Şimdi Ara

ios 7 sorunlar (bug lar) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
4.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İpad 3 de gazeteliğe girince parmak hareketiyle çıkamıyorum home tuşuna basmam gerekiyor kilit ekranındayken alt köşedeki kamera simgesine tıklayamıyorum ve duvar kağıdını değiştirirken takılmalar oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Tek Hoparlörden Ses Gelmemeye Başladı Arkadaşlar.

Garantiye ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne açılışta ne kapanışta ses var ipadimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin9103 -- 19 Eylül 2013; 13:23:51 >
  • Cengiz Elektronik kullanıcısına yanıt
    Eger cihaz iphone ise zaten tek hoparlor var, sagda olan. Digeri telefon mikrofonu.
  • engin9103 kullanıcısına yanıt
    Telefonu yedekleyip, reset atin, olmazsa yeniden yazilimi yukleyin, sorun devam ederse servise goturmekte fayda var.
  • cihazı kapatıp açınca ses gelmeye başladı, klavye tıklama sesi de gelmiyordu o da halloldu kendiliğinden..
  • ufuk777 kullanıcısına yanıt
    Passbook ozzellikle aciyor ekran isigini ekrandaki taranacak barkot daha net gozukebilsin diye beyler

• Bu kablo veya aksesuar onayli degil diye bi uyari cikiyor telefonu sarja taktigimda.Sarj aletim orjinal olmasina ragmen.Boyle bi sorunla karsilasan var mi baska?

• ios 7 ile alakalı bılmıyorum ama yenı iphone olarak ayarladım whatsaap yukledım herkesın ismi 2 defa yazıyor ne yapabılırım
  • İphone 5 te tus kilidini acmak icin surukleyin, ama cok yavas bir sekilde. Kilit ekranindan tam menuye gecerken parmaginizla kilit ekranini yerine getirin. Menu arkaplani kilit ekranina geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

tuş kilidi sesi çıkmıyor bende. ipad 3 gsm..

Hocam bendede çıkmıyor ipad 3 32 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A7323562 -- 19 Eylül 2013; 19:43:47 >
  • ozcimbomlu kullanıcısına yanıt
    2. madde doğru
    1. maddeyi bir kaç defa denedim ancak başıma gelmedi

ilk mesajımda belirttiğim safari sorunu da ne hikmetse şuan olmuyor
  • arkadaşlar..telefonla konuşurken hoparlöre aldığınızda ses az ve cızırtılımı gelmekte? beta 3'te de böyle bir sorun vardı ses hiç gelmiyordu. daha sonra düzelttiler fakat final sürümdede kısık ve cızırtlı biçimde geliyor..ses seviyesi en yüksekte, cihaz 4s, sıfırdan kurulum yapıldı..
    bi deneyip sonucunu yazarmısınız rica etsem?
  • duvar kağıdı değiştirirken ayarlayamıyorum ..sizde nasıl ? taşıyamıyorum fotoyu
  • foursquare açılıyor fakat giriş yapmıyor bende.
  • Valla ben hala beta 6 kullanıyorum. Bu kadar bug bende yok. Hiç geçmesem mi tam sürüme?

• Youtube'da mikrofon kullanma sorun yaratıyor ve program kapanıyor,çözümünü bilen?
  • quote:

şaka yapıyom de
  • Video acinca eskiden parmagi asagi kaydirinca video ilerletme hassaslasiyordu. Simdi basinca yazi cikiyor ama parmagi asagi yukari yapsamda hassaslasma olmuyor hep yuksek hizda ileri aliyor. Sadece bende mi bu sorun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

quote:

şaka yapıyom de

Hocam bendede tek hoparlörden ses gitmeye başladı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.