Şimdi Ara

iPhone 3G [s]'in Kırılma Tarihi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 3G s'in Çıkışından Sonra Sizce Ne Kadar Sürede Telefonun Yazılımsal Olarak Kırılma İşlemi Gerçekleşir.Diyelimki Fransadan, Amerikadan veya Almanyadan Getirdim.Türkiye'de Kullanmam İçin Gerekli Olan Kırma Yazılımı Ne Kadar Sürede Çıkar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koridor_ -- 14 Haziran 2009; 11:03:45 >

• buna devteam disinda kimse garanti veremez. onlar da 3.0 da supriz var belki de unlock diyorlar. bekleyip gorecegiz 17 haziran ve takip eden gunleri
  • Unlock Derken Yani Sanırım Şunu Demek İstiyosun : Kırılmaya Gerek Kalmadan Sadece Pasaporta İşlenerek Kullanılabilecek Sim Kart'ı Yerleştirip Pasaport Kayıtı Yaptırmak Yeterli Turbo Sim'ede Gerek Yok Yani Böylemi
  • hayır yazılımsal olarak simkilidinin kırılması.yani dev-team tarafından geliştirilen bir firmware ile telefonun istediğin sim kart ile kullanılmasıdır.örneğin almanya'dan aldığın iphone yalnızca t-mobile sim kartı ile kullanılabilir ancak sen dev-team'in çıkaracağı yazılımı telefonuna yükledikten sonra iphone'unu turkcell,vodafone veya avea hattınla kullanabilirsin.tabi telefonunu kesinlikle türkiye'de bir pasaport yardımı ile kaydettirmek zorundasın o da ayrı konu.
  • evet asagi yukari onu demek istedim. telefonu kaydettireceksin pasaporta. sonra jailbreak yapip unlock islemiyle her hatta acik hale getireceksin. ama dedigim gibi bu ne zaman olur bilinmez. 2.0 in kirilmasi 6 ay surmustu. ama 3.0 in betalarinin cikmasi devteamin isini kolaylastirmis olabilir.
  • 3.0 yazılımının jb çıkması çok kısa olacak gibime geliyor.hatta hazır olduğunu yazılım çıktığı gün açıklanacağını söyleyenler bile var.umarım fazla beklemeyiz
  • Umarım Beklemeyiz.Peki Şöyle Bişe Olabiliyormu Ben iPhone 3G'yi Türkiyeye Gelmeden Önce Almıştım Yani Eylül, Ekim Ayıydı Sanırım O Tarihlerde Almıştım Amerikadan.Türkiyeye Geldiğimde İse Sadece Turbo Sim Alıp Takmıştım Herangi Bir Yazılımsal Değişiklik Yok Telefon'un Version'unuda Yükseltmedim Aldığım Gibi Sanırım Yükseltirsem Telefon Kapanır Kullanamam.iPhone 3G s'te Böyle Bişe Olabilirmi Yani Sadece Turbo Sim Takarak Sizce Kullanılırmı Yoksa Ayrıyeten Yazılım Olarak Kırmaktamı Gerek.
  • bunun da kesin bir yanıtı yok ama çok çok büyük ihtimalle yine turbosim ile kullanabilirsin.ancak apple bu konuda önlem almış da olabilir.bunu bize zaman gösterecek.senin sorununa göre benim sana tavsiyem iphone 3gs çıktığında hemen almaman olacaktır.biraz bekleyip ona göre alman senin için çok daha yararlı olacaktır......
  • iPhone 3Gs Türkiye çıkış tarihi belli oldu;ağustos ayı başında tek eksiğimiz olan yeni iPhone’umuza kavuşacağız.Ancak hangi operatör eşliğinde geleceği belli değil,öncekinden çok farklı olacağını da düşünmüyorum.(Turkcell ve Vodafone ile)
  • Bu tür sorulara da acaip kıl olyurum...

Sali günü kırılacak!

Hangi salı mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Bu tür sorulara da acaip kıl olyurum...

Sali günü kırılacak!

Hangi salı mı?

eheheh koptum
  • he tel çıktı piyasaya 3.0da çıktı kırılması kaldı Allah'ım ya herkes bekliyor belki hiç kırılamıcak bunu ancak işi yapanlar bilebilir biz ne bilelim haftaya cumartesi kırılır inandın mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Bu tür sorulara da acaip kıl olyurum...

Sali günü kırılacak!

Hangi salı mı?

İyide Ben Saten Sizce Demişim Kesin Bir Tarih İstememişim ki, Yani Burda iPhone İle İçli Dışlı Olan İnsanlar Var En Azından Tahmin Yürütebilirler İşte Ben O Tahminleri Sordum Sonuçta Az veya Çok Bir Tecrübe Ediniliyor Bu Konularda.Saten Telefon Çıkmadan % 100 Kimse Diyemez Şöyle Olacak Böyle Olacak.Kıl Olacak Türden Sormadım Çünkü.Sadece Görüşler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: paşa 76

iPhone 3Gs Türkiye çıkış tarihi belli oldu;ağustos ayı başında tek eksiğimiz olan yeni iPhone’umuza kavuşacağız.Ancak hangi operatör eşliğinde geleceği belli değil,öncekinden çok farklı olacağını da düşünmüyorum.(Turkcell ve Vodafone ile)

Burda AVEA da ekli olabilir!!! avea kulalnıyorum ama olma ihtimali yüksek:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.