Şimdi Ara

ip 5s geceden sabaha batarya % niz ne kadar düşüyor??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar gece yatip sabah kalktiginizda telefonunuzun pil yuzdesi ne kadar dusuyor acaba benim asiri bir tuketim var %10 dusus oluyor sebebini bulamiyorum sizde durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Pırasa

Merhaba arkadaşlar gece yatip sabah kalktiginizda telefonunuzun pil yuzdesi ne kadar dusuyor acaba benim asiri bir tuketim var %10 dusus oluyor sebebini bulamiyorum sizde durum nedir?

Konum servisi ve wifi açıksa normal.. Her ikisi kapalı ise %2-3 düşer..
  • 100 le birakiyorum gece 100 le alıyorum sabah :)
  • Çok nadir %2-3 düşüyor. Bazen %1 bazen hiç düşmüyor. Wifi kapalı arkaplan güncellemeler açık.
  • Wifi,2G,3G herhangi birindeyken gece %kaçta bıraktıysam sabah aynı değerde buluyorum bende
  • Hiç düşmüyor yada 1 düşmüş oluyor.

Edit: iOS sürümü 7.1.1 ben bilerek 7.1.2 ye geçiş yapmadım arkadaşım aldığı gibi güncelledi ve bariz fark var batarya performansında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayZagor -- 12 Ağustos 2014; 1:59:01 >
  • Uçak modunda 1 değilken 2 en çok 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Merhaba arkadaşlar gece yatip sabah kalktiginizda telefonunuzun pil yuzdesi ne kadar dusuyor acaba benim asiri bir tuketim var %10 dusus oluyor sebebini bulamiyorum sizde durum nedir?

Konum servisi ve wifi açıksa normal.. Her ikisi kapalı ise %2-3 düşer..

Hocam wifi açık ama kullanılmıyor ise enerji harcamıyor. Antenlere kullanım anında enerji veriliyor.
    Konum servisleri zaten 2g ve 3g'de açık diye biliyorum sadece telefonun kullanmasına izin vermek için kullanılıyor diye biliyorum açık ve kapalı ayarları.
    Wifi'den eminim ama konumu başkasından duymuştum
  • Ya 2g acik yada wifi konum surekli kapali nedir bendeki bu asiri dusus sizce herkesin max %2 dusus var
  • Benim telefon kafasına göre takıliyor. Bazen hiç düşmüyor bazen %2-3 düşüyor. Bu sabah %8 düşmüş mesela anlam veremiyorum bir
  • Uçak modu en fazla %3 gördüm.
  • 7.1.2 de iseniz 7.1.1 e dönün farkı farkedeceksiniz
  • Jbli ucak modunda %1 5s
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Jbli ucak modunda %1 5s
    Wifi açık %1-2
  • Bu sabah özellikle dikkat ettim bu konuyu okuduktan sonra. Wifi açık. Hicbir azalma yok şarjda aynı gece bıraktıgım gibi
  • Düşmüyor.
  • İos surumleriniz neler?
  • Uçan Pırasa kullanıcısına yanıt
    Hocam bende uçak modu açık wifi kapalı %15 17 arasında düşüş var wifi açık indirme yapıyorum %70 lik bir düşüş oluyor gündüz kullanımdad wifi açık uçak modu açık 5 saat civari gidiyor sizce benim bataryada sıkıntı mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: optikzom

Hocam bende uçak modu açık wifi kapalı %15 17 arasında düşüş var wifi açık indirme yapıyorum %70 lik bir düşüş oluyor gündüz kullanımdad wifi açık uçak modu açık 5 saat civari gidiyor sizce benim bataryada sıkıntı mı var?

Valla hocam cok gidiyo sizinde pil asiri hatta ben iphone u sirf bunun icinde almistin android kullaniyodum sabah %10 dusus oluyodu bu ondan beter oldu ne var anlamadim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: optikzom

Valla hocam cok gidiyo sizinde pil asiri hatta ben iphone u sirf bunun icinde almistin android kullaniyodum sabah %10 dusus oluyodu bu ondan beter oldu ne var anlamadim

Alıntıları Göster
    Bazen telefonu kapalı buluyorum, bazen %10 civarı düşmüş bazen hiç düşmemiş..Neler yapıyor bir türlü çözemiyorum
    Genel olarak ise %2-3 arası bir düşüş oluyor..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.