Şimdi Ara

Iphone 4 Kişisel Erişim Noktası Sorunları.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Iphone 4 ve Ipad 3 kullanıcısıyım.

Iphone 4 16 gb ios 6,0 sürümü kullanıyorum,

Ipad 3 16 gb ios 6,0 sürümünü kullanıyorum. (Wi-Fi)

Bluetooth ile cihazları birbirine bağlaım ve iphone kişisel erişim sayesinde internete girebiliyorum fakat yavaş.

Wireless ile bağlama çok çalıştım,fakat hiçbir şekilde görmüyorlar birbirlerini.Çok çok nadir,ondada bağlantı kopuyor.

Bugün gene erişim noktası yayını yaptım iphone üzerinden,yanımda arkadaşım vardı galaxy s3 kullanıyor,o da denedi fakat o da wireless üzerinden bağlanamadı benim telefonuma.Fakat bluetooth üzerinden şak diye bağlandı.

Böyle bir sorun yaşayan var mıdır,çözüm ne olabilir,önerisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Teamspeak-tr

Merhaba,

Bluetooth ile cihazları birbirine bağlaım ve iphone kişisel erişim sayesinde internete girebiliyorum fakat yavaş.

Wireless ile bağlama çok çalıştım,fakat hiçbir şekilde görmüyorlar birbirlerini.Çok çok nadir,ondada bağlantı kopuyor.

Bugün gene erişim noktası yayını yaptım iphone üzerinden,yanımda arkadaşım vardı galaxy s3 kullanıyor,o da denedi fakat o da wireless üzerinden bağlanamadı benim telefonuma.Fakat bluetooth üzerinden şak diye bağlandı.

Bahsettiginiz kablosuz bağlantıyı hiç göremezseniz; Wifi ve Bluetooth kapatıp tekrar kişisel erişim aktif hale getirin. "Yanlizca usb mi yoksa Wifi ve Bluetooth açılsın mı " sorusuna evet açılsın deyin( yani alttaki şıkkı işaretleyin ) bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kalbi_kirik_serseri

quote:

Orijinalden alıntı: Teamspeak-tr

Merhaba,

Bahsettiginiz kablosuz bağlantıyı hiç göremezseniz; Wifi ve Bluetooth kapatıp tekrar kişisel erişim aktif hale getirin. "Yanlizca usb mi yoksa Wifi ve Bluetooth açılsın mı " sorusuna evet açılsın deyin( yani alttaki şıkkı işaretleyin ) bu kadar.

Merhaba,

Yanıtınız için teşekkür ederim ama bu seçeneği çok defa kullandım,bir sonuç alamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.