Şimdi Ara

İnternet Üzerinden Görüşme!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuyu bir kere daha gündeme getirmöiş oluyorum ama sanırım 2 yıl içerisinde bir gelişme olmuştur. Daha önce benzer başlıklarla açılmış konuaru inceledim. Ama en yakın tarihli mesaj yazılan 2007 yılının başlarıona ait. O yüzden tekrar bilgisi olan ve bu süre içinde deneyen, deneyim tecrube edinen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.

Şimdi tabiki de bir sürü sistem var bu konu ile ilgili bir sürü program var. Ben benim incelediklerim içinden örnekler vererek sizlerin de başka isimlerde denediğiniz programlar hakkında bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

İncelediğim programlar (kullanmadım henüz).

İntercalls
    İntercalls Tarifeleri

Lowratevoip
    LowrateVoip Tarifeleri

Voipbuster
    Voipbuster Tarifeleri

VoipBustar Pro
    VoipBusterPro Tarifeleri

VoipStunt
    VoipStunt Tarifeleri

Genel olarak sistem aynı. Ama sadece bazı tarifeler değişik. Tabi bu görünürde olan. Acaba Görünmeyen başka durumlar söz konusu mu.
    Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinediz -- 22 Ekim 2008; 16:02:34 >

• dostum msnden görüşsene niye bu kadar kendini kasıyorsun
  • İkisi aynı şey değil arkadaşım. Msn de sabit yada cep telefonlarını arayamıyorsun. Ayrıca her gurbette olanların evlerinde internet var diye bir kaide mi var?
  • Sağolasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yesilimsim

Sağolasın.

Neden sağol dedin anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinediz -- 1 Kasım 2008; 14:47:18 >
  • Arkadaşlar bu konuyu inceledim, araştırdım. Ve edindiğim bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum.

Burada Resimli anlatım yaptım. Buyurun inceleyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinediz -- 8 Kasım 2008; 12:25:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: altinediz

Arkadaşlar bu konuyu inceledim, araştırdım. Ve edindiğim bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum.

Burada Resimli anlatım yatım. Buyurun inceleyin...

çok güzel çalışma olmuş emeğine sağlık

• quote:

Orjinalden alıntı: atorbaci

quote:

Orjinalden alıntı: altinediz

Arkadaşlar bu konuyu inceledim, araştırdım. Ve edindiğim bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum.

Burada Resimli anlatım yatım. Buyurun inceleyin...

çok güzel çalışma olmuş emeğine sağlık

birde rep verseydin

• Merhaba arkadaşlar Voip internet telefonları programları için Tr Yaması buldum.

Yama İçin Tıkla-->
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.