Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.265
Cevap
63
Favori
705.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmzalar için bir site söylendi şimdi oradan baktım iOS12.4.1 şu şekilde. Şimdi bu imza açıkmı demek ? Nereden kontrol ederiz şu imza işini ?
    iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 18 Kasım 2019; 15:35:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gps.navigation kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzun modeline göre ipsw.me adresinde bakabilirsiniz.

• Merhaba,
    Iphone 7 128 GB telefonu 2 yıldır 11.0.3 sürümle kullanıllıyor ancak telefonda bazı sorunlar baş gösterdi.

- Telefon açık olduğu halde arayanlara "telefon kapalı" diyor.
    - Bazen de zil sesi sonuna kadar açık olmasına rağmen telefon sessizce çalıyor, o an ekrana bakılmazsa çağrı kaçıyor.
    - Bugün de arayan numara rehberde olduğu halde ekranda isim değil çıktı. Yabancı numara diye eşim açmamış. Ama sonra çağrı kaydına bakınca rehberdeki isim yazıyordu.
    - Pili asla günü çıkarmadığı gibi pil kullanım ve bekleme satırlarında bilgi yok 3 tane kısa çizgi var.

Not: Telefon eşimin, ben Android kullandığım için IOS'un geneline ve tabii güncellemeler, sorunlar vs konusuna çok Fransızım.
    Güncelleme önerir misiniz, hangi sürüme?
    Yukarıdaki sorunlardan hangisi veya hangileri güncelleme sonrasında da devam edebilir?

• dasarum D kullanıcısına yanıt
    ios'de android'de olan istediginiz surume gecebilme gibi bir sansiniz maalesef yok. ben iphone 7 cihazimi 13.2.3 de kullaniyorum su ana kadar buyuk bir sorun gormedim.

• juniorcaesar kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler. Bazı kullanıcılar 13 de sorunlar var 14 bekleyin yazmışlar ancak detay belirtmemişler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet mantıken güncelleme tazelenmedir ancak bazen sonuçları pişman edici oluyor. Hele ios'ta Android gibi downgrade imkanı çok zor olduğu için yoğurdu üfleyerek yemek şart oluyor.

• dasarum D kullanıcısına yanıt
    rica ederim, herkes ios 13'ü neden yeriyor anlamadım açıkçası. koyu tema gayet hoş, stabilite açısından da bir sorun görmedim.

• Valla kendi telefonum olsa bir an bile tereddüt etmem de güncelleme sonrası daha kötü olursa bu sefer oklavanın en son versiyonunu görme riski var. 😁

• ios 12.4.4 yayınlanmış arkadaşlar.

• Neeo kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan bootrom açığıyla icloud kilidini aşmayı engelliyor diye okudum onun dışında bir fark yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deyav

Arkadaşlar 20 aylık iphone 6 cihazımda kutudan çıktığı gibi 11.2.6 yüklü idi gayette memnundum ama elim kırılsın dayanamadm güncelleme yaptım şu an 12.4.2 var güncellediğim günden beri telefon sürekli tıkanıyor tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyor en son aramayı bile cevaplayamadım. Sizce düzelir mi yanlış bir şey mi yaptım yoksa 4 ay varken garantiyemi yollamalıyım.
    Arkadaşlar cihazı garantiye verdim sorunu düzeltemedikleri için yeni cihaz gönderdiler garantiden. Şükür garantisi bitmemişti yoksa bu sorun dokunmatik kaynaklı olduğu in bayağı bir ücret talep edeceklerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deyav

Arkadaşlar cihazı garantiye verdim sorunu düzeltemedikleri için yeni cihaz gönderdiler garantiden. Şükür garantisi bitmemişti yoksa bu sorun dokunmatik kaynaklı olduğu in bayağı bir ücret talep edeceklerdi.

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun, neyseki yeni cihaz vermişler. Şimdi sorun yok değil mi?
  • Yok sorunsuz çalışıyor şu an gelen cihaz.

• Deyav D kullanıcısına yanıt
    Yıllardır Android kullanan bir bilişimci olarak, şunu çok net söyleyebilirim. Apple dışında hiçbir firma "değil garantisinin bitmesine 4 ay kalmış" cihazı, kutusundan yeni çıkmış cihazı bile yenisiyle değiştirmedikleri gibi, tamir edecez diye tüketiciyi servislerde süründürürler. Apple'ı hala zirvede tutan markanın prestiji kadar, ürünün arkasında durma, müşterisini mağdur etmeme politikasını neredeyse tavizsiz uygulaması.
  • Aynen katılıyorum.

• xanberk kullanıcısına yanıt
    ÜSTADIM SORUNUN AYNISI YASIYORUM. YAPMADIGIM KALMADI. SORUNUN NE OLDUGU TESPİT EDILDI MI?
  • heroineofthemk H kullanıcısına yanıt
    ios 12.4 teki bütün cihazlarımda problem ortaya çıktı. ios13 te bir problem yok.

• xanberk kullanıcısına yanıt
    BENDE DE SORUN KISA SURELIGINE GITTI FAKAT SONRADAN TEKRARLADI. SADECE YAZILIM GUNCELLEMESI ILE SORUNU HALLETTINIZ MI?
    BEN YAZILIM GUNCELLEMESI YAPTIM DUZELDI SONRA 4 AY SONRA TEKRARLADI. SUAN 13.3 YUKLU.
    SONRASINDA PROBLEM TEKRAR ETMEYE BASLAYIN BUZDOLABINDA SOGUTTUM VE SORUN DUZELDI BIR HAFTA KULLANDIM O SEKILDE SONRA GENE TEKRARLADI SONRA GENE DOLABA ATTIM BU BIR IKI AY SURDU BU SEKILDE KULLANDIM.SUANDA BU TATTIKTE ISE YARAMIYOR.
    TELEFONUN BATARYASINI DEGISTIRDIM SORUN ODA DEGILDI. SARJ ENTEGRESI VOLTAJ DEGERLERINI OLCTUM DEGERLER NORMAL ODA DEGIL.

SIZ SUAN HANGI SURUMU KULLANIYORSUNUZ.
    PANIC FULL HATASI SURUM DEGISIKLIGI SONRASI HIC OLUSTU MU?
    ONERINIZ VAR MI?
    SUANDA 13.3.1 BEKLIYORUM BELKI CARE OLUR DIYE
  • Panic hatası bende bir kez yaptıktan sonra bir daha hiç oluşmadı. iOS 12.4 sürümündeki 6-7-X-XSMax cihazlarında hepsinde aynı panic içerikli hata oluştu. Bir daha tekrarlamadı. Şuan 13.2.3 sürümündeyim. Bendeki panic içeriğinde JPG vs. yazan kamerayla alakalı olduğunu düşündüğüm bi kayıt mevcuttu. Diğer panic hatası alan cihazlarda kontrol ettiğimde de hep aynı içerikli log kayıtlatı mevcuttu. Eğer sizinki sıkça tekrarlıyor ise yazılımsal bir hata olasılığı yavaş yavaş ortadan kalkıyor demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanberk -- 12 Ocak 2020; 1:55:55 >
  • Unc0ver çalışan link varmı arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.