Şimdi Ara

iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
2.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bugradrn

Hayır hiç bir videoya bakmadım. İçini açtım ve allah ne verdiyse ne nereye uyuyorsa taktım gitti.

İç aksamdaki tüm vidalar birbirinin aynısımı? Bende ip6 plusun kasısını değiştirmeyi düşünüyorum arka tarafta ve köşeler hep vuruk içinde applestore bu vurupu görünce zaten direk garanti dışı bıraktı cihazı (ekranda ölü piksel var ve bu ölü pikselin vuruk yüzünden oluşabildiğini bu yüzden işlem yapamıycaklarını söyledi )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hayır hiç bir videoya bakmadım. İçini açtım ve allah ne verdiyse ne nereye uyuyorsa taktım gitti.

İyi cihazı bozmamışsınız
    Şahsen ben cesaret edemem. Elimde kalır bozulur.

• Hocam ben gözümü ne zaman kararttım söyleyeyim. Cihazı aldığım hafta Power tuşu arızalandı Turkcell e verdim adam benden 100 lira istedi içime oturdu ama yaptırdım. 1 Ay sonra yine o sıkıntı oldu kararttım gözümü evde tornavida da yoktu ekmek bıçağının ucuyla açtım cihazı içeriden tuşun vidasını sıktım kapattım taş gibi oldu . Ben bu cihazı zaten Türkiye'ye ilk geldiği hafta aldım şimdi bozulsa ne olur bozulmasa ne olur benim için ölü bir cihaz cebimden para çıkmasın diye kullanıyorum beğendiğimden değil yani . Buda böyle bir anımdır.

• quote:

Hocam ben gözümü ne zaman kararttım söyleyeyim. Cihazı aldığım hafta Power tuşu arızalandı Turkcell e verdim adam benden 100 lira istedi içime oturdu ama yaptırdım. 1 Ay sonra yine o sıkıntı oldu kararttım gözümü evde tornavida da yoktu ekmek bıçağının ucuyla açtım cihazı içeriden tuşun vidasını sıktım kapattım taş gibi oldu . Ben bu cihazı zaten Türkiye'ye ilk geldiği hafta aldım şimdi bozulsa ne olur bozulmasa ne olur benim için ölü bir cihaz cebimden para çıkmasın diye kullanıyorum beğendiğimden değil yani . Buda böyle bir anımdır.

Hocam sizden rica etsem pm yoluyla bana yardımcı olsanız? İp5 alma evresindeyim ve kasası hafif çizik telefon alacağım. Kasayı değiştireceğim zaman lazım olur. Yardımcı olur musunuz bana?

• arkadaş yeni çıkacak olan iphone 5se yi önceden yapmış :) :)
  • Bende beyaz olan iPhone 5 imi siyah yapmak istiyorum mumkunmu ayrıca sizin gibi bende yurtdisindan yeni ekran sipariş ettim takayim dedim ama elime yüzüme bulastirdim 3 4 vidasini falan kaybettim sonra telefoncuya verdim 30 TL te takti ayni şekilde kasayida alirsam telefoncuya takkiricam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonyy -- 28 Ocak 2016; 6:34:43 >
  • Arkadaşlar öncelikle şöyle bu işi iki kere yapmış birisi olarak size söylemek istediğim tek şey çok harika şeyler beklemeyin tamam temiz bir telefon kasanız oluyor lakin kameranın olduğu yerde parlak bir bölümü var kasanın üst tarafı yani orada esnemeler oluyor her seferinde ben kafama takmıyorum. Donanım haberde böyle deli gibi takıntılı tipler var onlar bu işlere rica ediyorum bulaşmasınlar.
  • Jonyy kullanıcısına yanıt
    Evet dostum siyah ekranın varsa bir kasa sipariş verebilirsin imeisini de yazdır bazıları 1 dolar istiyor bazıları ücretsiz yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.