Şimdi Ara

İphone 5 Şarja taktığıımda itunes bağlantı işareti...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün buraya konu açmıştım sağolsun bi arkadaş yazdı.Telefonum cumartesi gecesi kapandı birden,ve açılmadı sadece 2 3 defa açıldı onlardada 1 2 saat kullandım.Konuya gelirsek şarja veya pc ye bağlayınca apple logosu geliyor ve tekrar reset atıyordu tekrar logo geliyor böyle durmadan gidiyordu bazen kendim power'a basınca çok nadiren açılıyordu 2 3 defa açıldı işte.Sonra hiç açılmadı ama power home tuşlarına basınca bekleyince restore moduna alabiliyorum yani pcye bağlayınca itunes işareti geliyor telefonumda itunes'a bağlanıyor benim cihazımda ios 7.1.2. idi geri yükleye tıkladım dün gece ve bıraktım ilk olarak yazılımı indiriyordu,sonra sıfırlayacaktı telefonu bildiğiniz gibi.Sabah kalktığımda yazılım inmişti fakat telefon yine aynı şekilde apple logosu gelip tekrar başa sarıyordu reset atıyordu.Sonra telefonu bağladım Güncelle ve sıfırla dedim telefon yazılımını kuruyoruz dedi itunes sonra doldu orası telefon da bağlantı işareti gitti birden apple logosu geldi sonra tekrar gitti tekrar geldi böyle devam etti eskisi gibi pcdende 21 hatası aldım.Şuan telefonu şarja veya usbye takınca apple logosu geliyor ve ardından itunes'e bağlantı işareti geliyor napıcam nasıl yapıcam bir yardım edeniniz olursa çok iyi olucak sizlerden mesaj bekliyorum anlayan biri bakalabilirmi lütfen?

• Arkadaşlar şimdide 3194 hatası alıyorum lütfen çözebilicek veya yardım edebilicek gelebilirmi ya
  • Arkadaşlar biriniz bakabilirmisiniz lütfen ya rica ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.