Şimdi Ara

iPhone 4 Servis Yok Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık bir yıldır kullandığım iphone 4 ios 7.1.2 sürümlü cihaza geçenlerde format attıktan sonra icloud istediğini gördüm. İcloud şifresini bir şekilde aşmayı başardım. Fakat bir türlü servis yok sorununu aşamadım. Daha önce bu tarz bir sorunla karşılaşan oldu mu, veya nasıl bir yol izlemeliyim.?

Cihaz yurtdışı pasaport kayıtlı, benden önceki sahibi format atma jailbreak yapman gerekir telefon sim kilitli tarzında bişey demişti. Bende jailbreak olayına az çok hakim olduğum için yapabilirim umuduyla format attım. Ve böyle kaldı sadece sim kartımı takınca servis yok uyarısını veriyor. Sim kartı görüyor, şebeke vermiyor. Telefon şuan jailbreakli fakat hangi tweak'i kurmam gerekiyor, veya nasıl servis yok problemini aşmam gerekiyor. Sampfres tarzında bir tweak'tan bahsediliyor int'de bunu cydia ile kurunca da tekrardan iphone etkinleştirme bölümü geliyor. Telefon ipad olarak kaldı :(

• Yardım edebilecek bir babayiğit yok mu ? :(
  • ayarlardan saat ayarlarına gel otomatik saat seçiminin tikini kaldır tekrar aktifleştir gelecektir büyük ihtimal batarya değiştirdin bu durum olabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onuda denedim, tarihi en eski tarihe ve yeni tarihe alıp denedim yine de aynı, batarya vs. hiç bişey değiştirmedim. Sadece ve sadece format attım.
  • heLLz H kullanıcısına yanıt
    İcloud sorunu oldugundan servis yok diyor,biraz zor açarsın
    İphone 4 zaten eskide kaldı,150-200 liralık cihaz için uğraşmana değmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında evet cihaz 150-200 tl ama kullanımı benim için çok kolay, 2 gündür tanıdık telefoncu sağolsun uğraşıyor. Eğer yapamazsa yeni bir iphone 4 alınma zamanı geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.