Şimdi Ara

Iphone Çizildi :( (Yada kırıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çizilmez denen ekran yüzeyi çizildi yada bi kırıldı :) Paylaşmak istedim
    Anlamadım gitti nasıl olmuş bilmiyorum sakınan göze çöp batar misali çizildi güzelim iphone :(
    Temizlerken dikkatimi çekti resimlerden anlaşılıyordur umarım yakından bakınca da derinliği belli olmuyor o yüzden kırık mı içizik mi anlamadım fakat tırnağım oraya takılıyor ve yay şeklinde bir çizik/kırık yaklaşık 2cm uzunluğunda , tuş kilidi devre dışı iken belli olmuyor diye değiştirme gereği duymadım ekran camını
    Siz ne düşünüyorsunuz bu çizilme/kırılma hakkında ??

• olmaz diye bir şey yoktur. geçmiş olsun..
  • :) peki o da bi yorum tabii

anlamadığım olay adamlar bildiğimiz anahtar ile bastırarak çizilmiyo die show yapıyolar bana garip geldi bu başıma gelen
  • nası olmus bu ya yaw hakketten adamlar yerlere atıyolar kazma kurek vuruyolar valla bısı olmuyo bızemı oluyo bunlar hayret gecmıs olsun üzüldüm arkadasım
  • saol dostum
  • kırılma degıl o ya tekrar baktım derin çizilmiş sankı anahtar gibi bişi ile biryere sürtünülmüş gibi

ama bundan ıyıdır dımı morelını düzelmek ıcın resım buldum
  • geçmiş olsun kardeşim ama o resimler ne ?
  • merhaba kardesım oncelıkle gecmıs olsun..aynı sorun bende de var bu yuzden cok arastırma yaptım netten cam ve telı acmak ıcın aletlerını sıparıs verdım beklıyorum ..kendım acıcam camını kendım degıstırıcem ne oldugunuda burada paylasırım ok..
  • Ben de geçen gün merak edip anahtarla çizmeye çalıştım, olmadı.. Geçmiş olsun..
  • geçmiş olsun
  • benim de ekran camı çatladı değiştirmek için 260 dolar istediler ve de 15 gün beklersin dediler.daha iyi bir çözüm önerebilecek varsa ö.m aracılığıyla iletebilir mi bana?Teşekkürler şimdiden
  • ilk resimde belli oluyor bi hayli derin; valla bende aşağı yukarı 1mm uzunluğunda veen fazla 0.2-0.3mm derinliğinde bir çizik var sırf o yüzden yeni ekran arıyorum. o benim telefon olsa satar 3g yi beklerdim
  • bu arada arkdşlar aylardır sölüoz ekran çizilmez diil
    zor çizilir yüzey ki youtubeda iphone crash yazın adamlar neler yapıolar
    hatta hatta iphone blend it var içiniz cız edio
  • gecmis olsun arkadasim bende de var bi cizik nasi oldu anlamadim...cebime koyarken ekrani bacagima gelecek sekilde koyuyorum ki bi yere carparsam arkasina vursun ekrani kirmasin,zaten arkasinda polikarbon kapak var...sanirim cebime o sekilde sokarken kemerin ucu cizdi...sac telinden ince bi cizik benimki...sadece ucunda 2 milimetrelik bi saglam cizikle bitmis...orasi cok belli oluyor...

istersen uzeine ekran koruyucu filmlerden al...ben dun aldim sanki benim cizik belli olmuyor filmin altinda...hem yeni ciziklerden de korur...
  • saolun arkadaşlar yorunlarınız için "ahmetcantasci" arkadaşım satıp 3G al dion da 3g tr de kullanımı hala yok o anlamsız olur bence
    ha değecek bi özellik de yok sanırım yeni iphone da mesela bluetooth ve flash gibi??
    o yüzden bizdekiler bence ii
    çizilme olayında da başına gelen arkadaşlar varmış sevindim desem kızmazlar umarım :) yanlız olmadığım için bu konuda...
    ekran ile ilgili bişiler yapan olursa burda paylaşsın derim mesela "coollwater2" dostum paylaşımını bekliyorum
    Camı çizik iphone cular olduk burda yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertach2

saolun arkadaşlar yorunlarınız için "ahmetcantasci" arkadaşım satıp 3G al dion da 3g tr de kullanımı hala yok o anlamsız olur bence
    ha değecek bi özellik de yok sanırım yeni iphone da mesela bluetooth ve flash gibi??
    o yüzden bizdekiler bence ii
    çizilme olayında da başına gelen arkadaşlar varmış sevindim desem kızmazlar umarım :) yanlız olmadığım için bu konuda...
    ekran ile ilgili bişiler yapan olursa burda paylaşsın derim mesela "coollwater2" dostum paylaşımını bekliyorum
    Camı çizik iphone cular olduk burda yaw

bende sabırsızlıkla amerıkadan gelcek parcaları beklıyorum ama temmuzun sonuna dogru gelıcek sanırım bıraz beklememız gerekıyo :(

• arkadaslar slm ıphone nu acmak ıcın gereklı aletler suan elıme ulastı ama hala cam gelmedı o ayrı bı mesele oda yakında umuyorumkı gelıcek ama hıc merak etmeyın gozum hıcbırseyı gormuyor ve telı acıcam camı degıstırmeye calısıcam baska tecrubeler edınen varsa lutfen paylassın burada
  • Benimde iPod'umun ekranı çizilmiş arkadaşlar garantiye giriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknik.Servis
    nası olmus bu ya yaw hakketten adamlar yerlere atıyolar kazma kurek vuruyolar valla bısı olmuyo bızemı oluyo bunlar hayret gecmıs olsun üzüldüm arkadasım

Sakınan göze çöp batar işte.
    Geçmiş olsun dostum.;)
  • mükemmel bi hortlatma cam çizilmesi kullancı hatasına girmesi gerek çizilmez denmiyor zor çizilir deniyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.