Şimdi Ara

İphone 6s plus wifi kopma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ev içerisinde belli bir süre sonra wifi baglantısı ( tel ile bir 5-10 dk işlem yapmayınca) kopuyor. Tekrar teli elime alıp ekranı açınca wifi simgesi tekrar görünüyor ve bildirimler falan gelmeye başlıyor. Wifi yi devamlı nasıl baglı halde bırakabilirim. ??

• Hocam "Battery Saving" modunda mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam "Battery Saving" modunda mısınız?
    Hayır power save modu kapalı. 3g açık degil bu arada. 3g açık oldugu zaman wifi koptugunda 3g ye geciyor.Dolayısıyla bildirimler alınmaya devam ediyor.3g çok pil tükettigi içinde evde kapalı tutmak istiyorum.
  • Ghost2003 kullanıcısına yanıt
    Sürümünüz 9.1 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Sürümünüz 9.1 mi?
    Evet 9.1 ve aynı şeyi ipad de yapıyor.O da 8.1.2
  • wifi çekimi zayıf 6 ların, note 4 le sürekli bağlı kaldığım yerde 6s plus arada kopuyor, bazı yerlerde hiç bağlanmıyor, app store olmasa çekilecek telefon değil, bir aylık telefonun ekranı bir yıllık note 4 den daha çizik doldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D64E5BC10

wifi çekimi zayıf 6 ların, note 4 le sürekli bağlı kaldığım yerde 6s plus arada kopuyor, bazı yerlerde hiç bağlanmıyor, app store olmasa çekilecek telefon değil, bir aylık telefonun ekranı bir yıllık note 4 den daha çizik doldu
    Modem dibinde duruyor telin zayıf oldugu için koptugunu sanmıyorum. Pil tasarrufu için bir önlem sanırım ama çok sinir bozucu.
  • 6s plus 64. Aynı sorun bendede vardı. Hem tablet hem telefonda. İkiside 9.1 ikisindede ağ ayarlarını sıfırladım. Sorun çözüldü. Deneyin. Kesin sonuç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackrz -- 19 Kasım 2015; 5:32:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost2003

Modem dibinde duruyor telin zayıf oldugu için koptugunu sanmıyorum. Pil tasarrufu için bir önlem sanırım ama çok sinir bozucu.

Ayarlar - Hücresel - Bu menünün en altında, uygulamaların da altında WiFi Yardımı seçeneği var. Onu kapatın.

Tabi 3G kapalı demişsiniz. Ben de gözden kaçırmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmate -- 19 Kasım 2015; 7:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

6s plus 64. Aynı sorun bendede vardı. Hem tablet hem telefonda. İkiside 9.1 ikisindede ağ ayarlarını sıfırladım. Sorun çözüldü. Deneyin. Kesin sonuç

Ağ ayarlarını sıfırladım. Sorun aynen devam ediyor. Bir yerlerde port açmakla ilgili birşeyler okudum. Denemedigim şey kalmadı. Port açmakta istemiyorum durup dururken. Bakalım nasıl çözecek apple bunu.
  • quote:

quote:

6s plus 64. Aynı sorun bendede vardı. Hem tablet hem telefonda. İkiside 9.1 ikisindede ağ ayarlarını sıfırladım. Sorun çözüldü. Deneyin. Kesin sonuç

Ağ ayarlarını sıfırladım. Sorun aynen devam ediyor. Bir yerlerde port açmakla ilgili birşeyler okudum. Denemedigim şey kalmadı. Port açmakta istemiyorum durup dururken. Bakalım nasıl çözecek apple bunu.

Modemden kaynaklanan bir sorun. Geçen sene 6+'a geçtiğimde de aynı sorunları yaşadım ve denemediğim şey kalmadı. Sonunda gittim modemi değiştirdim. Şuan 6S+ kullanıyorum herhangi bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

quote:

Modemden kaynaklanan bir sorun. Geçen sene 6+'a geçtiğimde de aynı sorunları yaşadım ve denemediğim şey kalmadı. Sonunda gittim modemi değiştirdim. Şuan 6S+ kullanıyorum herhangi bir sorun yok.

tplink w8901G modelini kullanıyorum.İnş modemdendir. Başka bir modem deneyecegim. Siz hangi marka modele geçtiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

tplink w8901G modelini kullanıyorum.İnş modemdendir. Başka bir modem deneyecegim. Siz hangi marka modele geçtiniz?

Ben TpLink'den AirTies Air 5750 modeline geçtim. O zamanlar Bimeks'te indirim de vardı 200 TL civarında bir fiyata almıştım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben TpLink'den AirTies Air 5750 modeline geçtim. O zamanlar Bimeks'te indirim de vardı 200 TL civarında bir fiyata almıştım.

Alıntıları Göster
    modemin ayar sayfasına girip kablosuz bölümünde QSS/WPS yazan bölüm aktifse çentiği kaldırıp dene bir de.

• u.r.k. U kullanıcısına yanıt
    Quick Security Setup yada wps diye bir bölüm yok modemde. Baya araştırdım ama modemin o özelligi yok sanırım.
  • quote:

Quick Security Setup yada wps diye bir bölüm yok modemde. Baya araştırdım ama modemin o özelligi yok sanırım.
    telefon otamatik kapatıyodur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa5152

telefon otamatik kapatıyodur

Alıntıları Göster
    Tüm önerileride denedim ama hala sorun devam ediyor.
  • quote:

Tüm önerileride denedim ama hala sorun devam ediyor.

Alıntıları Göster
    Sonuç nedir? Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum.
  • Ben de merak ettim açıkçası çözümü var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxpisiko41xx

Ben de merak ettim açıkçası çözümü var mıdır?
    Arkadaşlar aynı sorunu yaşıyorum ve evedeki diğer htc ve samsunglarda bu sorun yok.Modem modelim Airties 5443.Telefonum iphone 6s.
    Yok mudur bi çözümü allah aşkına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.