Şimdi Ara

iphone 5s kapandı (siyah ekran)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba 3 ay önce aldığım iphone 5s im kendi kendine kapanıyor daha sonra açmak istediğimde açılmıyor şarja taktığımda ise sadece siyah ekran beliriyor telefon hiç tepki vermiyor birkaç saat bekleyip bazen birkaç gün bekleyip açma kapatma tuşu + home tuşuna
    beraber bastığımda açılıyor yedek telefonum olmadığı için hemen garantiye göndermek istemiyorum yok mu bir çözümü olan yada sorunu yaşayıp çözebilen ? şimdiden yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim

• Bir bucuk senedir iphone 6 kullaniyorum 9.3.1 i yukledikten sonra gecen gun ilk defa ayni problem basima geldi power ve orta tusu basili tuttum acildi bir daha olmadi ayni problem arkadasimdada oldu ondada 9.3.1 iphone 6 var yazilimdan kaynakli bir sorun ama cok sık yapiyorsa servise gonderin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leventtr

Bir bucuk senedir iphone 6 kullaniyorum 9.3.1 i yukledikten sonra gecen gun ilk defa ayni problem basima geldi power ve orta tusu basili tuttum acildi bir daha olmadi ayni problem arkadasimdada oldu ondada 9.3.1 iphone 6 var yazilimdan kaynakli bir sorun ama cok sık yapiyorsa servise gonderin bence

tamam hocam ben servise göndereyim ama sizde dikkatli olun sizdede yapabilir bendeede aynı oldu birkaçgünde komple gitti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.