Şimdi Ara

İphone 5s Çözümü bulamadığım sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 5 aydır iphone sahibiyim . Yaklaşık 1 ay önce Geri Al :Yazma diye bir hatayla karşılaştım . 1 gün boyunca her harfe bastığımda bu hatayla karşılaştım. Şimdi 5 gündür aynı hata var ve telefonumu kullanamaz oldum . Bide düşey yönde kitlemeyi kapatıyorum ama telefon istediğim yönde dönmüyor sadece yatayda kalıyor sanırım servise vericem telefonu

Lütfen yardım edin . Öğrenci yurdunda tek iletişim aletim .

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan429

Beyler 5 aydır iphone sahibiyim . Yaklaşık 1 ay önce Geri Al :Yazma diye bir hatayla karşılaştım . 1 gün boyunca her harfe bastığımda bu hatayla karşılaştım. Şimdi 5 gündür aynı hata var ve telefonumu kullanamaz oldum . Bide düşey yönde kitlemeyi kapatıyorum ama telefon istediğim yönde dönmüyor sadece yatayda kalıyor sanırım servise vericem telefonu

Lütfen yardım edin . Öğrenci yurdunda tek iletişim aletim .

Yazarkn geri al seçeneği telefonu sallayınva çıkar. Yani bir şey yazdın ve geri almak istiyorsun. Telefonu sallarsın geri al uyarsı çıkar sen de yazıyı geri almış olursun. Bu özelliği ayarlardan kapatabilirsin. Eğer cihaz da yan dönmüyorsa (video izlerken de dahil olmak üzere) sensörü bozulmuş olabiir. Bu soruna da garanti kapsamında depişim alabilirsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu sallamadan çıkıyor . Ayarlarda nerden kapatılıyor ? Bulamadım . Sensördekı problemde ben ne yone tutarsam tutayım sağ tarafa dönük kalıyor

• Sallayınca geri al uyarısı sensöre bağlıdır.
    Aynı zamanda düşey yön çevirmede olmuyormuş
    Sensör arızası olabilir.
    Garantin varsa cihaz değişime girebilir.

• Geri Al, yazı yazdıktan sonra cihazı sallayınca çıkar. Aynı zamanda yön kilidi ile ilgili problemde varsa gitme ihtimaliniz varsa Apple Store yoksa servise verin. Sensör arızası gibi görünüyor.
  • Sensörünüzde arıza var hocam. Garantiye verin büyük ihtimal değişim olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.