Şimdi Ara

İPAD MİNİ SORUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar konu oldukça bol ama ben sorunumun cevabını bulamadım tabletimde film izlemek istiyorum hd bir film indirdim ipade aktarmak için oplayer uygulamasınıda indirdim itunes ten oplayer app in içine filmi attım fakat ipad ten filmi açtığımda ses gelmiyor hata veriyor sessiz bir şekilde video oynuyor hafif kasılmalarda mevcut hd olduğundan galiba napabilirim yardımınıza ihtiyacım var

• size tavsiyem imtoo converter indirin. sonra indirdiğiniz filmleri imtoo kullanarak filmlerinizi ipad e uygun formata dönüştürün. itunes ile ipad e yükleyin.
  • İpad da nekadar hd film izlemek eğlenceli olabilirki uğraşmaya değmez okadar bence.. Eğer bnm gibi film hastalığın varsa online fullhdfilmizle.org sitesine takılmanı öneririm şuana kadar flaş player istemeyen ipad dan tek adam gibi film izlediğim sitedir donmadan hd kalitesi de izlemen mümkün.
  • Kullandığınız programın DTS lisansı olmadığı için ses çıkmıyordur. Cinexplayer kullanın takılma olmaması için 1080p yerine 720 p sürümleri izleyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar kullanışlı programlar varken oplayer'ı nerden buldun ki.

avplayer var, MediaPlayer var. al bunları kullan mis gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.