Şimdi Ara

İnternet kafe açtık. Önerileriniz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
5
Favori
21.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal cafelerde internet cafe değil tavandan su gelir ama çok ince olduğu için havadayken buharaşıyor çoğu kişi biliyordur serinlemek için birebir hem de şık duruyor geçenlerde gittigidiyorda gördüm 60 liraydı kapının girişine koyabilirsin normal cafe tarzı oturmak için ya da içerde boş bi alan varsa oraya 1-2 masa koy yemek vs yemek isteyenler onların üzerine koyabilirsin tavla alabilirsin
  • Dota diyorum başka da bir lafım yok, eğer imkanınız olsaydı daha nezih bir semte kursaydınız demeden de edemeyeceğim, hayırlı olsun dostum
  • hediyeli turnuva organizasyonları güzel olur.
  • Mouse ve klavyeye çok önem veriyorum bi masaya otururken eğer sağlamları kapmışlarsa o kafeyi terk ediyorum
  • Sancaktepe hmm bilmiyorum benim bilmediğim yerleri varmı ama çokda paralı orta kesimin yaşadığı bir yer değil

Arkadaşlarda söylemiş zaten bence çoluk çocuğu dışarda tut yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Away

benden de bikaç öneri:
    *farenin masa yüzeyine temaz ettiği küçük ayakçıklarda biriken kir beni deli eder, lütfen dikkat edin.
    *kulaklık çok önemli. bozuk, temas etmeyen kablo, kalitesiz ürün vs. unutmayın hardcore oyuncular için ayak sesi dinlemek önemli.
    *yiyecek içecek olayına ben de katılıyorum, poğaça ve meyve suyu kombosunu her girişimde yapardım. önemli yani.
    *klavyeler mümkün mertebe yumuşak tuşlu olsun, çatır çutur ses gelmesin bastıkça, ayar olurum şahsen.
    *patlamış mısır da ikram edebilirsiniz, çok ucuza geliyor. müşteri mıknatısı ayrıca.
    *bilgisayarların masaüstü karman çorman olmasın. klasörler halinde, en yeni oyunlar sadece tek başına masaüstünde duracak şekilde düzenlensin.
    *ağ üzerinde milletin save kopyalayabileceği bir klasör olsun. ya da kişisel dosya merkezi türevi bi'şey.
    bunları kendime göre yazdım, çok dikkat ederim. işinize yarar diye umuyorum

hayırlı olsun

• cod4 - cod2 gibi turnuvalar da yaparsanız güzel olabilir ayrıca mekanın görünüşü de bence çok önemli ve arkadaşların dediği gibi yiyecek içecek fiyatları bakkallardaki gibi olup göze batar bi şekilde bir yere fiyatlar konursa süper olur benden söylemesi .. :)
  • KNİGHT ONLİNE için premium ve gb satışı yapın

Kafenin birkaç tane resmini yüklersen daha iyi olur merak ettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 15 Eylül 2011; 20:17:23 >
  • Yeriniz Sancaktepe'nin tam olarak neresinde? Yolum düşerse uğrarım.
  • Kesinlikle ve kesinlikle USB koruması yapmayın.
  • foto koymadan tavsiyelerin bi anlamı olmaz önce o lazım. nasıl bi yerdir kapasitesi nedir ne kadar masrafa değer bir görelim.
    artık kafe işi pek kalmadı insanların evlerinde yüksek hızda internet var ventrilo vs programlarla zaten geyik muhabbetini de yaparak beraber oynayabiliyorlar. kafeye giden adam evinde ortamı olmayan belki iyi bilgisayar vs alamamış veya yasaklanmışlar bunlar lise ve üstü birde üniversitede arkadaş ortamıyla beraber gelen grup olur. o grubunda çoğu playstationa kaydı. yine de dota counter belki age of gibi oyunları oynayan tayfa duruodur. bu işlerin asıl para yaptığı zamanları biraz kaçırdınız. önceden sabahın 9 u kafeyi açıp tüm gün orada takılanlar oluyordu şimdi sanmam öyleleri olsun. ha halen böyle kafe tayfaları kaldıysa bir zamanlar bende onlardan biri olarak söyleyeyim nereleri neden tercih ettik.
    -öncelikle iyi donanım. ilk aranan bu. oyunlarda kasan takılan hata veren makineler olursa anında kaçar millet.
    -2. si temizlik. sağda solda çöp varsa klavye mouse kirli ise ortamın havası temiz değilse durulmaz. hani gamer denilen tayfa zaten kendi mouse klavyesini getirebilir ama getirmese bile oradaki mouselar temiz olacka. her gün kafe kapanmadan ve açılırken mouse klavyeler tek tek temizlenecek. bizim gitiğimiz kafede öyle yapılıyordu. aylık da tüm kasalar içeri temizleniyordu felan hava basınçı aletler ile. öyle klavyenin yağlı kirli vs olması gibi bir durum kesinlikle olmayacak yani. biri masaya oturduğunda ve kalktığında bu çok iiyi denetlenecek yeni biri oturmadan bi temizlik gerekiyorsa yapılacak.
    3. sü rahatlık oyuncunun kesinlikle evindeki kadar hatta evinden daha rahat bir ortamda olması lazım ki orayı benimsesin. koltuklar INANILMAZ DERECEDE önemli. paraya kıyılıp en iyisi alınacak. benim gitğim kafeye sırf bu yüzden gelenler vardı oranın masaları çok rahat belin ağrımıo saatlerdce otursan dahi diye. tabi bu adamlar zamanında kafe açtığı için deli gibi kazanıyordu sizde ne olur durum bilinmez.
    -gelen kitle yine çok önemli. serseri çakma polat sümüklü veletleri bırak içeri almayı kapının önünde beklemelerine izin verirsen. oraya daha ugrayan olmaz. hani zaten gaming takılan tayfa biraz nerd olacagından çekingendir bu tarz psikopat tiplerden direkt rahatsız olurlar bidaha da ugramazlar mekana. küçük çocuk olayına gelince bence tamamen yasaklamak da sizin zararınıza olur. onları ayrı bi kısımda ilgilenilecek şekilde uzakta daha uyduruk makinelerle zaman geçirtilebilinir. ama kesinlikle ayrı olmaları lazım.
    bizim zamanımızda yine kafeye ilgi çeken birşey de gelen iyi oyunculardı. artık kafelere kimler gider varmı öyle admalar bilinmez ama sırf o iyi adamla oynamak için o mekana gidenler oluyordu. ne bileyim günümüze uyarlarsak iyi bir dota takımı varsa bi kafeye takılan bunlarla oynamak için insanlar doluşur oraya. ilk ödüllü turnuva yapıp iyi oyuncuları belirleyip bu oyunculara da özel imkan sağlayıp kaliteli ortamla mekanına baglarsan bunların peşine takılan çok olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: yoyobaz

13-16 yaş arası için pointblank ve wolfteam kurun. counterı kimse oynamıyor artık.

ve ışıklandırmaları led ile yaparsanız ilgi çeker

+1
    wolfteam iyi olur.
  •  İnternet kafe açtık. Önerileriniz?

İnternet kafe açtık. Önerileriniz?

• -Metin 2 tarzı oyunları kur ama onu oynayacak çocuklar için ayrı bölüm oluştur çok ses çıkarıyorlar çok rahatsız edici.
    -Multi oyunları mutlaka kur çalışmalarına dikkaet et.
    -Klawye olarak ucuz olsun dersen ben KB-8 klawye ve WOP-49Z kullanıyorum ucuz ve çok güzel. Yoksa X7 tavsiye ederim. Kulaklık eşşek kadarda olmasın çok küçükte olmasın.
    -Koltuklar rahat olsun.
    -Bir sunucu açın ağa dizileri,müzikleri ve filmleri oradan yayınlayın.
    -Office kesinlikle olmalı.
    -Yiyecek içecek servisi olsun.
    -Temiz olsun.
    -Bi levye al n'olur n'olmaz. Yada baseball sopası al demir olmadığı için silah kapsamına girmez.
    -Bölüm sonu canavari gibi sitelerden son çıkan oyunları kontrol et mutlaka özelliklede multi oyunları. CS ve Metin2 olsun en çok gelir onlardan gelir.
    -Switch yerine kablosuz ağ kullan modem çıkarılabilir antene sahip sağlam anten alırsın olsun kopma olayları az olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slim91 -- 15 Eylül 2011; 21:06:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Orijinalden alıntı: South Away

benden de bikaç öneri:
    *farenin masa yüzeyine temaz ettiği küçük ayakçıklarda biriken kir beni deli eder, lütfen dikkat edin.
    *kulaklık çok önemli. bozuk, temas etmeyen kablo, kalitesiz ürün vs. unutmayın hardcore oyuncular için ayak sesi dinlemek önemli.
    *yiyecek içecek olayına ben de katılıyorum, poğaça ve meyve suyu kombosunu her girişimde yapardım. önemli yani.
    *klavyeler mümkün mertebe yumuşak tuşlu olsun, çatır çutur ses gelmesin bastıkça, ayar olurum şahsen.
    *patlamış mısır da ikram edebilirsiniz, çok ucuza geliyor. müşteri mıknatısı ayrıca.
    *bilgisayarların masaüstü karman çorman olmasın. klasörler halinde, en yeni oyunlar sadece tek başına masaüstünde duracak şekilde düzenlensin.
    *ağ üzerinde milletin save kopyalayabileceği bir klasör olsun. ya da kişisel dosya merkezi türevi bi'şey.
    bunları kendime göre yazdım, çok dikkat ederim. işinize yarar diye umuyorum

hayırlı olsun

hayırdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Amen-Ra

çok güzel mekan olmuş ama pahalıdırda saatlik ücreti ne kadar hocam

• 3-5 tane 3D bilgisayar alın. Normal bilgisayarlar 1 lira ise onları 2,5 yapın. Bizim burada var öyle bir yer ne zaman gitsek 3D oynuyoruz. Zevkli oluyor. Ayrıca oyun satışı falan da yapabilirsiniz. Guitar Hero, PS tarzı şeyler koyabilirsiniz. Bi de yakınınız da Lise-ortaokul varsa parayı kırarsınız. Ayrıca kulaklıkların çalışır durumda olduğuna ve PC'ler arasındaki bağlantıya dikkat edin. Müşteriye özel hissettirin Daimi müşterileriniz ya da yakınınızdaki okuldan gelenlere indirim yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrbaron

abi ana pcye hödük kro bi adam dikmeyin yeter

• WoW yüklemeyi unutmayın.

3.3.5a ve normal Cataclysm versiyonları olsun.Hem orjinal hem TW vb. oynamak isteyenler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Deadmau5-

İnternet kafede olan en mükemmel yazılım. Sırf bunun için aylardır oraya gidiyordum.

Hocam bu hangi yazılım. Bilgisi olan var mı. Harika görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.