Şimdi Ara

iphone yardim lutfen!!! :s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar iphone 3gs sarji bittikten sonra tekrar acilmadi dfu moda alip itunese bagladim sadece restore secenegi cikti rehber gider korkusuyla restore yapmadim.sonra tekrar denedigimde gene ayni oldu ama artik elma logosuda gelmiyor. Ne yapabilirim arkadaslar rehber gitmeden kurtarmanin yolu var mi?

• Restore etmelisiniz cihazı, rehber hakkında bir bilgim yok maalesef ama normal restorelerde sorun olmuyor kişisel bilgilere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Restore etmelisiniz cihazı, rehber hakkında bir bilgim yok maalesef ama normal restorelerde sorun olmuyor kişisel bilgilere.

Restoreda kesinlikle hersey silinir. Backup alindiysa backuptan geri yuklenebilir.
  • My contacts backup adlı uygulama ile rehberinizi çok kolay bir biçimde geri yükliyebiliyorsunuz.
  • telefon annemin bugune kadar aldigi gibi kullaniyor yani hicbir back up falan yok :s. Bu dediginiz program my backup ise yarar mi yani restore ettikten sonra rehber geri gelirmiki? Cunku heralde telefonu restore edip acmaktan baska cagre kalmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imfisher -- 23 Temmuz 2011; 16:15:07 >
  • Evet gelir.Bu program kişi listenizi mail olarak size atıyor.Restoreden sonra o maili telefonda açıp eklentiyi acınca geri geliyor kisiler
  • Ama program iphone icin sanirim ve telefon hic bi sekilde acilmiyor dolayisiyla yukleyip yedek almak mumkun degil ki ?
  • benim arkadaşın da iphone 3G si bende şuan. telefon normal olarak açılmıyor elma da kalıyor.. itunes a bağlayıp Restore ettiğimde telefona firmware atarken 23 hatası veriyor..
    şöyle ki.. nedir bu hata ne yapmam gerekiyor?
     iphone yardim lutfen!!! :s
  • Merhaba arkadaşlar
    Bir sorunum var iphone 4 sahibiyim amerikadan getirtmiştim fakat unlock sorunuyla karşılaştım neyse gevey denilen bir olay yaptık çalıştı fakat suan telefon kapandı.Kapanınca birkaç işlem sırasıyla yapılıyordu telefon yine aramaya açılıyordu ama ben bilgi sahibi değilim nasıl telefonu aramaya açılacağımla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Ayrıca gevey dışında başka bir çözüm yolu varsa onuda belirtirseniz sevinirim teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.