Şimdi Ara

İphone'um Açılmıyor !!! Artık açılıyor :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar bugün telefonuma bir program yüklerken telefonum kapandı ve açılmıyor.

Bunun üzerine bende telefonumu itunes den " restore " yaparak yeniden kurmaya çalışıyorum. Ancak restore dediğimde telefonumun ekranında sadece usb kalbosu ve itunes simgesi bulunmakta herhangi bir değişiklik olmuyor. Ve software yüklendikten sonra resimdeki hatayı alıyorum.

Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?

İphone'um Açılmıyor !!! Artık açılıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rich_boy -- 17 Mart 2011; 15:34:10 >

• Dfu moda alıp shift+restore edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Dfu moda alıp shift+restore edin.

peki bunu nasıl yapacağım acaba ?
  • 1. İtunesa usb ile bağlan ve cihazı kapat.
    2. Power+Home bu iki tuşa aynı anda basıyor ve 10sn. kadar basılı tutuyoruz.
    3. Power butonundan çekiyoruz ama "Home" yani menü butonuna basmaya devam ediyoruz.
    4. Bilgisayarımız 15-20 sn sonra tepki verecek olmasına rağmen 10sn. daha basılı tutup parmağımızı bu butondan da çekiyoruz.Burası önemli itunes uyarısı değilde Eğer iphone ekranı kararık ise DFU modundasınızdır.
  • quote:

1. İtunesa usb ile bağlan ve cihazı kapat.
    2. Power+Home bu iki tuşa aynı anda basıyor ve 10sn. kadar basılı tutuyoruz.
    3. Power butonundan çekiyoruz ama "Home" yani menü butonuna basmaya devam ediyoruz.
    4. Bilgisayarımız 15-20 sn sonra tepki verecek olmasına rağmen 10sn. daha basılı tutup parmağımızı bu butondan da çekiyoruz.Burası önemli itunes uyarısı değilde Eğer iphone ekranı kararık ise DFU modundasınızdır.

Tamamdır üstat bunuda yaptım ancak normal olarak restore dediğimde o resimdeki hatayı veriyor acaba bilgisayara nerden manuel bir şekilde restore firmware indirebilirim ?
  • Buldum galiba üstat bi deniyeyim olmazsa tekrar yazarım Allah razı olsun senden.
  • Cümlemizden. SEn benden hızlı davranmışın
    http://forum.donanimhaber.com/m_47347628/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47347628

kly glsn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 17 Mart 2011; 14:23:39 >
  • quote:

Cümlemizden. SEn benden hızlı davranmışın
    http://forum.donanimhaber.com/m_47347628/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47347628

kly glsn

Evet hızlı oldu benim işim biraz ama telefonsuz kaldım arayan soran oluyor baya kötü oldu arıza yapmayı bunuda öğrenmiş oldum şimdi backup yapıyor çok sağol üstat.

• Sonuç hakkında paylaşımda bulunduğun için ben teşekkür ederim. Esenlikle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.