Şimdi Ara

iOs 10 Güncellemesi / iPhone 5s (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an 3 dk kaldı 5s ama bakalım bazılarında telefon çöküyormuş
  • Mavi ekran hatası canımı sıktı hakkaten bir önceki mesajıma bakın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ufak tefek sıkıntıları dert etmeyin en geç 1 hafta içinde hata düzeltmeleri güncellemesi yayınlanır. Benim mavi ekran ya da telefonumun çökmesi gibi sorunum olmadı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim merak ettiğim konu 5s de telefonu kaldırınca kilit ekranı otomatik açılıyormu ?
  • deyu585 D kullanıcısına yanıt
    Bu özellik 6s ve üzerinde var sanırım

• Ota üzerinden update i yükleyince telefonun genel hakkında ekranında ios sürümü 14A403 mü görünüyor sizde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okttay -- 14 Eylül 2016; 2:18:45 >
  • Kesinlikle 5s daha akıcı hale geldi bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    İpsw me den 9.3.5 indirip yükliyebilirsiniz itunes ile.

• Guncelliyorum editlerim

• güncelleniyor. sorun çıkarsa ya da memnun kalırsam editlerim
  • İos 10 adı gibi on numara olmuş.kilit ekranında bildirim yoksa şifre ile açmana izin vermiyo home tuşuna basınca açılıyo ama bildirim varsa parmak izi yada şifre gerekiyo,alışmak lazım onun dışında baya stabil ve akıcı hiç bir sorun yok müzik olsun fotoğraflar olsun çok daha iyi hale getirilmiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

İos 10 adı gibi on numara olmuş.kilit ekranında bildirim yoksa şifre ile açmana izin vermiyo home tuşuna basınca açılıyo ama bildirim varsa parmak izi yada şifre gerekiyo,alışmak lazım onun dışında baya stabil ve akıcı hiç bir sorun yok müzik olsun fotoğraflar olsun çok daha iyi hale getirilmiş...

Tuşa basmadan açabiliyorsunuz.

Ayarlar - Genel - Erişilebilirlik - Ana Ekran - Parmağı Koyarak Aç

buradan ayarlanabiliyor. 1 kere home tuşuna basınca (eskisi gibi yani) açılıyor ekran. Parmak izinizi okumazsa tekrar tıklamaya gerek kalmadan parmağı kaldırıp geri koymak yetiyor.
  • Bu yeni gelen bir özellik dimi.Varmıydı daha önceden hiç bilmiyordum,şimdi daha iyi oldu benim açımdan bir sorun kalmadı süper oldu şimdi 👍 bu ifadeyi koyarken farkettim ifadelerde renk kontrastı koyulaştırılıp softlaştırılmış görüntüleri buda güzel olmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Bu yeni gelen bir özellik dimi.Varmıydı daha önceden hiç bilmiyordum,şimdi daha iyi oldu benim açımdan bir sorun kalmadı süper oldu şimdi 👍 bu ifadeyi koyarken farkettim ifadelerde renk kontrastı koyulaştırılıp softlaştırılmış görüntüleri buda güzel olmuş...

Evet yeni geldi. İfadelerde de özellikle insan kafalarında büyük değişim var yüzler falan değişmiş. :)

Whatsapp bildirim sesi değişmiyor yalnız, sabitlenmiş durumda ne yaparsam yapayım klasik iphone bildirim sesi geliyor hep.
  • ios 8.4.1 den ios 10 a geçilirmi peki? 5s
  • Ona hiç dikkat etmedim eğer öyleyse kötü olmuş,ses değişikliği sayesinde ayort edebiliyorsuk nerden mesaj geldiğini...

• Şimdi baktım whatsapp ayarlar içinden hala değiştirebiliyoruz bildirim sesini hocam...

• Şimdi yükledim. Kasma falan yok gayet de akıcı 5S
  • İos 9.3.2 devam aga

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.