Şimdi Ara

iPad 2 ne işime yarar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu haziran gibi ipad2 almayı planlıyorum veya çıkarsa ipad3 ben bu işlerden pek anlamam üründen çok büyük beklentim de yok. rahatça internete girip oyun falan oynasam yeter. jb yapsam sorun yaşarmıyım ve en önemlisi verdiğim paraya değer mi? Bi yardımcı olsanız

• verdiğin paraya değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: clax22

verdiğin paraya değer
    ipad 2 alacaksan yaninda smart cover da al koy masaya ve sadece bak..... 5 dk sonra kendini infinity blade 2 de bulmazsan kendimi atarım aşşağı ... Sorun yaşarsan cok kurcalarsan ve bilinçsiz bir şekilde kurcalarsan sorun yaşarsın forumda denilenlere uyarsan sorun yaşamazsın .
  • Ne işe yarayacagini bilmedigin bir cihazi neden almak istiyorsun? İnsan bir sey satin aliyorsa buna oncelikle ihtiyaci olmalidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

Ne işe yarayacagini bilmedigin bir cihazi neden almak istiyorsun? İnsan bir sey satin aliyorsa buna oncelikle ihtiyaci olmalidir.
    bende almay planlıyorum. ancak kafamda sorular var. öncelikle bu cihaz sadece eğlence amaçlı kullanım için mi hazırlanmış?
    ben bu cihazla ofis dosyaları üzerinde çalışma yapabilirmiyim yada dışarda birinden bir dosyayı sorun yaşamadan hemen cihazıma aktarabilirmiyim(flash bellekten vs.)?
    önceliklerim bunlar cevaplarsanız memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

bende almay planlıyorum. ancak kafamda sorular var. öncelikle bu cihaz sadece eğlence amaçlı kullanım için mi hazırlanmış?
    ben bu cihazla ofis dosyaları üzerinde çalışma yapabilirmiyim yada dışarda birinden bir dosyayı sorun yaşamadan hemen cihazıma aktarabilirmiyim(flash bellekten vs.)?
    önceliklerim bunlar cevaplarsanız memnun olurum.

Temmuz 2011'den beri %80 iş amaçlı kullanıyorum.. App Store'dan ofis programları olan Keynote, Numbers, Pages gibi işine yarayan programları indirirsen sorunsuz halledersin her işini.. Laptop taşıma esaretinden kurtuldum.. bununla ilgili konum da mevcut.. incele istersen:

http://resim.donanimhaber.com/m_50873556/tm.htm

• quote:

Ne işe yarayacagini bilmedigin bir cihazi neden almak istiyorsun? İnsan bir sey satin aliyorsa buna oncelikle ihtiyaci olmalidir.

Kesinlikle katılmıyorum. Her şeyin bi sebebi olması gerekmez, bazı şeyleri sırf onu beğendiğiniz için de alabilirsiniz. Bu arada direk aklıma bu reklam geldi:

http://www.youtube.com/watch?v=0HsciUTeNLU

Gel gelelimki iPad alan insanların çoğunun bu cihaza ihtiyacı olduğu için satın aldığını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Last Beerbender -- 26 Şubat 2012; 22:21:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

quote:

Kesinlikle katılmıyorum. Her şeyin bi sebebi olması gerekmez, bazı şeyleri sırf onu beğendiğiniz için de alabilirsiniz. Bu arada direk aklıma bu reklam geldi:

Gel gelelimki iPad alan insanların çoğunun bu cihaza ihtiyacı olduğu için satın aldığını sanmıyorum.

Kesinlikle katılmıyorum, bu cihaz arabamı allah aşkına Arabayı sebepsizce araştırmadan beğenip alan bir insan o arabayı kullanmasını bildiği içindir, gaza basar gider amaç budur. bu alet "iPad" telefon değilki (telefonu telefon olarak artık herkez kullabilir seviyeye geldi), bu cihazı bilmeden alıp itunes nedir appstore nedir bilmeyen 2 arkadaş tanıyorum (daha kimler vardır bunlar gibi) bir gazla almışlar şimdi evlerinde kutusunda duruyor!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

quote:

quote:

Kesinlikle katılmıyorum, bu cihaz arabamı allah aşkına Arabayı sebepsizce araştırmadan beğenip alan bir insan o arabayı kullanmasını bildiği içindir, gaza basar gider amaç budur. bu alet "iPad" telefon değilki (telefonu telefon olarak artık herkez kullabilir seviyeye geldi), bu cihazı bilmeden alıp itunes nedir appstore nedir bilmeyen 2 arkadaş tanıyorum (daha kimler vardır bunlar gibi) bir gazla almışlar şimdi evlerinde kutusunda duruyor!!!

Reklamı öylesine verdim zaten, bir kanıt oluşturması için değil... Ama dürüst olalım kaç kişinin bir iPad'e ihtiyacı var? Benim bir iPad'im var, ama ihtiyacım yok aynı zamanda cihazı suyunu çıkarırcasına kullanıyorum. Ama olmasa da yapabilirdim, belki "Senin ihtiyacın olmayabilir." diyebilirsin. Ama bu cihaz bir lükstür. Belki ilerde bir herkes tarafından bir ihtiyaç haline gelebilir.

• Bir Apple cihazına yazilimsal olarak kolay kolay zarar veremezsin
    İstediğin kadar oyun yükle bı ton uygulama ac 3g li ise nete gir saatlerce dur çık oyun oyna altta onlarca uygulama acik olsa bile kasmaz kolay kolay
    En kötüsü olsa cihaz açılmasa bile bi restore ile yine aleti sıfır konumuna getirirsin
    Düşürmedikce kirmadikca senelerce kullanırsın
    Ben olsam su anda temiz, 3g li bir ikinci el alırdım
    iPad 3 çıkarsa aldığının yakın fiyatına satıp istersen model yükseltirsin
    Satarken ettigin zararı (ki çok az zararla satilacagina eminim) kullandığına sayar kafanda rahat olur.
    Ama tabi sıfır alırsan edeceğin zarar daha fazla olacaktır hele iPad 3 dedikoduları dolaşırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dijan_doğan

Ben bu haziran gibi ipad2 almayı planlıyorum veya çıkarsa ipad3 ben bu işlerden pek anlamam üründen çok büyük beklentim de yok. rahatça internete girip oyun falan oynasam yeter. jb yapsam sorun yaşarmıyım ve en önemlisi verdiğim paraya değer mi? Bi yardımcı olsanız

Ben iPad alırken taşınması kolay, oyunları zaman geçirten ufak tefek ve eğlenceli, internet ve maillere rahatça ulaşıp aracımda navigasyonu açıp kullanmak için aldım. baktımki daha fazlasıda var "sunum yapmak, film izlemek, uzaktan masa üstüne bağlanmak, işim için özel uygulamalar (M7CL StageMix) vs. iPad1 almıştım sattım 2'yi satın aldım ve birkere pişman etmedi sağolsun, kısacası kişisel çantam iPad 2

Bu cihazı sadece oyun ve internet için alıyorsan tamamiyle senin maddi durumun ile bağlantılı, değermi değmezmi sen karar ver. Fakat bilki istediklerinden daha fazlasınıda verecek kapasitede şık bir cihazdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

Temmuz 2011'den beri %80 iş amaçlı kullanıyorum.. App Store'dan ofis programları olan Keynote, Numbers, Pages gibi işine yarayan programları indirirsen sorunsuz halledersin her işini.. Laptop taşıma esaretinden kurtuldum.. bununla ilgili konum da mevcut.. incele istersen:

http://resim.donanimhaber.com/m_50873556/tm.htm

konuyu inceledim. anladığım kadarıyla ofis uygulamalarını rahatça kullanabiliyoruz, ek bir aparatla usb belleklerden dosya transferi yapabiliyoruz(sadece resim, müzik değil, diğer dökümanlarda dahil).
    bunlar çok önemli benim için. laptop taşımak büyük eziyet ve gidip laptopa o kadar para vermek istemiyorum.
    bi soru daha, cihazla sunum yapabiliyormuyuz ek aksesuarla projeksiyon cihazına takılabiliyormu?

• quote:

quote:

Ben bu haziran gibi ipad2 almayı planlıyorum veya çıkarsa ipad3 ben bu işlerden pek anlamam üründen çok büyük beklentim de yok. rahatça internete girip oyun falan oynasam yeter. jb yapsam sorun yaşarmıyım ve en önemlisi verdiğim paraya değer mi? Bi yardımcı olsanız

Ben iPad alırken taşınması kolay, oyunları zaman geçirten ufak tefek ve eğlenceli, internet ve maillere rahatça ulaşıp aracımda navigasyonu açıp kullanmak için aldım. baktımki daha fazlasıda var "sunum yapmak, film izlemek, uzaktan masa üstüne bağlanmak, işim için özel uygulamalar (M7CL StageMix) vs. iPad1 almıştım sattım 2'yi satın aldım ve birkere pişman etmedi sağolsun, kısacası kişisel çantam iPad 2

Bu cihazı sadece oyun ve internet için alıyorsan tamamiyle senin maddi durumun ile bağlantılı, değermi değmezmi sen karar ver. Fakat bilki istediklerinden daha fazlasınıda verecek kapasitede şık bir cihazdır.

Böyle güzel yorumları okuyunca cihazıma sevgim artıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

quote:

Böyle güzel yorumları okuyunca cihazıma sevgim artıyor :)

Alıntıları Göster
    yüz yılın sloganı:

Önce sanal ihtiyaç üret, sonra malını sat.

• quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

konuyu inceledim. anladığım kadarıyla ofis uygulamalarını rahatça kullanabiliyoruz, ek bir aparatla usb belleklerden dosya transferi yapabiliyoruz(sadece resim, müzik değil, diğer dökümanlarda dahil).
    bunlar çok önemli benim için. laptop taşımak büyük eziyet ve gidip laptopa o kadar para vermek istemiyorum.
    bi soru daha, cihazla sunum yapabiliyormuyuz ek aksesuarla projeksiyon cihazına takılabiliyormu?

Cihaz ile sunum yapabilirsin hatta kablosuz bile yapabilirsin, alacağın aksesuar "AppleTv"
  • @haydar: evet,ben orjinal Apple USB & HDMI dönüştürüsü ile ilgili cihazlara bağlanıp sunum yapabiliyorum gorsel olarak..
  • quote:

quote:

aklıma renonun reklamı geldi büyük bir aileniz var onun için alıyorsunuz hayır yok dalgıçsın tüplerin var hayır

Sadece istiyorum

EDİT:HOCAM REKLAMIN LİNKİDİ VERMİŞSİN GÖRMEDİM SORADAN FARKETTİM gönüllerimiz birmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 27 Şubat 2012; 0:15:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

quote:

quote:

aklıma renonun reklamı geldi büyük bir aileniz var onun için alıyorsunuz hayır yok dalgıçsın tüplerin var hayır

Sadece istiyorum

EDİT:HOCAM REKLAMIN LİNKİDİ VERMİŞSİN GÖRMEDİM SORADAN FARKETTİM gönüllerimiz birmiş

ekşide bu reklamla dalga geçilmişti. gece gece gülelim:

kullanıcı adı: tOmmy

-sizin arabada bundan var mı?

-yok
    -anladım, o zaman siz bir dalgıçsınız ve oksijen tüplerini koymabilmek için geniş bir bagaja ihtiyacınız var?
    -sen reklamları karıştırdın
    -iki küçük yeğen?
    -olm bi s..tir git

• ben notebook yerine ipad 2 aldım, bir saniye bile pişman olmadım.(Masa üstü bilgisayarım var)
    İpad 2'nin şarjı, 2.5 gün gidiyor, istediğim yere götürüyorum, zaten 600gr gibi bir şey çok hafif.
    İnternete girmesi, oyun ve uygulama açma hızı normal bilgisayardan çok daha hızlı,
    30 saniyede açılıyor ve kullanıma hazır
  • quote:

quote:

quote:

Steve Jobs'un amaci buydu zaten. İnsanlara, ihtiyaci olmayan urunler sunup, o urunleri vazgecilmezleri yapmak.

''Senin buna ihtiyacin var al bunu'' diyerek bir pazarlama stratejisi yaratmistir. Kullanmayi birak tum Dunya'nin boyle bir urune ihtiyaci yoktu. İphone, İpad'in yapabildigi her seyi yapiyor cunku. Ama oyle bir pazarlama yaratti ki dedigin gibi sirf almis olmak icin alanlar var.

Bana kalirsa guzel bir alet. Tek eksigi usb girisi olmamasi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.