Şimdi Ara

İphone Noel collection

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=_HzVpNQK0BY# arkadaşlar ben bu kılıftan almayı düşünüyorum ama arka kapağı takıyor tamam sorun yok ama bir anda önünü çeviriyor önde gri nasıl oluyor bu simdiden tşkrler..

• o gri olan şey ayna....noel collection alınca yanında ön cam için ayna veriolar ve bu video yu çeken adamda videoyu duraklatıp aynayı yapıstıo sonra videoyu çekmeye devam edio bu kadar basit....yanlız bu kap iphone a çok güzel oluyor bende 3G olsaydı bundan alıcaktım ama ne yazıkki bende 2G var neyse ben bölede mutluyum
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcansl

o gri olan şey ayna....noel collection alınca yanında ön cam için ayna veriolar ve bu video yu çeken adamda videoyu duraklatıp aynayı yapıstıo sonra videoyu çekmeye devam edio bu kadar basit....yanlız bu kap iphone a çok güzel oluyor bende 3G olsaydı bundan alıcaktım ama ne yazıkki bende 2G var neyse ben bölede mutluyum

Çok teşekkür ederim ben alayım ozaman sadece şaşırdımda peki bu ayna kullanımda birşeye engel oluyormu yani kullanabilirmiyiz ayna takılıyken ?
  • Ben kullanıyorum çok memnunum, gümüş olandan aldım, ayna bir şeye engel olmuyor. Yanlız titizsen uyarayım, elin biraz terli falan olursa ekranda parmak izi kalıyor biraz. Ben 2 aydır falan kullanıyorum 2-3 kılıf değiştirdim en çok noel den memnunum...
  • nerden aldınız bunu bende almak istiyorumm...
  • internet dısında herhangi bir magaza veya yer varmi bunun satildigini bildiginiz istanbul icinde?
  • bende de var kullanıyorum aluminium olanı
    ancak 2 tane ön yüz ayna ekran koruyucu değiştirdim
    ikisinde de baloncuklar oldu
    bunun çaresi yok mu acaba?
    baloncuksuz bi noel collection serisi kullanabilen var mı?
  • http://urun.gittigidiyor.com/NoeL-CoLLeCTioN-MeTaLLiC-SeRieS-iPHoNe-3G-icin_W0QQidZZ13692334 noel serısı satılıyor arkadaslar ayrıca baloncuk ıcın care sılgı dedıklerı sert kart gıbı bırsey ıle uygulamak care budur
  • Bence en iyisi yine bodyguardz,bu tür kılıflar baya bi kalın gösteriyor iphone u .
  • quote:

Orjinalden alıntı: a.candemir

Bence en iyisi yine bodyguardz,bu tür kılıflar baya bi kalın gösteriyor iphone u .

aynen
  • quote:

Bence en iyisi yine bodyguardz,bu tür kılıflar baya bi kalın gösteriyor iphone u .

abi onu da denedik onda da baloncuk var arkalardan açılmaya başladı.
    neredeyse 1 saatimi vermiştim. inanılmaz zor bir eylem.
    invisibleshieldin uygulaması daha kolay diyolar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kby

bende de var kullanıyorum aluminium olanı

Peki Sen önerirmisin alayımmı sence?

Ayrıca Hava kabarcıkları oluşmaması için reklamcılar varya tabelacılar falan onlara taktırırsan sorunsuz kullanabilirsin sanırım teknikservis ten bir yetkili söylemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zan35 -- 2 Mart 2009; 13:03:32 >
  • hocam nıye bunları bukadar dert edıyosunuz kı uygulaması gercekten cok basıt bısey ya ımkanım olsa ben gelıp yapayım dıcem ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: kby

bende de var kullanıyorum aluminium olanı

Bende hiç baloncuk yok şuan, dikattli uygularsan baloncuk olmaz, ön tarafı yapıştırırken dikattli olacaksın, kredi kartı gibi bir kart kullanarak yavaş yavaş kartla üstüne bastırarak yapıştıracaksın. En fazla kenarlarda ufak tefek baloncuk olabilir yine de ama 1-2 gün içinde düzelir hiç baloncuk kalmaz.
    Gittigidiyor dan sipariş verebilirsiniz...
  • İzmirli olan varsa yardıma açığım
  • Ben 2g dede 3g dede bodyguardz kullandım hiçbizaman baloncuk kalmadı solüsyonu az sıkıyosunuz heralde bolca solüsyon sıkıp özel aparatı ile baloncukları giderin 5-10 dk bekleyıp kenarları yapıştırın hepsi bukadar Bodyguardz ile invisible shield arasında hiçbir fark yok ikiside aynı şekilde uygulanıyor.
  • Bugün Apex e gittim izmir agoradaki hiç güzel kılıf yok varmı böyle bir şey yaaaa pff =(
  • Kılıf alıcaksanız internet üstünden araştırıp alın derim çook daha fazla çeşit var .
  • iMat II iyi bir kilif, bu noel serisi biraz kaba ve kalin gosteriyor telefonu.
  • quote:

Kılıf alıcaksanız internet üstünden araştırıp alın derim çook daha fazla çeşit var .

Evet çok çeşit var haklısında bazı arkadaşların başına gelenleri duyuyoruz işte o yüzden korkuyorum yani sahte çıkıyo vs vs ..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.