Şimdi Ara

Iphone yedek parça

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba..Dealextreme den iphone uma aksesuar siparişi verirken dikkatimi cekti sizlerle paylaşmak ekledim..Yeni gelmiş bu urunler..Telefonlarımız için yedek parçalar..Herne kadar kalitesi tartışılıcak olsada hiç yoktan iyidir..linklerii...

Replacement USB/Data Port Socket for Apple iPhone

Replacement Digital Camera Module for Apple iPhone

Replacement Internal Antenna for Apple iPhone

Replacement Earphone Jack Module for Apple iPhone

• Arkadaşlar ben bişey merak ediyorum bu Dealextreme de görmüş olduğumuz fiyatlar kargo dahil fiyatlarmıdır yoksa hariçmi daha önce bu siteden hiç alım yapmadım yani bilgi sahibi değilim beni bilgilendirebileck arkadaşlara şimdiden çok teşekkürlerimi sunuyorum ve bu siteden alışveriş yapan varmı yani dürüs hizmet varmı gönderiyorlarmı ürünü acaba bilgili arkadaşların yardımlarını rica ediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: iLLogiCaL

Arkadaşlar merhaba..Dealextreme den iphone uma aksesuar siparişi verirken dikkatimi cekti sizlerle paylaşmak ekledim..Yeni gelmiş bu urunler..Telefonlarımız için yedek parçalar..Herne kadar kalitesi tartışılıcak olsada hiç yoktan iyidir..linklerii...

• Hocam orada Free Shipping diyor. Sanırım kargo bedava.

quote:

Orjinalden alıntı: prıvacy

Arkadaşlar ben bişey merak ediyorum bu Dealextreme de görmüş olduğumuz fiyatlar kargo dahil fiyatlarmıdır yoksa hariçmi daha önce bu siteden hiç alım yapmadım yani bilgi sahibi değilim beni bilgilendirebileck arkadaşlara şimdiden çok teşekkürlerimi sunuyorum ve bu siteden alışveriş yapan varmı yani dürüs hizmet varmı gönderiyorlarmı ürünü acaba bilgili arkadaşların yardımlarını rica ediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: iLLogiCaL

Arkadaşlar merhaba..Dealextreme den iphone uma aksesuar siparişi verirken dikkatimi cekti sizlerle paylaşmak ekledim..Yeni gelmiş bu urunler..Telefonlarımız için yedek parçalar..Herne kadar kalitesi tartışılıcak olsada hiç yoktan iyidir..linklerii...

• free shipping dediğne göre ama türkiyeye varmı onuda sorgulamak lazım
  • Hava postası yolu ile shipping bedava.
    Ayrıca orada Worldwide Free Shipping diyor. Dünyanın her tarafına yolluyor yani. Ama adresinizi İngilizce girmelisiniz. Muratpaşa Street gibi mesela.
  • Fiyatlar süper gerçekten de. Ama orjinal parçalar olmadığı için ileride sorunlarla karşılaşılabilir.
  • Modüllerin üzerinde Apple yazıyordu.. Emin misiniz orjinal olmadığından? Ben de anlayamadım pek.
  • hocam gerçekten fiyatlar süper birde bu parçalar orjinal ise daha da süper bu siteyi bulan arkadaşa teşekür ediyorum eminim çoğu kişinin işine yarar
  • burada satılan parçalar orjinal parçalar değil arkadaşlar. Zaten site orjinal olduğunu iddia etmiyor. Eğer orjinal parça istiyorsanız ifixit sitesi satıyor ama dealextremedekilerin 3misli fiyatına orjinal olduğu için. Ayrıca merak edenler için; evet deal extreme Türkiye ye air mail ile ücretsiz kargo yapıyor ve yaklaşık teslimat süresi 2-3hafta arası mutlaka elinizde oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsyagtu -- 11 Mayıs 2008; 23:03:03 >
  • Sevgili arkadaşlar, siteden ne alırsanız alın kargo ucreti yok..Sadece ems denilen bir kargolama var onun için ek ucret oduyorsunuz oda shipping suresini kısaltıyor..Ben burdan bircok urun söledim ve urunlerin hepsi en fazla 17 gun içerisinde elimde oldu..Tavsiye ederim..

Saygılar
  • Bu iş iyi oldu. Bir arızada parçayı sipariş ettirip taktırtabiliriz bir yerde.
  • Bencede gayet mantıklı..hernekadar anten yada camera biraz zor bozulucak parcalar olsalarda surekli kullandıımız usb port ve kulaklık girişi..Zaten forumdada cogu arkadasımız kulaklık girişindeki sorundan bahsediolar..O parca bence cok işimize yarıcak..En azından parca parası yerine taktırma parası verip bu işi daha ucusa halletmiş olabiliriz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.