Şimdi Ara

İpad 6.Nesil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iPad 8. nesil 32GB öğrenci indirimiyle 3007 lira ve 2 sene garantili kutuyu açan ilk siz olacaksınız. Her ne kadar antutu skorları kesin bir hüküm vermese bile performans olarak neredeyse 2 katı puan farkı var. Bence iPad 8 alın evet 800 lira bir çok kişi için az bir miktar değil ancak ipad 6. nesil için 2200 lira pahalı şahsi görüşüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 19 Ekim 2020; 22:32:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Tosbağa Yoshi

iPad 8. nesil 32GB öğrenci indirimiyle 3007 lira ve 2 sene garantili kutuyu açan ilk siz olacaksınız. Her ne kadar antutu skorları kesin bir hüküm vermese bile performans olarak neredeyse 2 katı puan farkı var. Bence iPad 8 alın evet 800 lira bir çok kişi için az bir miktar değil ancak ipad 6. nesil için 2200 lira pahalı şahsi görüşüm.

Peki ben 8.nesili elimden çıkarırken kaç liraya çıkabrabilirim ortalama?

• quote:

Orijinalden alıntı: PİLOTDENLİ

Peki ben 8.nesili elimden çıkarırken kaç liraya çıkabrabilirim ortalama?

Alıntıları Göster

Onu kimsenin bileceğini sanmıyorum ülkemizdeki döviz kuruna bağlı. Yani bu yukarıya doğru artış devam ederse en az aldığınız fiyata satarsınız gene 2.el olarak. Ama dolar kuru 7 lira bandına düşerse iPad fiyatlarını Apple aşağı çekecektir buna bağlı olarak 2.el piyasası düşecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Tosbağa Yoshi

Onu kimsenin bileceğini sanmıyorum ülkemizdeki döviz kuruna bağlı. Yani bu yukarıya doğru artış devam ederse en az aldığınız fiyata satarsınız gene 2.el olarak. Ama dolar kuru 7 lira bandına düşerse iPad fiyatlarını Apple aşağı çekecektir buna bağlı olarak 2.el piyasası düşecektir.

Alıntıları Göster

Haklısınız dolar daha ne kadar yükselebilir ki artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.