'e çıktıktan sonra oyun içinde özellikle skill efektlerinde saniye olarak gecikmeler yaşıyorum.bu gelen patch ile yada diğer patchlerle alakalı değil sorun.her türlü ayarlarını yaptım cfosspeed kullandım modemini hızını 1mbit yapıp öyle denedim acaba ekran kartımı ısınıyor dedim derecelerini kontrol ettim low ayarlara 640* çözünürlük aldım öyle denedim ama malefes çözüme ulaşamadım.modem değiştirmek istiyorum ama şimdi modem değişince yine aynı sorunun devam edeceğinden korkuyorum.birde bazı arkadaşlardan duydum uydunette öyle her modemi kullanamıyormuşuz.laptop ile denedim teldeki trcell net ile 0 delayde oynayabiliyorum ve 110 civarlarında ping seviyesi.wifi adaptörü alıp telden girebilirim çözüm bu olarak gözüküyor.uydunet kullanan bu sorunlarlı yaşayıp gideren arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler..

• benimde 10mb uydunet sorun ne pek anlamadım fps sorunumu yoksa ping sorunumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helenia43

benimde 10mb uydunet sorun ne pek anlamadım fps sorunumu yoksa ping sorunumu ?

sanırım delay problemi var ping normal ancak aşırı gecikme yaşanıyor oyunda
  • ozaman bi pcyi temizleyin derim ısınmadan dolayıda yapabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntiEveryThink

quote:

benimde 10mb uydunet sorun ne pek anlamadım fps sorunumu yoksa ping sorunumu ?

sanırım delay problemi var ping normal ancak aşırı gecikme yaşanıyor oyunda

aynen aşırı gecikme oluyor oyunda ping le alakalı bi sorunum yok sabit 80 zaten.bu aralar değil 10mb geçtikten sonra oldu bu durum 4 aydır var.modeminin markası nedir acaba ?
  • quote:

ozaman bi pcyi temizleyin derim ısınmadan dolayıda yapabilir

onlarıda kontrol ettim ısılarda hiçbir sorun yok
  • Allah belalarını versin hayvan herifler ya gece gece bi zevkimiz vardı içine ettiler lan bişi diyecem ban yiycez boşu boşuna kıracam şimdi pcyi felan ya
  • Yokmu yardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.