Şimdi Ara

İPHONE 4-Samsung Galaxy S2-LG OPTIMUS 2X Hangi Telefon Alınır .? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
9.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gercekten burada telefonlari ayri katagorilerde degerlindirmek lazim tasarim diyosan xperia arc,performans diyosan sgs2 ve ip4 v.s ama turkiye sartlarinda kullanilabilecek orta halli herseyiyle tatmin etsin diyosan fiyat tasarim uygulama kamera v.s xperia neo bence...
  • Kimse LG Optimus 2Xi önermemiş hayret. Bence LG Optimus 2X alın. SGSII nin yapabildiği çoğu şeyi halledebiliyor ve fiyatı da yaklaşık 140 Euro daha ucuz.
  • HTC Sensation ve Samsung Galaxy S II
    Biraz araştırırsanız kesinlikle bunların diğerlerinden daha iyi olduğunu göreceksiniz.
  • tereddütsüz galaxy s2
  • en iyisi sgs 2
  • mangır önemli değilse ki arkadaş belirtmiş Galaxy S2 almak daha mantıklı olacaktır.Yok bana ekstradan hava da katsın dersen iPhone 4 al derdim ama iPhone 4S ya da İphone 5'in eli kulağında onu bekle karşılaştırmanı yap ona göre al derim.
    Bu arada birileri bu topic de fena kızışmış.tek diyeceğim şudur ki,göz var nizam var.Elimizdeki telefon falanca marka diye o falanca markayı fanatikce savunmayalım.Mazallah sonunuz Nokia fanboyları gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: burak d

Bence Galaxy S 2 Neden mi?
    Çünkü En Hızlı İnternet Hspa+ ağı var(yani Evdeki internet kadar)
    Ekran kalitesi Çok Yüksek (Ancak İphone Çözünürlükte üstün)
    İşlemci 1.2 Ghz Dual Core(çift çekirdek)
    Gpu mevcut (yani ekran kartı gibi bişey)
    Jarj 1650 amper (2 günlük aktif kullanım)
    İşletim sistemi Android(Appstore kadar olmasa 200.000 den fazla oyun ve uygulama var Zaten İos u geçmek üzere)
    Kamera 8Mp
    1080 Full Hd Video kaydı

Şuan bundan iyisi yok gerisi senn tercihin bunu alıcaksan haziranda çıkacak
    Bunlar benim görüşüm saygılar....

jarj

21 megabit internet mi var Türkiye de ? bana yararı ne o kadar desteklemesinin daha 3 mbt sınırlarında geziyo firmalar,

GPU bütün telefonlarda zaten var ,

1650 mah batarya için 2 gün aktif kullanım yazmışsın , kim kullanmış da 2 gün boyunca gitmiş şarjı ?

+ Fiyat farkını da belirtseydin ta bari

Kardeş al telefonu uçuz moduna 10 gün bile gider.
    Bir kere Samsung Galaxy S'ten bilirim ki şarj konusunda HTC ve SE'nin çok önünde.Çift çekirdek sizi yanıltmasın,Android sürümü muhakkak optimize edilmiştir.Yani boşa iki çekirdekte tam kapasite çalışmaz,batarya da hemen bitmez

• merhaba arkadaşım şu an samsung galaxy s 2 ile yarışıcak bir telefon yok bence iphone 4 muadili değil zaten yarışa katmayalım iphone 5 çıktığı zaman olabilir belki.Lg optimus 2x yada 3d gerçekten iyi telefonlar ancak sgs2 işlemci hızı ekran kalitesi fotoğraf kalitesi ve diğer bütün özellikleriyle bu telefonlardan üstündür.Sitelerden bu telefonların karşılaştırmalı videolarını çok izledim aldığı puanlara baktım hız olarak lg iphone htc ve s.ericsondan daha hızlı özellikle internette gezinmede videoları açmada diğerleri takılıyor sgs2 çok akıcı.Ben samsungun işlemcisini tegra 2 den hızlı olduğunu gördüm zaten ekran olayı bitiriyor sgs2 nin ekranına bakınca diğerlerini göresin bile gelmez ekran son derece önemli android işletim sistemi çok iyi en iyi yazılım desteğinide samsung alıcaktır uzun lafın kısası gönül rahatlığıyla sgs2 alabilirsin.Bence samsung olağanüstü bir iş çıkarmış bu telefonu ezicek bir telefon belki 1-2 sene çıkmaz çıksada samsung yine liderliği alır yeterki üst seviye teknolojisinden ödün vermesin ve super amoled ekranını başkabir firmayada vermesin sadece kendisi kullansın.Yardımcı olmuşumdur umarım arkadaşım.

• Halen bitiremedik mi burayı yahuÇözüm basit bu saatten sonra çift çekirdekli işlemcili tlefon dışında telefon almak akla mantığa uymazHaaa başka bir mantık varsa bilememDersen ki elmacıyım gene sayacaksın şafağı.malum yeni iPhone'umuzun eli kulağında
  • bide blackberrye bak 15 gün bekleme süresi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudam

xperia arc tasarım olarak daha iyi bence özellikleri de birbirine yakın , ancak ben olsam xperia arc alırdım

anlaşılan bu konuda herkes sallıyor. özellikleri nerede aynı iyice bir karşılaştırın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Satış müdürü olsa bu kadar övemez sanırım cihazı. Sanırsınız SE'de hissesi var.

Xperia arc ile iphone 4'ün yarışabileceğinimi sanıyorsun ? n8'im var n86'ım var kurtulmaya çalışıyorum.Böyle bir hata yapıp gidip n8 almayın n8'in internette takılması adamı delirtir be! O nedir öyle.Sadece bazı "nokia" fanları önerir.Kamera için alacaksanız n8 iyidir.Ama değmez kamerasına beter olsun n8 !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 2 Haziran 2011; 18:44:04 >
  • Onlarca tek. sitesi SGSII'nin arc'ı bırakın lgoptimus2x'den de atrixden de iPhone4'den de daha iyi oldugunu zaten belirtti. arc yada diğerleri memnun etmez mi ? tabiki eder hele bi önceki telefonu dandikse kendisini rüyada bile zannedebilir ama en iyi kavramı gelmişse bu SGS2 olmalı bunu sadece ben değil çoğu insna söylüyor :)
  • kısa bir süredir arkadaşım iphone4 aldıktan sonra bende başladım araştırmaya , android-ios lar olarak farklılıklara bakıyorum , marka endeksi ne kadar mantıklı ona bakıyorum, yazılımın-donanımla stabil çalışması durumuna bakıyorum , appstone android markete bakıyorum, fiyatlara ve yurtdışından geliş fiyatlarına bakıyorum ama net bir karara varamadım.
    Elimde kıyaslayacak birçok model var aslında ama benim kullanım tarzıma ve aradıklarıma iphone biraz daha yakın gibi , birçok konu okudum her konuda herkes kendi aldığı telefonu övmüş ve bende cidden hangi kişinin objektif yorum yaptığını anlamakta güçlük çekiyorum ondan dolayı hiç alakam olmamasına rağmen teknik verilerini karşılaştırmaya bile başladım desem yeridir...
    Kaç ay sonra konu hortlamış olacak ama pek bilgim olmayan bir soruyu sormak istiyorum sakın model olarak algılamayın sadece marka politikası ve marka kalitesi olarak SE ile APPLE karşılaştırmanızı istesem (telefon modellerinden bağımsız) hangisi daha uzun süre kullanılcak ürünü almaya daha makul gözüküyor?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.