Şimdi Ara

İOS facebook sohbetle ilgili bir sorunum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle konu yanlış yerdeyse özür dilerim kusurumuza bakmayın.

Forumda aradım ama benim sorunuma benzer bir konu bulamadım o yüzden yeni konu olarak acmak istedim.

İphone 4 Kullanıyorum telefonumda yüklü olan facebook uygulamasında online olan kişilerle sohbetten yazışırken benim yazdıklarım karsı tarafın yazdıklarının üzerinde görünüyor örneğin ben birine merhaba nasılsın yazdım karşı taraf cevap verdi iyim sen nasılsın dedi bende iyiym yazıp gönderdiğim zaman iyiym sen nasılsın yazısının üstünde cıkıyor. bu sorun kardeşimin İphone 4s indede aynı ama bazı arkadaslarda bu sorun yok sizce bunu düzeltmanın bir cözümü varmı.

umarım anlatabilmişimir derdimi. şimdiden tesekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcelik37 -- 8 Kasım 2013; 11:55:13 >

• Hocam bendeki de hatalı. i5 6.1.4 var. Ama yazdıklarım üste gitmiyor. Sanki aynı şeyi iki defa ard arda yazmışım gibi duruyor. Karşıdaki kişi böyle görmüyor. Sadece bende çift gözüküyor. Tabi sürekli de olan bir şey değil. Arada sırada meydana gelen bir durum. Gördüyseniz eğer bugün AppStore'da Facebook için güncelleme vardı. Belki bunlar gibi hataları da düzeltmiş olabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsbourneReynolds

Hocam bendeki de hatalı. i5 6.1.4 var. Ama yazdıklarım üste gitmiyor. Sanki aynı şeyi iki defa ard arda yazmışım gibi duruyor. Karşıdaki kişi böyle görmüyor. Sadece bende çift gözüküyor. Tabi sürekli de olan bir şey değil. Arada sırada meydana gelen bir durum. Gördüyseniz eğer bugün AppStore'da Facebook için güncelleme vardı. Belki bunlar gibi hataları da düzeltmiş olabilirler.

Şİmdi güncelleme yaptım yeni olarak simgelerle durum bildirme gelmiş. benim sorunumda düzelmiş şimdilik tesekkürler hatırlatman için kardeşim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.