Şimdi Ara

İphone 4s SIM YOK SORUNU YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 hafta önce yurt dışından bi akraban iphone 4s getirdi pasaport kaydı falan yaptık ama bi türlü sim kilidini kırdıramadım nereye gitsem yapamıyoruz diyolar lütfen yardım edermisin veya ankarada sim kilidi kıran yerler varmı lütfen yardım.

• sim kilitli olarak aldıysamız kırdıramazsınız çok uzun bir süre geçmiş olsun nur topu gibi bir ipod'unuz oldu.
  • Arkadaş cevabınızı vermiş zaten. Şu an için 4S lerde bunun çözümü yok. Çıkana kadar ipod olarak kullanabilirsiniz ancak ;)

Cihaz bu şekilde simlock ise geçmiş olsun...
  • saolun valla çok içimi açtınız off off bi türlü kullanamadım güzelim telefonu :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: palo1

saolun valla çok içimi açtınız off off bi türlü kullanamadım güzelim telefonu :s

gelmiş geçmiş en pahalı iPod u kullanıyorsun şuan şaka bir yana umarım en kısa sürede unlock çıkar ve simkilidini kaldırırsın. ama bazı gerçeklerde var en az 7-8 ay unlock çıkmayacak diye bir dedikodu aldı başını gidiyor
  • bu günlerde de bu başladı, garip garip resimleri albüm olarak konu başlığına eklemekte ne gibi bir amaç var acaba açıklayabilir misiniz sayın konu sahibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

bu günlerde de bu başladı, garip garip resimleri albüm olarak konu başlığına eklemekte ne gibi bir amaç var acaba açıklayabilir misiniz sayın konu sahibi?

Mesajın sağ üstünde "Şikayet Et" butonu mevcut ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: palo1

saolun valla çok içimi açtınız off off bi türlü kullanamadım güzelim telefonu :s

inşallah kardeşim inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

bu günlerde de bu başladı, garip garip resimleri albüm olarak konu başlığına eklemekte ne gibi bir amaç var acaba açıklayabilir misiniz sayın konu sahibi?

kardeş onayla diyorum illa resim koyman gerekli falan bişeyler dedi bende koydum hemen onu yani isteyerek koydugum bişey değil..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.