Şimdi Ara

internetim hızım düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sabahtan beri hızım düşük pingim yüksek arıyorum hattınız normal diyolar bizde problem yok diyorlar dün hibişey yokken bugün ne oldu anlamadım çıldırcam artık sorun neyde bilmiyorum tarife 16 mbit aldığım hız 6

internetim hızım düştü

internetim hızım düştü

• Hızını 8 mbit'e sabitlemişler. Sorun oradan kaynaklanıyor olabilir. 16 mbit tarifesindeysen, arayıp hızını arttırmalarını iste.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

Hızını 8 mbit'e sabitlemişler. Sorun oradan kaynaklanıyor olabilir. 16 mbit tarifesindeysen, arayıp hızını arttırmalarını iste.

hocam aradım simdi 16 mit kullanıyorsunuz diyolar ş,md,i cık işin içinden
  • hızınız 8 mbit e sabitlenmiş gibi.
  • Düşük hız yüksek ping sorunu bende de var iki gündür.Ay başı geldi yeni kota rahatlarım derken daha da beter oldu.Screenshoot atmayı bilmiyorum ama speedtest'ten yaptığım veriler şu şekilde:

ping:226
    download speed:8.76 Mbps
    upload speed:0.50 Mbps

İnternet de ttnet 24 Mb'e kadar diye bizi kandırıyorlar işte.Vdsl olayını falan bilmiyorum ona bi şey diyemem ama fiber altyapısı yok oturduğum yerde.
  • VDSL bağlantım hızım her zaman 24 Mbps 1 ms ping... şimdi hız 11 Mbps 74 ms ping ANKARA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 2 Ocak 2016; 22:13:41 >
  • bu sorun bende var lan belki 2 haftdır ttnet ardığım 100dk geçdi anlamıyorlar arkadaş artık tak etti elit ekip gönderin verim dedim parasını bakcaklar artık onlarda çözemesse...
  • 17 aralık'tan beri Türk internetini çökertmek için ağır siber saldırılar düzenleniyormuş. Bu durumdanda en çok Ankara ve İstanbul etkileniyormuş. O yüzden bu tip şikayetler normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslıo

quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

Hızını 8 mbit'e sabitlemişler. Sorun oradan kaynaklanıyor olabilir. 16 mbit tarifesindeysen, arayıp hızını arttırmalarını iste.

hocam aradım simdi 16 mit kullanıyorsunuz diyolar ş,md,i cık işin içinden

ilk mesajındaki resimde modeminin hızının 8 mbite sabitlendiği görülüyor. Hala aynı değerler varsa Twitter'dan @TTnetDestek'e yaz. Hemen ilgilenirler.
  • hocam sizin hiç olmazsa internet hızını 8 mbps sabitlemişler benim 4 mbps sabitletdiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.