Şimdi Ara

İphone 6 kameradaki leke

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumda fotoğrafta şu leke çıkıyor. Sorun nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Leke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  İphone 6 kameradaki leke
  • Toz olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schiffsführer

Toz olabilir.

Daha garantisi bitmedi garantiden hallolur mu ? Yoksa bu bir kullanıcı hatası mı ? Bilginiz var mı ?

• Başay B kullanıcısına yanıt
    Hal olur. DSLR'da ki gibi objektif değişmiyor sonuçta, tozun kullanıcı yüzünden girmesi mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başay

quote:

Orijinalden alıntı: Schiffsführer

Toz olabilir.

Daha garantisi bitmedi garantiden hallolur mu ? Yoksa bu bir kullanıcı hatası mı ? Bilginiz var mı ?

6 Plus da başıma geldi aynısı, cihazın kasada aşırı izler yoksa %99 cihazın değişir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazınızda vuruk çıkık yoksa büyük ihtimalle değişim olur diye düşünüyorum

• Kasada bir tane derin çizik var ama bilmiyorum kabul ederler mi. Bir kaç gün sonra götüreceğim garantiye. Bilgiler için teşekkürler.

• Bende de sadece Güneş'in ya da lambanın fotoğrafını çekersem fotoda bir leke oluşuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

Bende de sadece Güneş'in ya da lambanın fotoğrafını çekersem fotoda bir leke oluşuyor

Bütün yeni cihazlarda var o olay. Samsung note 5 tede bu durumu gördüm. Ama iphone larda daha belirgin. Parlak olan objenin birebir yansıması çıkıyor fotograflarda.

• Night_Noise kullanıcısına yanıt
    Eskiden yoktu yeni oldu. Telefonumu 31.10.2014'te aldım. O kadarda yeni bir cihaz sayılmaz.

Siz dikkat etmemişsiniz demekki hocam. İlk başlarda bende dikkat etmemiştim, sorun oldugunu düşündüm. İstanbula gittiğimde vapur dayken fotoğraf çekmek istediğimde güneşin yansımasıyla dikkatimi çekmişti ilk. Akasya ya götürmüştüm cihazımda başka sorunlarda vardı. Kamerayıda söyledim. Ordaki görevli bütün cihazlarda oldugunu söylemişti ama inanmamıştım. Cihazım kasa açıklığı ve ölü pikselden dolayı değişti ve yeni verilen cihazın kamerasıda öyleydi. Arkadaşlarımın telefonlarındanda denedim onlardada oluyor. Kafaya takılıcak birşey değil. Son çıkan samsung lardada oluyor. Sanırım kamera karın lensinden kaynaklı birşey bu. Işığı daha iyi alabilmek için genişletilen lens açıklığından ( tabiri doğruysa ) kaynaklı sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

Siz dikkat etmemişsiniz demekki hocam. İlk başlarda bende dikkat etmemiştim, sorun oldugunu düşündüm. İstanbula gittiğimde vapur dayken fotoğraf çekmek istediğimde güneşin yansımasıyla dikkatimi çekmişti ilk. Akasya ya götürmüştüm cihazımda başka sorunlarda vardı. Kamerayıda söyledim. Ordaki görevli bütün cihazlarda oldugunu söylemişti ama inanmamıştım. Cihazım kasa açıklığı ve ölü pikselden dolayı değişti ve yeni verilen cihazın kamerasıda öyleydi. Arkadaşlarımın telefonlarındanda denedim onlardada oluyor. Kafaya takılıcak birşey değil. Son çıkan samsung lardada oluyor. Sanırım kamera karın lensinden kaynaklı birşey bu. Işığı daha iyi alabilmek için genişletilen lens açıklığından ( tabiri doğruysa ) kaynaklı sanırım.

Hayır dikkat edilmeyecek bir şey değil telefonu ilk aldığım zamanda fotoğraf çekiyordum şimdide öyle ve artık böyle bir lekeyle çekiyor.

arkadaşım ben senin sorunun için cevap vermedim ki, öbür arkadaşın yorumuna alıntı yaptım. Seninkisi zaten sorun, garantiye verin cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night_Noise -- 2 Temmuz 2016; 11:40:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.