Şimdi Ara

iPhone 4 Bir gecede şarj neden biter? madem bitti neden dolmaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iphone 4 ümü dün kullanmaya başladım. sabah evden çıkarken şarj %95 lerdeydi akşam eve geldim hala %80 lerdeydi. aa dedim demek ki iyi gidiyormuş şarjı.
    Sonra gece biraz kurcaladım oynadım felan %70 e düştü ve yattım. Arkadaki açık programları da kapattım diye hatırlıyorum.
    Sonra sabah 6da kalkmam gerekirken 6:55 de bir uyandım ne alarm çalmış ne birşey. sonra bir baktım tel. açılmıyor. şarjı bitmiş dedim cebime attım usb kablosuyla beraber ve işe geldim.
    İşteki PC ye USB kablosuyla bağladım hiçbirşey çıkmadı ekranda, belki biraz dolması gerekiyordur dedim biraz bekleyeyim dedim ama 45 dakikadır tık yok.

1- Şarj gece 5 saat içinde %70 ten nasıl bitmiş olabilir?
    2- Şuanda neden şarj edemiyorum?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Aynısı benimde basıma gelmişti. Gece ama ben wifi ile 3g yi açık unutmuştum. Bir de cihaz jbli idi. Şimdi 4.2.1 yüklü gayet memnunum
  • hocam home ile power tuşuna basılı tut açılana kadr bekle mutlaka açılacaktır. açıldıktan sonra şarj durumuna bakarsın

benimde öyle olmuştu o şekilde açabildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: prooge

hocam home ile power tuşuna basılı tut açılana kadr bekle mutlaka açılacaktır. açıldıktan sonra şarj durumuna bakarsın

benimde öyle olmuştu o şekilde açabildim

Hocam çok teşekkür ederim, açıldı ve şarj %64 te görünüyor. Peki neden böyle olmuştur sence. bir daha olmaması için ne yapmak gerekiyor?
  • bende bilmiorum işletim sistemindeki bir bugdan dolayı olabilir sanırsam bende 4.2.1 yüklüyken olmuştu sonra birdaha olmadı sizde pek takmayın bundan sonra olmasın yeter.
  • Tamamdır hocam sağolasın. Sadece telefon kapansa sorun değil de sabah alarmı da yediği için geç kalıyordum az kalsın. Umarım ilk şarja felan özgü birşeydir.
  • rica ederim hocam. inş birdaha olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.