Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.265
Cevap
63
Favori
705.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.4.1 sürümünde jailbreak yapılabiliyor mu bilgisi olan var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkkan03 kullanıcısına yanıt
    Şimdilik hayır en son 12.4 e kadar yapılabilir. Ancak yakın bir zamanda kalıcı jailbreak çıkacak o zaman iOS versiyonu farketmeksizin jailbreak yapılabilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: weyis

Şimdilik hayır en son 12.4 e kadar yapılabilir. Ancak yakın bir zamanda kalıcı jailbreak çıkacak o zaman iOS versiyonu farketmeksizin jailbreak yapılabilecek.
    nası yani hocam , apple bu duruma müsade mi edicek yani ? Birde bu jailbreak olaylarından 3-4 yıldır uzağım güncel ve aktif olarak bu tarz gelişmeleri takip edebileceğim forum vs. varsa özelden yazabilir misiniz rica etsem

• İleride Jb yaparım diye İos 12.4'de bıraktım 😃 Geçen gün arkadaşlarla bu konuyu konuşurken imzaların kapandığını dile getirdim herkes de bir panik havası oluştu , performans odaklılık konusunda İos 13 , 12'nin gerisinde kalacak gibi duruyor özellikle eski cihazlarda (6s,7 ve 8). Bekleyip göreceğiz

• ilkkan03 kullanıcısına yanıt
    Apple müsade etmek zorunda kalıyor çünkü bulunan jailbreak açığı yazılımdan değil donanımsal. Checkm8 diye aratırsanız baya bigi var bu konuda. Twitter da pwn20wnd kullanıcısı var onu takip edebilirsiniz

• beter.böcek kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnız 8 saçma olmuş 8 eski cihaz değil ki dağ gibi A11 var içinde İOS 15’de kasmaya başlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla hocam deneyen kullanan yılların Iphone kullanıcılarından duydum bende 6s plus var onlarla asla kapışamaz ama algı meselesi olmuş insanlarda bu da olabilir , ama güncelleme için halâ erken

• Merhabalar, aracımda carplayde rahatça her programı (netflix, youtube, puhu vs) kullanabilmek için NGXPLAY ya da CARBRIDGE programını kurmaya ihtiyacım var. Bu sebeple sadece arabada kullanacağım şebekesi bozuk bir iPhone5s ios 12.3.1 telefonum var(diğer telefonumdan internet paylaşımı yapıp wifi ile kullanacağım).

Programı yükleyebilmek için malum JB ihtiyacım var. Ancak sorun şu ki 12.3.1 JB yok. Cihazı JB olan 12.4 e yükseltmem gerekir(maalesef imzasız) ki JB yapabileyim.

Konu ile ilgili yardımcı olabilecek, hatta ücreti mukabilinde yardımcı olabilecek varsa benimle iletişime geçebilirse çok memnun olurum.
  • mrtbjk kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilmiyorsam 12.3.1 e jb var. Bence ignition.fun adresinden unc0ver jailbreak indirip deneyin olacaktır diye düşünüyorum

• maalesef 12.3 sürümlerine jb yok
  • Aynen hocam. Ben mesela zamanında Galaxy S4 alacaktım iyi ki almamışım yerine 5S almışım. S4 şu an kasım kasım kasılırken, 5S hala çatır çatır çalışıyor görenler falanda hayran kalıyordu seneler geçmesine rağmen hızına.

• Kulaklığın ortasına uzun basınca siri açılıyor ya, onu nasıl iptal edebiliriz arkadaşlar?

Kulaklığımda sorun oluştu durup durmadan siri ekranı çıkıyor:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6S öncesi son sürüme güncelleyen var mı? Cihazda yavaşlık vs. oldu mu?
  • iOS 13 almayan cihazlar için iOS 12.4.3 çıkmış

• Arkadaşlar 20 aylık iphone 6 cihazımda kutudan çıktığı gibi 11.2.6 yüklü idi gayette memnundum ama elim kırılsın dayanamadm güncelleme yaptım şu an 12.4.2 var güncellediğim günden beri telefon sürekli tıkanıyor tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyor en son aramayı bile cevaplayamadım. Sizce düzelir mi yanlış bir şey mi yaptım yoksa 4 ay varken garantiyemi yollamalıyım.

• Selamlar. iPhone se aldım, 12.2 ile geldi, 13 güncellemesine geçmemi önerir misiniz?
    iOS 12.4 falan olsa kalırdım ama 12.2 den emin değilim stabillik açısından. Şimdiden teşekkürler.

• Temiz kurulumla da sorunsuz yükledim aynı değişen bir şey yok malesef aşırı bir kasma var.

• Deyav D kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şekilde ciddi anlamda iphone 6 cihazda absürt durumlar var. (Kasma, donma) nedir ne değildir anlamış değilim

• Neeo kullanıcısına yanıt
    Ayarları sıfırladım şimdilik düzeldi gibi görünüyor. Temiz kurulum yaptım sonra tekrar tüm ayarları sıfırladım şimdilik donmuyor

• Deyav D kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bugün de kamera dondu benim simsiyahdı. Ben de bir sıfırlayayım olmazsa.

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.