Şimdi Ara

iphone 4 5.0.1 jbli 5.1.1 yukleme yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yazılımı guncellmek istiyorum tel cok yavasladı arada sesim karsı tarafa gitmediğide oluyor ama bir turlu guncelleyemedim itunes ile denedim 21 hata kodu cıktı sonra 1602 hata kodu cıktı tel uzerinden denedim oda olmuyor yardımlarınızı bekliyorum telefon turkcell den alınma

• Telefona once restore at sonra guncelle jbli oldugu icin hata veriyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 4 için ipsw dosyasını şu adresten indirin :http://appldnld.apple.com/iOS5.1.1/041-4293.20120427.3DRyb/iPhone3,1_5.1.1_9B206_Restore.ipsw
    iTunes sürümünüzü güncelleyin (Eskiden kendi bilgisayarımda restore edemiyordum ama oluyor.)

Bilgisayarım->C:->WINDOWS->system32->drivers->etc adresinden "hosts" dosyasını not defteri ile açın ve oradaki yazıyı

102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
    38.25.63.10 x.acme.com # x client host

Yapın. Öbür yazıları silin. Sonra Bütün bunları yaptıktan sonra iTunes'ı açın ve geri yükle butonuna shift tuşu ile birlikte bas ve indirdiğin ipsw (iOS) dosyasını göster. Restore olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burning Desire -- 13 Ağustos 2012; 18:52:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

iPhone 4 için ipsw dosyasını şu adresten indirin :http://appldnld.apple.com/iOS5.1.1/041-4293.20120427.3DRyb/iPhone3,1_5.1.1_9B206_Restore.ipsw
    iTunes sürümünüzü güncelleyin (Eskiden kendi bilgisayarımda restore edemiyordum ama oluyor.)

Bilgisayarım->C:->WINDOWS->system32->drivers->etc adresinden "hosts" dosyasını not defteri ile açın ve oradaki yazıyı

Yapın. Öbür yazıları silin. Sonra Bütün bunları yaptıktan sonra iTunes'ı açın ve geri yükle butonuna shift tuşu ile birlikte bas ve indirdiğin ipsw (iOS) dosyasını göster. Restore olacaktır.

Kardes Allah işini gucunu rast getirsin, soylediğin sekilde yaptım yazılım yuklendi, tesekkurler iyi çalışmlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: sekerserseri

quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

iPhone 4 için ipsw dosyasını şu adresten indirin :http://appldnld.apple.com/iOS5.1.1/041-4293.20120427.3DRyb/iPhone3,1_5.1.1_9B206_Restore.ipsw

Kardes Allah işini gucunu rast getirsin, soylediğin sekilde yaptım yazılım yuklendi, tesekkurler iyi çalışmlar..

Çok teşekkürler. Cidden kafayı yiyordum eski sistemli bilgisayarımda Restore edemiyordum. Ama kendi kendime bir yol izledim ve oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.