Şimdi Ara

İphone4 sarj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni almis oldugum iphonemn sarji cok az gidiyor daha 3 yada 4 gun oldu.E kapali 3g kapali ,kapali olmasi gereken hersey kapali telefonu ilk aldgmda ilk uzun sarj yapmadim arasa itunestan hep sarj oldu.bu gece saat 11.35te yatarken sarj yuzde 23 tu saat 6.40 ta kalktigimda yuzde 55 olmus sadece :S neyapmaliyim?

• Sarjının ne kadar gittiği hariç diğer herşeyi yazmışsın birde gece yatarken 23 sabah kalkarken 55 diyorsun sarja takıpdamı yattın.

Soruna cevap olucakmı bilmiyorum ama ben 3g kapalı wifi açık full 2 gün gitti bu 2 günde baya mesajlastım baya konuştum ve çok sık olmasada arada sırada msn face twitter a girip çıktım.

Sonra ise wifi yide kapadım 1 günde % 25 - 30 sarj gitti yani wifi full kapalı olduğunda ise 3 gün gidiyor şarjı diğer deneyimli arkadaşlara sormak lazım tabi bu süreler normalmi diye.
  • Evet sarja takipta yatmistim suan icn sarji 1 gun gidiyor 2 gunu gecmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsntrgy

Evet sarja takipta yatmistim suan icn sarji 1 gun gidiyor 2 gunu gecmiyor

benim sarjım 3 gün gidiyor
    ama telefonun yeni oldugu için minumum 5-6 sarjdan sonra tam sarj tutmaya başlar
  • Tamam tesekkur ederim deniyecegim umarim bir sorun cikmaz
  • quote:

Tamam tesekkur ederim deniyecegim umarim bir sorun cikmaz
    benimki 6 saat gidiyor.
  • Telefonu hep itunese bagladgm sirada sarj ettim iste ozaman hemen sarj olmustu ama sarj oyun oynadimmi face twitter yaptimmi 1 gun gidiyor .umarim sarjda bir sikinti yasamam ilerde
  • quote:

Telefonu hep itunese bagladgm sirada sarj ettim iste ozaman hemen sarj olmustu ama sarj oyun oynadimmi face twitter yaptimmi 1 gun gidiyor .umarim sarjda bir sikinti yasamam ilerde
    şunu farkettim telefonu laptopuma bağladığım zaman , pirize bağladığım zamankinden çok daha hızlı doluyor .prize bağlıyken hem internet açıp oyun oynarken şarjım düşebiliyordu.ama pc ye bağlıyken düşme olmadan hızlı bir şekilde oyun oynamama rağmen yükseldi.bunun sebebi nedir acaba ?
  • quote:

şunu farkettim telefonu laptopuma bağladığım zaman , pirize bağladığım zamankinden çok daha hızlı doluyor .prize bağlıyken hem internet açıp oyun oynarken şarjım düşebiliyordu.ama pc ye bağlıyken düşme olmadan hızlı bir şekilde oyun oynamama rağmen yükseldi.bunun sebebi nedir acaba ?

Alıntıları Göster
    Telefon hicbir sekilde kendi kendine sarj olmaz. Kendi kendine batarya seviyesini arttirmaz. Illaki sizin bir mudahaleniz vardir. Kisa sure takip cikarsaniz bile %10-20 artis olabilir. Birde yapilan yorumalara bakildiginda sarj prizden daha saglikli ve daha iyi oluyormus. Kullandiginiz sarj cihazlarinin orjinal olmasina dikkat edin..

3 Gun gidiyor diyen arkadaslar.. Telefonlarinin kullanim surelerinin fotograflarini cekip yollayabilirler mi?

Ayarlar / Genel / Kullanim bolumunden ulasabilirsiniz.
    Fotograf cekmek icinde Alttaki Yuvarlak (Home) tusuna ve Usteki uyku tusuna (Sleep) ayni anda basin siteye yukleyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: DKaNTr

Telefon hicbir sekilde kendi kendine sarj olmaz. Kendi kendine batarya seviyesini arttirmaz. Illaki sizin bir mudahaleniz vardir. Kisa sure takip cikarsaniz bile %10-20 artis olabilir. Birde yapilan yorumalara bakildiginda sarj prizden daha saglikli ve daha iyi oluyormus. Kullandiginiz sarj cihazlarinin orjinal olmasina dikkat edin..

3 Gun gidiyor diyen arkadaslar.. Telefonlarinin kullanim surelerinin fotograflarini cekip yollayabilirler mi?

Ayarlar / Genel / Kullanim bolumunden ulasabilirsiniz.
    Fotograf cekmek icinde Alttaki Yuvarlak (Home) tusuna ve Usteki uyku tusuna (Sleep) ayni anda basin siteye yukleyin..

Arkadaş zaten üstteki yorumlarda şarja takılı olduğunu belirtmiş
  • Ben günde 2 defa sarz ediyorum ama telefonu adam gibi kullaniyorum,3G ve E açık,wifi açık,bluetooth açık,bildirimler açık,yeni verileri alma açik ve 15 dakikaya ayarlı,parlaklik sonda(retina display çok güzel hissediliyor),otomatik parlaklık açık ,yani cihazi tam verimle kullaniyorum size tavsiyem onu bunu kisacaginiza telefonun tum ozelliklerinden faydalanin
  • Bugun yine ayni sey oldu.gece yatmadan once telefonun sarji %17 idi.sabah kalktigimda %65 ti .bi telefon 9 saatte sarj olmazmi ? Bu sorun bende mi var yoksa iphone4lerin genel sorunumu?ne yapacagimi bilmiyorum
  • Sarz cihazin orjinalmi
  • Evet sifir cihaz kutusundan posetiyle cikardim yani
  • quote:

Bugun yine ayni sey oldu.gece yatmadan once telefonun sarji %17 idi.sabah kalktigimda %65 ti .bi telefon 9 saatte sarj olmazmi ? Bu sorun bende mi var yoksa iphone4lerin genel sorunumu?ne yapacagimi bilmiyorum

KeSinlikle bataryanın problemli olduğunu düşünüyorum ne yaparsan yap max 3 saatte şarj bitmiş olmalı sıfırsa garantiye ver bence
  • Laptopa taktigim zaman max 2 saatte doluyor 2 saati bile bulmuyor.acaba taktigim pirizde mi bir ariza var diye dusunuyorum.yada prize bagladigimz alette de belki bir sorun olabilir bugun hep pc ye hemde baska bir prize takarak tekrar deniyecegim
  • quote:

Laptopa taktigim zaman max 2 saatte doluyor 2 saati bile bulmuyor.acaba taktigim pirizde mi bir ariza var diye dusunuyorum.yada prize bagladigimz alette de belki bir sorun olabilir bugun hep pc ye hemde baska bir prize takarak tekrar deniyecegim
    Bugn tekrar telefonda şarj denemesi yaptım yine sarj %17 idi. saat 17.45 te şarja taktım arada mesajlaşmama rağmen şarj saat 20.15 te %100 oldu.hep kullandığım pirizin bozuk olduğunu oğrendim şimdi telefon ile ilgili bir soru işareti kalmadı artık kafamda tüm sorun pirizdeymiş büyük bir oh çektim :)
  • quote:

Bugn tekrar telefonda şarj denemesi yaptım yine sarj %17 idi. saat 17.45 te şarja taktım arada mesajlaşmama rağmen şarj saat 20.15 te %100 oldu.hep kullandığım pirizin bozuk olduğunu oğrendim şimdi telefon ile ilgili bir soru işareti kalmadı artık kafamda tüm sorun pirizdeymiş büyük bir oh çektim :)

iyi telefon bozuk prizden etkilenmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Ben günde 2 defa sarz ediyorum ama telefonu adam gibi kullaniyorum,3G ve E açık,wifi açık,bluetooth açık,bildirimler açık,yeni verileri alma açik ve 15 dakikaya ayarlı,parlaklik sonda(retina display çok güzel hissediliyor),otomatik parlaklık açık ,yani cihazi tam verimle kullaniyorum size tavsiyem onu bunu kisacaginiza telefonun tum ozelliklerinden faydalanin

ben böyle yapsam bir de oyun açsam 1 saat dayanır heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SARPERBJK

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Ben günde 2 defa sarz ediyorum ama telefonu adam gibi kullaniyorum,3G ve E açık,wifi açık,bluetooth açık,bildirimler açık,yeni verileri alma açik ve 15 dakikaya ayarlı,parlaklik sonda(retina display çok güzel hissediliyor),otomatik parlaklık açık ,yani cihazi tam verimle kullaniyorum size tavsiyem onu bunu kisacaginiza telefonun tum ozelliklerinden faydalanin

ben böyle yapsam bir de oyun açsam 1 saat dayanır heralde

Alıntıları Göster
    Benimki 3g acık hat vodofone parlaklık %75 de kullanım 4.30 saat beklemede 9 saat pil yüzde 10 da anlamıyorum nasıl 2 gün gidiyor bazılarına

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.