Şimdi Ara

ipad2 wifi ? 3g?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese mrb. arkadaslar amerıkadan alıcagım ipad 2 ıle ılgılı sızlere danısmak ıstıyorum. sımdı ipad2 wifi 32 gb 599$ . ipad2 wifi +3g 16 gb 629$ arada 130$ var . şimdi bugun reklamlarda gordum turkcell multıvınn dıye bır mını modem dıelım ole bır urunu varmıs. baktım 4g kotalı paketıaylık 40 lıra sora 50 oluyor. sımdı wifi modelını alırsam bunu kullanarak ıstedıgım yerde ınternete gırebılırım. wifi+3g alsam 130 dolar fazla verıcem ustune bıde 3g ınternet paketı alıcam oda 4g lıgı 39 lıra. hangısı daha karlıdır yada avantajlıdır karar veremıyorum:( tek kafamı kurcalayan arabada tomtom yuklıyıp kullanmak ıstıyorum kocaman harıtayı :) forumda baktım dakıkada bır guncellenıyormus galıba wifi. valla yardımcı olrusanız cok sevınırım bır akıl verın fdh aılesi :)))

• o aradaki rakam 30$ bana göre neasıl 130$ hesapladın

birde ben alsam wifi model alırım sadece
  • bende aynı konuda gidip geliyorum ama bende samsung gs2 almayı düşünüyorum ipad2 wifi modeli alıp sgs2 ile onun üzerindenmi baglansam diye düşünüyorum yoksa 3g modelimi alsam ???
  • hocam kopyala yapıstır yapmıstım apple.comdan 3g 32 gb lık olcak oda 729:D yanlıs yazmısım yanı kusra bkma:)
  • bende abd'den alıyorum senin gibi müdür hazirana kısmetse 64gb wifi + 3g alıyorum çok karışık hesap yapmışsın yaw sen :D al 3gli alırsan , wifi olan yerlerde wifi girersin yolculuklarda ise 3g devam edersin derim ;)
  • wifi li versiyonunda gps olmadığını biliyorsnuz değil mi?
  • iphone'nuz varsa heralde ipad'i kullanırken devamlı yanınızda olacak... telefon bu sonuçta... hotspot ile gerektiği yerde iphone'nunuzun internet'ini ipad'e aktarabilrisiniz... ben bu yüzden sadece wifi aldım. bir tane daha data hattı al tak ayrıca ücret öde ne gerek var. iphone ile bağlanınca iphone'un gps özelliğini kullanabiliyor yazıyordu bir yerlerde ayrıca.
  • iki model arasında bende çok gidip geldim.
    genelde iş yeri ve evde olmama rağmen 3g li olan modeli seçtim.
    yanımda wınn vs taşımak istemedim dur wın çıkarım açım ayarlıyım, dur bide ipadimi kılıfından çıkarım ayarlıyım falan daral gelir bana o yuzden aradaki farkı verip 3g olsun dedim.
    el kadar alet dışarı çıkarken yanınıza alıp rahatlıkla gidebileceksiniz sonuçta.
    toplamda baktığınız zaman maddiyat olarak 3g daha pahalaıya gelecektir tabiki.
    herkes kendi bütçesine göre alış veriş yapıyor.
    ama aradaki fiyat farkı + ipad internet paketi beni etkilemez derseniz 3g derim.
    3g li model için pasaport kaydı gerekli onuda unutmayın derim.
    ama dışarıda ben pek kullanmam derseniz wifi alın tabiki.
    bu arada benim cihaz bu hafta sonu gelecek kısmetse :)
  • şunu biraz daha açabilir misiniz?
    Iphone'a hangi uygulamayı yüklemem ya da ne yapmam gerekli???

quote:

Orijinalden alıntı: WOLKY

iphone'nuz varsa heralde ipad'i kullanırken devamlı yanınızda olacak... telefon bu sonuçta... hotspot ile gerektiği yerde iphone'nunuzun internet'ini ipad'e aktarabilrisiniz... ben bu yüzden sadece wifi aldım. bir tane daha data hattı al tak ayrıca ücret öde ne gerek var. iphone ile bağlanınca iphone'un gps özelliğini kullanabiliyor yazıyordu bir yerlerde ayrıca.
  • arkadaslar 3g lıye karar verdım ynmda sureklı bırsey tasımak zor olmazdı ama pılı 4 saat fln gıdıyormus sıkıntılı yanı multıvınn , vede wifi modelınde arkadasımızn bahsettıgı gıbı gps yokmus dolayısıyla 3g lıye karar verdım bklm hyrlıysla alalım , aynı ınternet paketını hep ıphone hemde ıpad ıcın kullanmak mumkunmu pekı arkadaslar??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.