Şimdi Ara

Iphone 4 mü Moto G mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangisidir su anda ip4 var moto g gecmeye degermi oyun oynayacam az malum ip4 subway bile kasıyor

• Moto g derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone yı satıp moto g alabilirsiniz

• Moto G.

• Zaten sattım hocam iphoneyi bugun sadece konu gec oldu icimi rahatlatmak istedim iphone 4 8gb 3 aylık 550 den sattım iyimidr hocam
  • İyi yapıp kurtulmuşsunuz. iPhone 4 çıkalı kaç yıl oldu. Artık ömrünü tamamladı. ios 7 ile kasmalar başlamıştı zaten. Eylül veya Ekim ayında iPhone 6 satışa sunulunca 2. el piyasası dahada düşer.

• pinpon0101 kullanıcısına yanıt
    Moto Gde şimdiye kadar yükleyipte kasma donma yaratan oyun olmadı sorunsuz her oyunu çalıştırıyor hocam bu telefonu aldıktan sonra play storedan orjinal oyun alır oldum :D
  • bir iphonedan daha iyi bir cihaz yine bir üst model iphone dur. 4s iniz olsaydı 2 sene daha idare ederdiniz. 4 ü satmakla iyi etmişsiniz. andorid alacaksanız o 650 tl gbi rakama moto g saf android sizi uzun süre(en az 2 sene) idare edecektir.
  • Tesekkurler yorumlar icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

bir iphonedan daha iyi bir cihaz yine bir üst model iphone dur. 4s iniz olsaydı 2 sene daha idare ederdiniz. 4 ü satmakla iyi etmişsiniz. andorid alacaksanız o 650 tl gbi rakama moto g saf android sizi uzun süre(en az 2 sene) idare edecektir.

+1

• pinpon0101 kullanıcısına yanıt
    değer. moto g daha güncel. hem iphone 6 çıkınca iphone 4 biter.
  • Moto g al
  • moto g

• iphone 4 donanım eskidi artık alınmaz.Güncellik bakımında moto g diğer rakiplerine görede üstün zaten Oyunlarda kasma yapacağını sanmıyorum.Sağlamlık konusundada kaya gibi diyemem ama çok da kötü değil normal derecede.Gorilla glass var ekran çizilmeye kırılmaya dayanıklı.Kalınlığı ve sd kart takılmamasını da sorun etmezseniz Moto G her türlü iyi bir seçim olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SagMyPants -- 15 Haziran 2014; 17:44:07 >
  • Moto g :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.