Şimdi Ara

İphone 4 kulaklık sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni aldiğım iphone 4 de ilginç bi problem var. Kulakliğı telefona takınca kulakligin bi tarafindan ses gelmiyor. Kabloyu tam oturtunca bi taraftan ses gelmiyo yani. Ama ama kabloyu yuvaya tam oturtmadan deneyince 2 taraftan ses geliyor. Telefon bozukmu acaba yada ayarı felan varmıdır bunun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam oturttugunda 2 taraftanda ses gelmesi lazim.
    Ya kulaklik orijinal kulaklik degil
    Yada cihazin kulaklik cikisinda sorun var.

Kulaklik soketinde sekme sekme bolmler varya beyaz cizgilerle ayirt edilmis..o noktalarin tam temas etmemesinden kaynaklaniyor..

Aldiniz yere geri goturun
  • quote:

Orijinalden alıntı: feryil

Arkadaşlar yeni aldiğım iphone 4 de ilginç bi problem var. Kulakliğı telefona takınca kulakligin bi tarafindan ses gelmiyor. Kabloyu tam oturtunca bi taraftan ses gelmiyo yani. Ama ama kabloyu yuvaya tam oturtmadan deneyince 2 taraftan ses geliyor. Telefon bozukmu acaba yada ayarı felan varmıdır bunun?

bendede o vardı kardeş,ama kulaklık bozukmuş yeni bi kulaklık aldım sorun yok iphonun jak girişleriş çok zor bozulur başka bi kulaklık dene aynı sorunu veriyorsa jak girişin bozuk demektir
  • Görünüşe göre "şase" denilen eksi uçta temassızlık var.
    Başka bir kulaklıkla deneyin, eğer çalışırsa kulaklık, çalışmaz da
    ayni sorun devam ederse cihaz sorunlu demektir.
  • quote:

Arkadaşlar yeni aldiğım iphone 4 de ilginç bi problem var. Kulakliğı telefona takınca kulakligin bi tarafindan ses gelmiyor. Kabloyu tam oturtunca bi taraftan ses gelmiyo yani. Ama ama kabloyu yuvaya tam oturtmadan deneyince 2 taraftan ses geliyor. Telefon bozukmu acaba yada ayarı felan varmıdır bunun?

ayarlar
    genel
    erişilebilirlik
    en altta "sol-sağ" kaydırma çubuğu var onu ortaya çek
  • Başka kulaklıktada denedim sorun aynı. Sanırım cihaz arızalı.0 almıştım halbuki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bir üst msjda yazdığımı denedinmi
  • quote:

Başka kulaklıktada denedim sorun aynı. Sanırım cihaz arızalı.0 almıştım halbuki

aynı sorun bende oldu ayarları sıfırla duzelmesi gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcMn

quote:

ayarlar
    genel
    erişilebilirlik

hocam kaydirma cubugu zaten ortada duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: S10ERM

quote:

ayarlari nereden sifirlicaz hocam?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IcMn

quote:

ayarlar
    genel
    erişilebilirlik

hocam kaydirma cubugu zaten ortada duruyor

Ozaman iş sakat usta

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S10ERM

quote:

ayarlari nereden sifirlicaz hocam?

ayarlar-genel- sıfırla-tüm ayarları sıfırla benim o sekilde duzelmişti

• iTunes yükle geri yükle de düzelmezse geri götür derim
  • Kulaklık jackını hızla yuvaya takın ve hızla çıkarın.Biraz ilkel bir yöntem olarak görebilirsiniz ancak eski mp3 playerimde işe yaramıştı.
  • çok tşk ederim çok işime yaradı:)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.