Şimdi Ara

IPhone 5S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonbaharda iOs 7 ile çıkacağını söylüyorlar.

Şu sıralar 5 almaya niyetlendim ve fiyatı belli sonuçta. Sizce IP 5S Çıktığında fiyatı ne kadar olur ve ne kadar sonra 2 bin lira civarlarına ulaşır ? Yani elimdeki çok çok eski telefonla o kadar beklemeye değer mi sizce ?

• 5s ciktiginda iphone 5i 2000 TL ye alirsin dolar bu gazla devam ederse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 32 64 ve 128 olarak çıkarsa eğer;

16: 2.5
    32: 3
    64: 3.5
    128: 5

Bin TL olur bence.
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Tahminen 5s ne zamana olur 2000 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MazotP -- 6 Temmuz 2013; 23:59:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikrmdgc

Tahminen 5s ne zamana olur 2000 ?

1.5 seneye olur oda iyi ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sonra olur. ip5 16gb hala 2bin tl+. İndirimleri saymıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 7 Temmuz 2013; 0:05:26 >
  • Oyy o neymiş öyle.. Hiç bekleyemem o zaman vallahi.

Teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MazotP -- 7 Temmuz 2013; 0:08:30 >
  • Bu sadece kendi yorumum bence 1-1,5 sene daha iphone 5 1900-2100 arası seyreder iphone 5s de 2500-2700 gibi piyasaya girer. Malum 4s lerin sıfır fiyatı 1600 hatta 1700 lira. Ben iphone 5 al derim neden dersen sonuç olarak bu telefon sektöründe hep aynı kasa tiplerini göreceksin neyini değiştirebilirler ki yani daha fazla ne olabilir kasası en fazla s4 e benzer özelliklerine de 1 gb ram daha eklerler 2 gb yaparlar işlemcisinde biraz modifikasyon yaparlar piyasaya sürerler ben lg ve samsung dan apple geçmiş birisi olarak dostum eğer elimde 4s olsaydı 5 e geçmezdim bile çünkü sadece israf bütün makinelari çok sağlam apple ama şöyle yap derim 5 al artık bir daha ki sefere 6mı alırsın 6s mi alırsın bilmem.
  • Tamam hocam çok sağolunuz, aklımdaki karışıklık tamamen geçti şuan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.