Şimdi Ara

iphone 6 16 gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    iphone 6 16 gb beyaz
    Türkiye faturalı(Telefoncudan ama sanırım yabancı ülkeden gelme),
    Temiz (ezik ve çiziksiz)
    1 yıllık
    Kutulu, şarz makineli(hem araç hem normal), kulaklık lı.
    Garantisi bitmiş
    ikinci el iphone 6 nın alınabilesi fiyatı, piyasası nedir?

• Alma bence bozulsa taklaya geldin kardeşim 6 fazla dayanıklı degil daha dün sattım 5s al sıfır daha iyi
  • blacklife3434 B kullanıcısına yanıt
    ne kadara sattın piyasası nedir?
  • Taner macite sakın güvenmeyin.Sözünü yerine getirmeyen biridir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fat1453 kullanıcısına yanıt
    n11 den yüzde 11 indirimini ücretsiz kendi hesabından kullandırabileceğini yazmıştı bende kendisinin hesap bilgilerini istedim sağolsun gönderdi, tam alacaktım ki, birde baktım ki zaten bu indirim tüm üyeler için geçerliymiş sadece bir kod yazıyorsun sonra bu indirime sahip oluyorsun , ücretsiz kullandırmasının amacı ben onun hesabından alışveriş yapınca kendisinin kupon kazanmasıymış. Ben de bu durumu öğrenince haliyle her mantıklı insan gibi kendi hesabımla alışveriş yaptım. Benim hatam bu durumu kendisine bildirmemek oldu bu noktada özür dilerim, ama hesabına girmedim, şifre değiştirmedim ya da kendisini herhangi bir mağduriyete uğratmadım, hiç bir şekilde parasal alışverişimiz olmadı. kendi ise bu durumu büyüterek bana özel mesajda hakaret edip, burada alakasız bir konunun altına alakasız ve çok genelleyici bir yorum yazmıştır. BU yorumu derhal silmenizi istiyorum. Dediklerim haricinde bir durum varsa lütfen belirtiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.