Şimdi Ara

iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
2.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, konuyu biraz geç açtım. Aslında 2 aydır böyle kullanıyorum cihazımı. Kendi kasam fazla darbe almıştı kırıklar ve çizikler vardı bende değiştireyim dedim. Telefoncu, telefoncu dolaştım aldığım fiyatlar hep 200 lira civarında idi. Tabi işçilik vs içinde ayrıca arkasında hiç bir yazı olmayacak şekilde. Bende Türkiye'den bu fiyata alacağıma yurtdışından sipariş veririm dedim daha önce ekran vs getirtenlerin olduğunu duymuştum çünkü. Aramaya koyuldum türlü türlü sitelerde. Aliexpress'te fiyatlara bakarken çok makul olduğunu gördüm. Maximum 15 dolardı iPhone5 kasası ayrıca arkaya istediğini IMEI numarasını yazdırma şansım vardı. Biraz daha bakındım ve iPhone5 için iPhone6 kasası buldum ilgimi çok çekti. Fiyatı 21 dolardı + ücretsiz kargo ve IMEI numarası ile birlikte göndereceklerdi tabi bunlara ses açma kapama sessize alma ve power tuşu dahil şekilde. Hemen siparişimi geçtim. 17 gün içerisinde geldi ürün. Taktım kullanıyorum lakin tek sıkıntısı ses açma kapama tuşu ve power tuşu sorunlu çıktı(diğer insanların sorunsuzdu yorumlara baktım.) Bende belirli miktarda para iadesi talebi geçtim ve eklere resim ve video ekledim tam tamına 18 dolar para iadesi aldım bana 3 dolara gelmiş oldu kasa.
    Resimleri sizinle paylaşıyorum. IMEI numarasının olduğu yeri pek odaklamadım belli olmasını istemediğimden ama istediğiniz kodu yazıyorlar onu söyleyeyim. Böyle bir şey yaptırmak isteyenlere fikir olması amacıyla açıyorum konuyu kesinlikle Türkiye'den yapmayın bu işlemi ben kime sorduysam IMEI numarasız şekilde 150+ fiyat verdiler. Buyurun görseller.

iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM)

Ekleme: Kasa kalitesi kesinlikle kötü değil arkadaşlar. Bugün batarya değişimine gittiğimde iki telefoncu iPhone6 mini sandı telefonu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masmavidoksanlar -- 28 Kasım 2015; 23:46:38 >

• dostum mükemmel olmuş :). bende nokta çizik olmayan i5 var benım bile yapasım geldi :). kasa kalitesi orjinalden farkı nedır
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedFalc0n

dostum mükemmel olmuş :). bende nokta çizik olmayan i5 var benım bile yapasım geldi :). kasa kalitesi orjinalden farkı nedır

Hocam şöyle diyeyim. İskeleti ilk elime ulaştığında aşırı derece hafif idi ve ben kutu boş sandım. Öncelikle onu belirteyim orijinal kasam telefondan söküldüğünde orijinal kasanın biraz daha ağır olduğunu fark ettim. Açıkçası çok böyle kusur arar şekilde incelemedim kasayı hissiyat farkı kesinlikle yok. Metal hissi biraz daha fazla sadece. Yani ben fark göremedim memnunum türlü türlü renk seçeneği var full mat siyah almadığıma çok üzüldüm. Ayrıca home tuşu gönderiyorlar yanında oda parmak izi okuyucu gibi duruyor güzel bir his sonuç olarak kaç kişinin iPhone6 minisi var ki ? :D :P .

• quote:

Orijinalden alıntı: masmavidoksanlar

quote:

Orijinalden alıntı: RedFalc0n

dostum mükemmel olmuş :). bende nokta çizik olmayan i5 var benım bile yapasım geldi :). kasa kalitesi orjinalden farkı nedır

Hocam şöyle diyeyim. İskeleti ilk elime ulaştığında aşırı derece hafif idi ve ben kutu boş sandım. Öncelikle onu belirteyim orijinal kasam telefondan söküldüğünde orijinal kasanın biraz daha ağır olduğunu fark ettim. Açıkçası çok böyle kusur arar şekilde incelemedim kasayı hissiyat farkı kesinlikle yok. Metal hissi biraz daha fazla sadece. Yani ben fark göremedim memnunum türlü türlü renk seçeneği var full mat siyah almadığıma çok üzüldüm. Ayrıca home tuşu gönderiyorlar yanında oda parmak izi okuyucu gibi duruyor güzel bir his sonuç olarak kaç kişinin iPhone6 minisi var ki ? :D :P .

Alıntıları Göster
    güzel olmuş hocam güle güle kullanın. ben de epey yıpranmış durumdaki ip5'im için mat siyah kasa bakıyorum var mıdır tavsiye?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shat

güzel olmuş hocam güle güle kullanın. ben de epey yıpranmış durumdaki ip5'im için mat siyah kasa bakıyorum var mıdır tavsiye?

Hocam aldığım sitede, 5 e uyumlu 6 kasalarında renk seçeneği var ve full siyah olanı var evet.
  • Bunu gördükten sonra yapacak birçok kişi olacaktır, özenli kullandığım için cihazım temiz. Yapmayı düşünenlere referans olur bu konu...
  • Konu günceldir arkadaşlar. Fikir sahibi olabilirsiniz.
  • Keşke 5cde de mümkün olsa güzel bir deneyim olurdu

• Hocam hem teşekkür ettim hem tebrik ettim. Ben beceremem sanırım iyi iş çıkarmışsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Hocam hem teşekkür ettim hem tebrik ettim. Ben beceremem sanırım iyi iş çıkarmışsınız
    9 dolara tekrar sipariş geçtim. Biraz da orijinal kasa kullanmak istedim o biraz daha keskin hatlara sahip özledim onu da. Bakalım gelsin tekrar montajını yapacağım.
  • quote:

9 dolara tekrar sipariş geçtim. Biraz da orijinal kasa kullanmak istedim o biraz daha keskin hatlara sahip özledim onu da. Bakalım gelsin tekrar montajını yapacağım.

Alıntıları Göster
    telefonun tamamının göründüğü görseller eklersen iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

telefonun tamamının göründüğü görseller eklersen iyi olur

Eve bir telefon geldiğinde ekleyip sizi haberdar edeceğim hocam.
  • Bunun garantiye bir etkisi yok mu peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mihmancan

Bunun garantiye bir etkisi yok mu peki?

Hocam telefonumun zaten garantisi bitti. Ayrıca gözü kara birisiyim. Ama garantili cihazda evet garantiyi sonlandırır diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mihmancan

Bunun garantiye bir etkisi yok mu peki?

Hocam telefonumun zaten garantisi bitti. Ayrıca gözü kara birisiyim. Ama garantili cihazda evet garantiyi sonlandırır diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    ben 6 şeklinde değilde yine orijinal gibi olan mat ful siyah bişi arıyorum denk gelen oldu mu öyle bir şeye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shat

ben 6 şeklinde değilde yine orijinal gibi olan mat ful siyah bişi arıyorum denk gelen oldu mu öyle bir şeye?

Ben orijinal siyah siparişi verdim. Sizin içn bakacağım.
  • Garantili cihazın kasasının değiştirilmesini geçtim, kasasının açılması bile garanti dışı bırakır cihazı. Garantisi devam arkadaşlar denemesin bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6AEF290E0

Garantili cihazın kasasının değiştirilmesini geçtim, kasasının açılması bile garanti dışı bırakır cihazı. Garantisi devam arkadaşlar denemesin bunu.
    Elimdeki daha iyi bir cihazla çektiğim görüntüleri foruma yükleyeceğim birazdan arkadaşlar.
  • Arkadaşlar en ucuz nerden iphone 5 kasası bulabiliriz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.