Şimdi Ara

İnternet kafe açtık. Önerileriniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
5
Favori
21.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vlâdimir

poağacada satıyormusunuz satıyorsanız kaça ?

Hayır, o tür ürünler satmıyoruz. Tost, sosisli, hamburger vs. mevcut. Mutfağımız ayrı bir oda. Kapısı var, yağ kokusu vs. olmuyor. Oldukça da hijyeniktir, isteyen kontrol edebiliyor. Ayrıca büfemiz var. Bisküvi, çikolata, cips v.b ürünler de satıyoruz. Bir de bugün bir tatlıcıyla anlaştık. Ambalajlı sütlaç, aşure, puding vs. de satıyoruz 1 TL'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriguneXtreMe
    Kafe içindeki ışıklandırmayi düz beyaz florasanlarla yapmak yerine farklı renkteki ampuller vb. aydinlaticilarla farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz( özellikle oyuncular için olan kısımda )

Teşekkürler, muhtemelen yapacağım bunu.
  • Tuvalet varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahassür

quote:

Orijinalden alıntı: Vlâdimir

poağacada satıyormusunuz satıyorsanız kaça ?

Hayır, o tür ürünler satmıyoruz. Tost, sosisli, hamburger vs. mevcut. Mutfağımız ayrı bir oda. Kapısı var, yağ kokusu vs. olmuyor. Oldukça da hijyeniktir, isteyen kontrol edebiliyor. Ayrıca büfemiz var. Bisküvi, çikolata, cips v.b ürünler de satıyoruz. Bir de bugün bir tatlıcıyla anlaştık. Ambalajlı sütlaç, aşure, puding vs. de satıyoruz 1 TL'ye.

sen onu iptal et.Fiyatı artttır 1 tl diye herkez adi mal sanır kitle 5 lira yap o zaman nasıl satılıyor gör

• Sancaktepe'ye yolum düşerse cafenizi bir ziyaret etmek isterim.
    Şimdiden hayırlı olsun.
  • Farklı renk ışık aman diyim kullanmayın.Oyuncunun dikkati çok çabuk dağılır.Kendimden örnek vereyim loş ışıklı kafeler var ya da direk olarak sarı ışık.İnsanda bi boğukluk hissi yaratıyo.
    Siz sıradan beyaz ışık kullanın.Florasanın modeli değişik olsa da farklı bi atmosfer olabilir.
    Ferah olmalı herşeyden önce.
  • benden de bikaç öneri:
    *farenin masa yüzeyine temaz ettiği küçük ayakçıklarda biriken kir beni deli eder, lütfen dikkat edin.
    *kulaklık çok önemli. bozuk, temas etmeyen kablo, kalitesiz ürün vs. unutmayın hardcore oyuncular için ayak sesi dinlemek önemli.
    *yiyecek içecek olayına ben de katılıyorum, poğaça ve meyve suyu kombosunu her girişimde yapardım. önemli yani.
    *klavyeler mümkün mertebe yumuşak tuşlu olsun, çatır çutur ses gelmesin bastıkça, ayar olurum şahsen.
    *patlamış mısır da ikram edebilirsiniz, çok ucuza geliyor. müşteri mıknatısı ayrıca.
    *bilgisayarların masaüstü karman çorman olmasın. klasörler halinde, en yeni oyunlar sadece tek başına masaüstünde duracak şekilde düzenlensin.
    *ağ üzerinde milletin save kopyalayabileceği bir klasör olsun. ya da kişisel dosya merkezi türevi bi'şey.
    bunları kendime göre yazdım, çok dikkat ederim. işinize yarar diye umuyorum

• Bilgisayar sisteminiz onemli tabi.
    P4 2 gb ddr2 gibi bir sistem kurarsaniz gelmem yani.
    Soyle i7 980 gtx560 bir sistem olsa gelirim her gun.
  • hocam imkanın varsa mekanın bir fotoğrafını çek göster ona göre yorum yapalım daha sağlıklı ve işine yarıyacak öneriler çıkar emin ol
  • iyi bir yazıcı olması şart malum okullar açılıyor ödev dönemi .
    pclerin donmaması lazım deep freeze'leri sürekli güncel olması lazım .
    ayrıca cd satışı ve hdd dolumuda yapsanız iyi olur ek gelir açısından
  • 13-16 yaş arası için pointblank ve wolfteam kurun. counterı kimse oynamıyor artık.

ve ışıklandırmaları led ile yaparsanız ilgi çeker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sana çok güzel bir öneri sunayım.Şahsen sen elemanlar haricinde gelen kişilerle arkadaş ol.Neler istiyorlar sor, turnuvaysa turnuva oyunsa oyun.Sıkılmadan isteklerine cevap ver.Sen çok ilgili oldukça emin ol reklamın artacak 1 kişi 15 kişi getirecek.Şu kafe varya böyle böyle iyi diyecekler ve masaların ful çekecek.Tekrar söylüyorum ilgiyi elemanlarına bırakma.
  • Resim koyarsan inan oyle guzel tavsiyeler cikarki. Gormeden sadece oylesine konusurur
  • Ben girdiğim internet kafede ilk sandalyelerin rahatlığına bakarım benim için bu çok önemlidir.
  • Biraz saçma gelebilir ama haftanın belli gününde çayın yanında ücretsiz ikram yapın kraker,kek. Bunları toptan aldınızmı zarar etmezsiniz yada evde 2 tepsi boğaça yapsanız bile olur. Bu tür kampanya veya ikramlar müşteriyi herzaman çeker. Ayrıca kafeye kesinlikle 15 yaş altı müşteri almayın 15 yaş altı olanlar aşırı gürültü yaparlar.
  • birde herşeyi hallettikten sonra basit kampanyalar yapın mesela haftasonu (dolmuyorsa) yarı yarıya indirim yapın max. 3gün falan. millet görsün ortamı sonra müşteri artar diye düşünüyorum.
  • İşlek bir yerde ise iyi iş yaparsın . Yoksa valla artık herkesin bilgisayarı var gelmezler. (Anca liseliler gelir cs kapışmaya :D ) . Görsel olarak etkile gelenleri onlarda arkadaşlarına der . Olum bak şura yer süper güzel olmuş falan filan işte. Bu arada nerde bu cafe ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

10 yaş altı almayın bence de.
    Temizlik çok önemli ortam kullanım alanı yerlerde.
    Masalara oyun ekipmanları dizmeye çalışın.F/P olarak A4 X7 mouselar ve klavyeler iyi olur.
    Sanırım daha çok oyuncular için açtınız.Bu sebeple oyun eksiğiniz olmasın.
    Yiyecek içecek sağlarsanız mükemmel olur.
    Turnuva düzenlemek artık çok özel bişey değil önemli olan bu işi iyi yapmak.
    DOTA oyuncusunu bağlarsanız kolay kolay vazgeçmezler sizin de işiniz her daim olur.
    Dekorasyon olarak duvarlara çerçeveli posterler eklenebilir eğer yoksa.Çerçevesiz asmayın bence çok kalitesiz gösterir.

Bu yorum Ankara/Meram Cafe baz alınarak atılmıştır.

sen direk meram ı anlatmışsın zaten meram dota cafedir fakat iyi bilen oyuncu olmadığından gitmiyorum eurobattle gibi bi yerde zaten ne kadar iyi oyuncu olabilirki

Ayrıca 2001 den beri gittiğim bir internet cafe var yukarda dedikleriniz yok ne yemek miş felan telefondan yemek söyleriz ona bile para alır para göz adamdır ama arkadaş ortamı sağlam olduğundan gidilir kısaca oraya gelen kişiler kaliteli olursa bilindik kişiler (counter oynuyan gereksiz insanlar değil) o zaman ilgiyi üzerinize alırsınız biz gideriz gece 11 de olsa ses çıkartarak (öküzleşmiyoruz bakın ses çıkartarak sadece) dotamızı atarız her daim kadro bulunur cafede sabahlarıda wolf team oynuyan çocuklar olur biz akşama doğru gideriz ve hepimizin evinde sağlam bilgisayarlar var ama ordaki ortama değişmezsiniz yani demek istediğim ağzın iş yapsın hocam ve üniversitelilerle felan kanka ol yukarda meram dediğim yerd 300-500 masa var ve adamlar her gelen üniversiteli ile kankalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasdacik -- 15 Eylül 2011; 11:17:49 >

• sonu mutlulukla biten masaj odasıda şart
  • Ortam en önemli faktör sessiz sakin temiz olmalı.Oyun oynayan liseliler veya çocuklar meydana gel hebele hübele diye bağırmamalı.Bizim burda genelde kabin gibi arkanda biri dikilip senin ekranını seyredemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.