Şimdi Ara

iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
2.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aliexpress dostum. Imeı numarası da yazdırırsın.
  • Çok kıskandım yemin ederim. Valla benim 4s için böyle bir kasa bulsam ben bile denerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 boyutunda kasa taksak olurmu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum benim de cihazımın kasası çizik ve kırık içerisinde (iphone 5s) ve ben de kasa alıp değiştirmeyi düşünüyorum uzun zamandır. Ben Türkiye den kasayı alıp kendim değiştirmeyi düşünüyordum ama söylediğin şekilde çok daha mantıklı oluyor.
    Sana soracağım bir kaç soru var.

Kasanın içerisi ful olarak mı geliyor (Türkiyede full dolu kasa diye tabir edilen Titreşim motoru, buzzer, şarj soketi gibi parçaları içerisinde oluyor.)
    kasayı söküp takması kolay mı , Daha önce ekran değiştirdim kendim ama anakartı telefondan hiç çıkartmadım bu işlem kolay mı

cevabını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
  • Ogrenmis oldum tsk

• Orjinalliği bozulmuş bence. Güzel de olmamış hem nereden kılıf bulacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

Orjinalliği bozulmuş bence. Güzel de olmamış hem nereden kılıf bulacaksın.

Telefonu kılıfsız kullanıyorum, ilk aldığımda da kılıfsız kullanıyordum. Renkler ve zevkler tartışılmaz beğenmeye bilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

6 boyutunda kasa taksak olurmu acaba

Flex kablolar aynı . Belkide iphone 6 ekranı alıp 5 te çalıştırırsın. Denenek lazım. .

• Aklimda bulunsun biseyler yapabilirim

• Link alabilirmiyim hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Link alabilirmiyim hocam ?

• İlginç ve güzel olmuş bence
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Resimlerde ki kasanın linki
  • Tesekkur ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bugradrn

quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

6 boyutunda kasa taksak olurmu acaba

Flex kablolar aynı . Belkide iphone 6 ekranı alıp 5 te çalıştırırsın. Denenek lazım. .

Aynı değil yanlış bilgilendirme yapmayın.
     iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM)

• Bu arada benim 5s uzay grisi görünümlü iphone 5'im daha şekil bence

• quote:

Merhaba arkadaşlar, konuyu biraz geç açtım. Aslında 2 aydır böyle kullanıyorum cihazımı. Kendi kasam fazla darbe almıştı kırıklar ve çizikler vardı bende değiştireyim dedim. Telefoncu, telefoncu dolaştım aldığım fiyatlar hep 200 lira civarında idi. Tabi işçilik vs içinde ayrıca arkasında hiç bir yazı olmayacak şekilde. Bende Türkiye'den bu fiyata alacağıma yurtdışından sipariş veririm dedim daha önce ekran vs getirtenlerin olduğunu duymuştum çünkü. Aramaya koyuldum türlü türlü sitelerde. Aliexpress'te fiyatlara bakarken çok makul olduğunu gördüm. Maximum 15 dolardı iPhone5 kasası ayrıca arkaya istediğini IMEI numarasını yazdırma şansım vardı. Biraz daha bakındım ve iPhone5 için iPhone6 kasası buldum ilgimi çok çekti. Fiyatı 21 dolardı + ücretsiz kargo ve IMEI numarası ile birlikte göndereceklerdi tabi bunlara ses açma kapama sessize alma ve power tuşu dahil şekilde. Hemen siparişimi geçtim. 17 gün içerisinde geldi ürün. Taktım kullanıyorum lakin tek sıkıntısı ses açma kapama tuşu ve power tuşu sorunlu çıktı(diğer insanların sorunsuzdu yorumlara baktım.) Bende belirli miktarda para iadesi talebi geçtim ve eklere resim ve video ekledim tam tamına 18 dolar para iadesi aldım bana 3 dolara gelmiş oldu kasa.
    Resimleri sizinle paylaşıyorum. IMEI numarasının olduğu yeri pek odaklamadım belli olmasını istemediğimden ama istediğiniz kodu yazıyorlar onu söyleyeyim. Böyle bir şey yaptırmak isteyenlere fikir olması amacıyla açıyorum konuyu kesinlikle Türkiye'den yapmayın bu işlemi ben kime sorduysam IMEI numarasız şekilde 150+ fiyat verdiler. Buyurun görseller.

iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM)

Ekleme: Kasa kalitesi kesinlikle kötü değil arkadaşlar. Bugün batarya değişimine gittiğimde iki telefoncu iPhone6 mini sandı telefonu :D

Elinize geçen ürün için neden para iadesi talebinde bulundunuz? Bir kusur mu vardı üründe ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

quote:

Merhaba arkadaşlar, konuyu biraz geç açtım. Aslında 2 aydır böyle kullanıyorum cihazımı. Kendi kasam fazla darbe almıştı kırıklar ve çizikler vardı bende değiştireyim dedim. Telefoncu, telefoncu dolaştım aldığım fiyatlar hep 200 lira civarında idi. Tabi işçilik vs içinde ayrıca arkasında hiç bir yazı olmayacak şekilde. Bende Türkiye'den bu fiyata alacağıma yurtdışından sipariş veririm dedim daha önce ekran vs getirtenlerin olduğunu duymuştum çünkü. Aramaya koyuldum türlü türlü sitelerde. Aliexpress'te fiyatlara bakarken çok makul olduğunu gördüm. Maximum 15 dolardı iPhone5 kasası ayrıca arkaya istediğini IMEI numarasını yazdırma şansım vardı. Biraz daha bakındım ve iPhone5 için iPhone6 kasası buldum ilgimi çok çekti. Fiyatı 21 dolardı + ücretsiz kargo ve IMEI numarası ile birlikte göndereceklerdi tabi bunlara ses açma kapama sessize alma ve power tuşu dahil şekilde. Hemen siparişimi geçtim. 17 gün içerisinde geldi ürün. Taktım kullanıyorum lakin tek sıkıntısı ses açma kapama tuşu ve power tuşu sorunlu çıktı(diğer insanların sorunsuzdu yorumlara baktım.) Bende belirli miktarda para iadesi talebi geçtim ve eklere resim ve video ekledim tam tamına 18 dolar para iadesi aldım bana 3 dolara gelmiş oldu kasa.
    Resimleri sizinle paylaşıyorum. IMEI numarasının olduğu yeri pek odaklamadım belli olmasını istemediğimden ama istediğiniz kodu yazıyorlar onu söyleyeyim. Böyle bir şey yaptırmak isteyenlere fikir olması amacıyla açıyorum konuyu kesinlikle Türkiye'den yapmayın bu işlemi ben kime sorduysam IMEI numarasız şekilde 150+ fiyat verdiler. Buyurun görseller.

iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM) iPhone5 Kasa değişimi. (SSLER EKLENDİ - iPhone6 KASASI TAKTIM)

Ekleme: Kasa kalitesi kesinlikle kötü değil arkadaşlar. Bugün batarya değişimine gittiğimde iki telefoncu iPhone6 mini sandı telefonu :D

Elinize geçen ürün için neden para iadesi talebinde bulundunuz? Bir kusur mu vardı üründe ?

Ses açma kapama tuşu oturmadı yerine yani işlevini yerine getirmiyordu. Onun için.

• Güzel görünüyor. Birde telefonun önden ve arkadan tamamını paylaşır mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menladi -- 3 Aralık 2015; 16:34:04 >
  • Hocam sen nasıl yaptın? Açıklarsan sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.