Şimdi Ara

IPHONE 5S EKRAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SLM ARKADASLAR IPHONE 5S EKRAN CAMI KIRILDI DOKUNMATIK CALISIYOR SORUNSUZ SEKILDE .. FAKAT CIHAZ YURTDISI OLDUGUNDAN GARANTI YOK .. EKRAN YAPTIRMASI BAYA PAHALI ARASTIRMA SONUCUMDAN BIR KAC FORUMDAN ARKADASLAR ALİEXPRESS DEN GUVENDIK BIRILERINDEN SIPARIS EDIP UCUZA KAPATIYORLAR .. SIZ ONERIRMISINIZ ? 400 / 500 TL ARASI TURKIYEDE YAPTIRMAK .. FAKAT BU INTERNET SITESINDE 50 DOLAR VE ORJINAL EKRAN BULDUM BAYA BI SIPARIS ALMIS KULLANICILAR GAYET MEMNUN OLDUKLARINI SOYLUYORLAR SIZ ONERIRMISINIZ BU KONUDA BILGISI OLAN ARKADASLARDAN YARDIM ISTIYORUM TSKLER ..

• Amerika haric diger cihazlara burda servis hizmeti olmasi lazim emin misin? Apple in orjinal yedek parcasini piyasa da asla bulamazsin hepsi yan sanayi , siparisi ver gör.Cihaz yurtdisi da olsa apple da servis islemi yaptir verecegin paraya acima cunku orjinal ilk halinden farksiz olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple store'da iphone 5S ekran değişimi ücreti yaklaşık 381 TL. (http://support.apple.com/kb/index?page=servicefaq&geo=Turkey&product=iphone&locale=tr_TR)
    Dışarda yaptırırsanız cihazınız garanti dışı kalır, cihazınız zaten ABD cihazı olduğu için garanti dışı ama ilerde telefon kullanılamayacak bir hale gelirse (Sıvı teması vs gibi) garanti dışı değişimi 270 dolar gibi bir ücrete yaptırabilirsiniz, ama ekranı dışarda yaptırırsanız bu imkandan yararlanamazsınız.
  • Evet arkadaslar Kesınlıkle orjınal gelıp gelmeyecegı tartısılır tabıkı .. Iphone cok guzel bır cıhaz garantı artık umrumda degıl yanı maddı yonden benı 380 400 tl zorlar gercekten .. ınternetten sıparıs yapan bır kac arkadas gordum kendısı ıphone aksesuar parca ıcın sureklı alıs verıs yapıyormus bu konuda bılgısınız varsa bır fıkır almak ıcın yazdım tsk ederım daha cok fıkırlerınızı beklıyorum tskler..
  • Dostum 300 400 cok sa bekle yani parani biriktir yaptir derim memnun kalmazsin alisilmisin disinda ekran rengi verir,goz zevki baska birseye benzemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beter.böcek kullanıcısına yanıt
    Aynen cok dogru ama appleden yaptırmam lazım oda istanbulda işte gidip gelmek mesele birde 300 tl uzeri işte kafam baya karısık :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.