Şimdi Ara

İnternet kafe açtık. Önerileriniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
5
Favori
21.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 yaş altını ve serseri görünümlü kişileri alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahassür

İlginiz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.
    Hâlâ bekliyorum tabii önerilerinizi de, bir kaç cevap vermek istiyorum.

* 13 yaş altı kesinlikle almıyoruz. (Yalnızca ebeveyni yanındaysa girebiliyor)
    * Bayan müşteriler için 3 masayı ayrı rahat bir köşeye aldık.
    * Her türlü sıcak/soğuk içecek ve yiyecek hizmetimiz var.
    * Klimamız, akvaryumumuz, tablo ve çiçeklerimiz var.
    * Dizi, film, müzik ve fotoğraf albümlerimiz her bilgisayarda mevcuttur ve sürekli güncellenecek.
    * Ayrıca kafemizi iki bölme şeklinde yaptık. Bir tarafta oyun oynayanlar yer alacak, diğer tarafta internette gezinmek isteyenler... Oyun oynayanların gürültüsü diğerlerini rahatsız edemeyecek.

DOTA dediğiniz nedir?

PLAYSTATİON 3 SALONU DA AÇACAĞIZ ÇOK YAKIN ZAMAN İÇİNDE. ONUN İÇİN DE AYRI BAŞLIK AÇMAYI DÜŞÜNÜYORDUM AMA MADEM BURADAN ÇOK YARATICI FİKİRLERİNİZİN OLDUĞUNU SÖYLEDİNİZ, BURAYA YAZARSANIZ ONLARI DA MEMNUNİYETLE UYGULAMAYA ÇALIŞACAĞIM.

HER BİR ÖNERİYİ ÇOK ÖNEMSİYOR VE DEĞERLENDİRMEYE ALIYORUM. AMA BENİM DH'DEN BEKLEDİĞİM, FARKLI, ALIŞILAGELMİŞİN DIŞINDA BİR ŞEY ÜRETMESİ... HİÇ BİR KAFEDE OLMAYAN, YA DA ÇOK AZ KAFEDE OLAN ETKİNLİKLER, GÖRSELLER VS...

• bütün donanımlar aynı olsun birde kesinlikle bölmelerin oraya menü yü yapıştırın ve kesinlikle şişe kola ice tea gibi içeçekler olmalı masalar ferah olsun klavye büyükse mouse u rahat hareket ettirebileceğim bir alan olsun ben genelde klavyeyi eğik kullanırım onun için rahat klavye bölmesi lazım bilgisayarda bir problem çıkarsa hemen birisi gelmeli mesela arkadaşlarla dota oynarken bi patch benim bilgisayarımda olmuyorsa biri gelmeli sorunu halletmeli başka masaya geçmek hiç iyi değil çünkü yanyana oynamak gibisi olmuyor.
  • abi ana pcye hödük kro bi adam dikmeyin yeter
  • İnternet kafede olan en mükemmel yazılım. Sırf bunun için aylardır oraya gidiyordum.

İnternet kafe açtık. Önerileriniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahassür

Merhabalar... İstanbul / Sancaktepe'de 45 bilgisayarlı bir internet kafe açtık. Merkezi bir yerdeyiz; ancak potansiyele göre gereğinden fazla internet kafe var. O nedenle bölgede fark yaratmak istiyoruz. Mesela her müşteriye çay ikram ediyoruz. Üyelik sistemimiz zaten vardı. Ancak biz biraz daha geliştirdik. Kan bankası olarak da kullanmayı düşünüyoruz o sistemi. Üyeler kaydolurken kan gruplarını da söylüyorlar. Ayrıca ilerleyen günlerde Counter gibi çoklu oyun turnuvaları da yapacağız. Personelimizde de sıkıntı yok, güleryüzlü bir kadro kurduk :)

Başka neler yapabiliriz? Gittiğiniz kafelerde ne ilginizi çeker, neler hoşunuza gider? Neler olsun istersiniz, neler olmasın istersiniz?

Teşekkürler...

Kırılmış, yıpranmış koltuk olmasın. 12 yaşından küçükleri almayın, sessiz bir ortam olması önemli. Bir köşede 3-4 masalık bayan bölümü ayırın.

Edit: Bunları yazmışsınız zaten Gelen müşterilerle sohbet etmeniz de iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boor -- 15 Eylül 2011; 13:16:09 >

• Poster babacan olay posterde bitiyor aynı boyutlarda böyle oyun oynayanların salonuna Assasian Cod Fifa pes gibi oyunların büyük posterleri acayip hava katar PS3 salonu için ; bizim burda ps3 salonunda herkes fifa pes attığı içinde Takım formalarını asmıştı karşılıklı duvarlara renk renk güzel duruyordu.
  • Helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: IengineerI

-bilgisayarlarda her türlü multi oyun olmalı.
    -serseri , balici tipli kişileri kafeye almamaya çalış.sırf bu yüzden bazı kafelere gitmezdim.sanki tüm kafe kendisininmiş gibi bağırırlar küfür ederler v.s..
    -her bilgisayar bakımlı olsun , bazı makinalarda oyunlar tam calısmıyor , kulaklık calısmıyor v.s bu tür şeylerde canından bezdiriyor insanı.özellikle fare ve klavye tuşları önemli bence.
    -kafe içinde normal fiyattan su,çukulata fln sat güzel oluyor.tost fln satma içerisi sucuk kokuyor leş gibi.
    -online oyunlar için premium , cash ,gb,koxp v.s satışlarına gir.
    -internet hızı yüksek olsun youtube'dan bir şarkı indirmek saatlerce sürmesin.
    -ve herşeyiniz para olmasın usb'e bile şarkı atmak için para isteyen tipler var.birazda beleş yapın bazı şeyleri.

Bak bu adamı dikkate al derim

• Bilgisayarların hepsine metin2 ve knight online ı yükle tüm veletler doluşur okul çıkışı günlük 100 lira sadece metincilerden gelir teşkilat gibi onlar
  • cod black opsdaki zombi modu çok tutuyor 4 kişi zombilere karşı,bu modu ayarlayabilriseniz çok iş yapar
  • Milli sporumuz olan PES siz bir kafe düşünemiyorum.
  • Sakın metin2 yükleme 7 yaşındaki çocuklar doluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingonur4

cod black opsdaki zombi modu çok tutuyor 4 kişi zombilere karşı,bu modu ayarlayabilriseniz çok iş yapar

O mod sadece online oynanabiliyor. LAN üzerinden olmuyor diye biliyorum. Olsa bile çok sıkıntılıdır internet cafede hemen ayarlanacak şekilde değildir.
  • Birde dün bir kafeye gittik arkadaşlarla inan direk çıktık kafeden.Neden dersen klavyeler öyle bir pislik tutmuş ki görsen iğrenirsin.Onun için klavye,mouse temizliğine önem verin derim,önemli.
  • Hocam sana söle söleyim;

Bilgisayarlarınız durumu ne bilmem ama söle bir örnek vericem. Ankarada hergün gittiğim bir internet cafe var dediğin gibi buradada aşırı derecede fazla internet cafe var ama bilgisayarları çok dandik. Counter oynarken bile kasanlar var gerisini sen düşün. Şuan bahsettiğim cafede ise Crysis-2 Gta-4 Blackops ve bunun gibi oyunları hiç kasmadan çok rahat oynayabiliyoruz ve dahada önemlisi ortam çok güzel.

Yani benim sana tavsiyem gerçi yeni açmışsınız ama bilgisayarların özellikleri sağlam olsun oyunlarda kasma&donma yapmasın gelen çocuklar memnun kalsınki bir dahakine tekrar sizi tercih etsinler
  • Bilmiyorum böyle bi imkaan varmı ama her bilgisayarın internet ağı kullanımını sınırlandırın. Şahsen burda 32mbit neti olan cafe var. Gidiyorum taşınabilir diskle açıyorum torrenti, sömürüyorum neti herkes isyanlarda. Millet kalkıp gidiyor
  • iç dizayn ve ışıklandırma önemli. biraz karanlık bir hava fena olmaz. sarı ışığı şık avizelerle birlikte kullanın. lacivert ya da koyu yeşil duvarlar da ilginç durabilir. bütün koltuklar aynı olsun ve en önemlisi pos makinesi bulunsun. millet kartla da ödeme yapabilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaero

quote:

Orijinalden alıntı: kingonur4

cod black opsdaki zombi modu çok tutuyor 4 kişi zombilere karşı,bu modu ayarlayabilriseniz çok iş yapar

O mod sadece online oynanabiliyor. LAN üzerinden olmuyor diye biliyorum. Olsa bile çok sıkıntılıdır internet cafede hemen ayarlanacak şekilde değildir.

bizim burada bi internet cafede yapıyorlar,40 pc felan var ne zaman gitsem full çekiyor herkez onu oynuyor değer bence
  • Vallahi şunu diyeyim Knight Online için GB,Cash,Kolebot,HF ve Premium satarak satışları %50 arttırabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.